Perplasja tragjike!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Perplasja tragjike!

  Receta Gatimi

  Fotografite e mesiperme nuk jane humor, ato jane shkrepur nga fotografi Fidelino Vera Hernandez ne ēastin tragjik kur nje makine peplaset me nje gupe ēiklistash. Qyteti Matamoros, ne Meksike. Ne aksident viqe nje person dhe 14 te plagosur.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Perplasja tragjike!

  Bobo, qenka bere nami, po mire qe skishte shume te vdekur.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Perplasja tragjike!

  Duke pare se po flitet per aksidente.

  Shikoni videon meposhte, ku asnjeri nga kalimataret apo shoferat nuk e ndihmon te aksidentuarin.

  http://www.youtube.com/watch?v=J_E3ldpFbjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrplasja e madhe qė do zhvendosė sistemin diellor (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:36 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 09:00 AM