Puthjet sipas shenjes se Horoskopit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Receta Gatimi

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Dashi:
  Puthjet e dashit janė te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

  Demi:
  Puthjet e demit janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne... cfardo qe ju bie ndėrmend

  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....


  Bricjapi:
  Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

  Ujori:
  Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

  Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  flm shume interesante imja...hahaha

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  flm shume interesante imja...hahaha
  Ska perse, po na i thuaj ta dime edhe ne

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mima
  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė
  BO BO BO, zjarr Gaforrja

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  flm shume interesante imja...hahaha
  Ska perse, po na i thuaj ta dime edhe ne
  lol eshte e gjate. por me kane puthe (jam puth) por kam qene para pc-se dhe syte i kam pas hapur... dhe me kane akuzuar qe i mbaj syte hapur

  Ujori by the way

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Ujori:
  Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur


  Hmm jo, veproj kompletesisht ne te kunderten!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje:


  noooo krejt e kunderta.

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....


  hmmmmmmmm

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  [highlight=#FF0000:1jur70jj]Akrepi: [/highlight:1jur70jj]

  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne... cfardo qe ju bie ndėrmend

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  po te gjithe gaforrja qenkan ketu???
  a ka ndonje shigjetari ???

 13. #13
  Ne akrepat shquhemi per sensin tone praktik..)

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e florib
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  OOhhh =] Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....

  BuKUr...SMiLE

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Demi:
  Puthjet e demit janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane


  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga klasial Lexo postimin
  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

  hmmmmm interesante kjo

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit


  Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....[/b]
  Auuuuuu!..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si i perjetojme ndarjet sipas Horoskopit!...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-07-2013, 07:41 PM
 2. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 08:27 PM
 3. Profesioni sipas horoskopit
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 11:31 AM
 4. Sportet sipas shenjave tė horoskopit
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 09:45 PM
 5. Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:07 PM