Ku eshte ndryshimi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ku eshte ndryshimi?

  Receta Gatimi

  Cili mendoni se eshte ndryshimi ne kete foto?  A e kuptuat me shikimin e pare?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ku eshte ndryshimi?

  Me shikimin e pare kuptova se jane ndryshuar fytyrat

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  mendoj qe ne vend qe te qaje femija po qan burri.....

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahaha, kuptohet me shikim te pare

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Normal ndrrimi i fytyrave heheh...

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e petrit8
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une mendoj se jane ndrruar fetyrat hehehehe interesante

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Njeri ka me shume muskuj se tjetri......

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e petrit8
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  medoj qe eshte qe kan njejte muskuj te gjithe njerzit .........."

 9. #9
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ndryshim fytyrash

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Fytyra e femijes eshte ne trupin e burrit dhe fytyra e burrit eshte ne trupin e femijes, ky eshte ndryshimi them un.

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga rrugaci i vogel Lexo postimin
  Njeri ka me shume muskuj se tjetri......

  sa kam qeshur

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Pervec se fytyres!? Qeka foto shume e bukur.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Pervec se fytyres!? Qeka foto shume e bukur.
  Ka te drejte Kliton, qeka foto shume e bukur dhe te ben per te qeshur...

 14. #14
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hahahha....jane ndyshuar fytyrat....

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Reni, vendos ndonje gje me te veshtire se kjo eshte per kalamajte

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po shume e thishte nje me te veshtire qe te mundohemi pake

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ndryshimi esht se ai fmija po man ate burrin ne krah dhe paska trup te buker

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  HEHEHE ndryshimi ishte tek fytyra hehe shum interesante ju pershndes

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare ndryshimi ka midis bashkejeteses dhe marteses
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 06:57 PM
 2. Si tė aktivizojme windowsin mbasi eshte zbuluar qe eshte kopje
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 12:40 PM
 3. Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane
  Nga labja nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 04:41 PM
 4. Ndryshimi Nofkes!
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2007, 08:00 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2007, 11:45 PM