Wallpaper pėr me te vegjėlit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Exclamation Wallpaper pėr me te vegjėlit

  Receta Gatimi

  Imazhe per Femije
  Mund te vendosen ne kompjuterin e femijeve si sfond i kompjuterit. Klikoni me te djathte mbi imazh dhe zgjidhni "Perdore si Sfond..."

  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i259_SailorMoon.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i258_Naruto.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i257_MickeyMoustoyheNewYork.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i256_MadagascarFriends.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i255_MadagascarAllActors.jpg[/thumbnail:nws5uqth]


  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i254_lupin.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i253_InuyashaKogome.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i252_Garfield2.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i251_DonaldDuckvsChipnDale.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i250_DisneyWorldRatatouille.jpg[/thumbnail:nws5uqth]


  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i264_SnoopyDog.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i263_Simpsons.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i262_Shrek3.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i261_Shrek3Cat.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i260_ScratIceAge.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i265_SpongeBob.jpg[/thumbnail:nws5uqth]
  [thumbnail:nws5uqth]http://images.lirenti.com/out.php/i266_WinniethePooh.jpg[/thumbnail:nws5uqth]

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Wallpaper pėr me te vegjėlit

  Obobo sa te bukura

  Ca per te vegjelit thua ti

  Ku ka me te bukura se keto edhe per ne

  Na gjej ca te tjera

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Wallpaper pėr me te vegjėlit

  Meqe i pelqenkan dhe te rriturit ja dhe nje paket tjeter...


  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i283_WinipoohOnRoses.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i282_toHeartAkari.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i281_RurouniKenshin.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i280_Pucca.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i279_PokemonEmeraldVersion.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i278_MulanII.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i277_IceAgeII.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i276_HelloKitty.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i275_HappyFeet.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i274_FindingNemo.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i273_ChickenLittleUglyDuckling.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i272_Carsmcqueen.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i271_BartSimpson.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i270_Aquarion.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]
  [thumbnail:e0ruyc9f]http://images.lirenti.com/out.php/i269_AliceFox.jpg[/thumbnail:e0ruyc9f]

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Wallpaper Android
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 03:25 PM
 2. Wallpaper danc !
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:12 AM