Lincim i nje familjeje ne Indi per arsye te magjise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Lincim i nje familjeje ne Indi per arsye te magjise

  Receta Gatimi

  Kater pjestare te nje familje indiane u linēuan egersisht nga bashkefshataret e tyre ne veriperendiam te vendit, te akuzuar per magji, publikoi sot policia.

  Familja "pagoi" per vdekjen e nje te riu ne fshat te vendit te quajtur Assam, i cili ishte semurur rende, dhe bashkefshataret masakruan familjen e "magjistareve" duke i vrare te katert.
  Ata ishin mbledhur nje grup dhe te irrituar u sulem kunder familjes duke vrare te parin babain 65 vecar Lahman Sajkia, gruan e tij, dhe me pas djalin dhe nusen e tij. Policia nuk arrestoi asnje per besėtytni.

  Te tilla vrasje raportohen shpesh ne Indine induiste ne zonat bujqesore te saj, ku besetytnite dhe magjite vazhdojne te mbeten fenomen i shpeshte, sipas policise.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Lincim i nje familjeje ne Indi per arsye te magjise

  Andej behet vertet nami, sidomos me ate besimin e tyre, gjithe idhujtari jane.
  Me vjen cudi qe policia nuk beka asgje. Nuk ka ligje atje, mund te vrasesh ke te duash?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Presionet dhe ngutja e fillimit tė krijimit tė njė familjeje
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 04:48 PM
 2. Sekretet e numrave tė magjisė (Video)
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-11-2011, 05:49 PM
 3. Shkolla ne Indi
  Nga tony65 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 06:33 PM
 4. Itali, tragjedi brenda nje familjeje
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 02:33 PM
 5. Genta Ismajli i jep rroge mujore nje familjeje te varfer
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:39 PM