Kaka i Milanit u be baba


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Kaka i Milanit u be baba

  Receta Gatimi

  [attachment=1:iweik0hp]kaka_baby.jpg[/attachment:iweik0hp]

  Femijen e tij te pare, priti Kaka.
  Gruaja e brazilianit superstar te Milanit, solli ne jete Luken, nje femije te shendetshme 3.6 kg

  Hajde te na rroje dhe ne hapat e babait
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Kaka i Milanit u be baba

  Hajt ti rroj dhe ishalla milanis te rritet si babai

  flm per kete informacion

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Baba nė moshėn 13-vjeēare
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 11:03 PM
 2. Homoseksuali, baba i djalit tė lezbikeve
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 08:35 PM
 3. Kaka: Gjithmonė do tė jem fans i Milanit
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 12:35 PM
 4. Ronaldinho e sheh te ardhmen larg Milanit
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 08:37 AM
 5. Ēėshtja “Bekham”, Platini kundėr Milanit
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 09:44 AM