Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj

  Receta Gatimi

  Kur degjoi vajzen e saj Isabella, te qante ne mes te nates, Cari Abatemarco kujtoi se femijen e saj e kishte marre uria ose donte nderruar. Por asnje nga te dyja nuk ishte. E shtangur, nena e foshnjes 7 muajshe, u ēua menjehere nga krevati te shikonte cfare kishte, pa se rreth kembes se femijes se saj ishte mbeshtjelle nje gjarper.  E panjohur mbeti arsyeja sesi nje gjarper mberriti ne krevatin e femijes. Ajo banon ne Brentwood te SH.B.A me burrin e saj dhe deklaroi se e rrembeu foshnjen e saj per pune sekondash nga krevati, me perfundim qe gjarpri te bjere ne dysheme. Menjehere lajmeruan nderrmarjen e kafsheve qe te merrte gjarperin.

  Mamaja e femijes beson se gjarperi ndodhej ne dyshekun e femijes qe e kishte blere para disa muajsh.

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj

  Qyqa mami.......mire qe nuk ishte rreth grykes se femise gjarpri ....me fat .

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj

  Nuk dua ta mendoj fare, megjithese kam degjuar se femijet e vegjel gjarperi nuk i ngacmon.

  Me dridhet mishi kur e mendoj, e shkreta mama eshte llahtarisur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj

  Sa gjynaf e shkreta, une i kam frike gjarperinjte

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj

  lol ishalla spo e lexon motra ime... ajo as nuk shqipton dot fjalen "gjarper" nga frika, imagjino dot ta shofi

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj


 7. #7

  Re: Gjeti nje gjarper ne krevatin e femijes se saj

  eshte shum e sikletshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 31-03-2012, 07:00 PM
 2. Gjeti nė rrugė 1.4 milionė euro dhe i dorėzoi nė polici
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 03:51 PM
 3. Dhuroj spermen......gjeti belane.
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 12:01 AM
 4. Nuk gjeti burrė tė denjė, martohet me vetveven
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 11:11 PM
 5. Gjarpri duke ngrene gjarper!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 05:11 PM