Shikoni Euro 2008 Live


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Pyetje Shikoni Euro 2008 Live

  Receta Gatimi

  Per ata qe skane mundesi te shikojne ndeshjet e Euro 2008 ne televizion por qe kane Internetin, mund te ndjekin ndeshjet ne kompjuterat e tyre [highlight=#FF0000:1xsz7a3d]Live[/highlight:1xsz7a3d].

  Nje nga sitet e njohur eshte _http://rojadirecta.org me link diretk dhe ne programet e ndryshme qe duhen te jene te instaluar ne kompjuter

  Nje mundesi tjeter eshte te kopjoni kete link poshte. Koment ne gjuhen italiane.
  Kodi:
  http://mediapolis.rai.it/relinker/relinkerServlet.htm?cont=hEgK6ssSlashM9kF0eeqqEEqual
  Mund te hapni dhe Windos Media Player ne Windows CTRL+U dhe vendosni linkun siper

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shikoni Euro 2008 Live

  Ai linku i gjate eshte vetem per ne Itali!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Shikoni Euro 2008 Live

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Ai linku i gjate eshte vetem per ne Itali!
  Jo jo ska te thote, eshte rai sport, komenti italisht.

  rai.it hapesira sportive ose in diretta/in onda

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shikoni Euro 2008 Live

  Nuk e di! Keshtu me doli mua! Ndoshta kam une probleme me codex!  dhe me pas me doli kjo tjetra:


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Shikoni Euro 2008 Live

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Nuk e di! Keshtu me doli mua! Ndoshta kam une probleme me codex!
  jo paske te drejt u dashka IP italiane, ngelet alternativa a pare me direct link, duke klikuar mbi Link no p2p

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Shikoni levizjen e anijeve live ne te gjithe boten
  Nga mistir nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 04:20 PM
 2. Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...
  Nga Rovi nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-08-2008, 07:37 PM
 3. Sa kushtojnė 16 skuadrat e “Euro 2008”-s
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2008, 06:23 PM
 4. Bukuri Sportive - Euro 2008
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2008, 07:25 PM
 5. Fillon Euro 2008
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2008, 06:20 PM