Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 20 nga 25 FillimiFillimi ... 101516171819202122232425 I funditI fundit
Rezultatet nga 381 deri tek 400 prej 493
 1. #381
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  ku ta gjej key?

 2. #382
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  ku ta gjej key?
  beji kerkese antarit UDEK dhe ta dergon me MP (Mesazh Privat)

 3. #383
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Ka rreth 2 javė qė nė WEB MOZILLA e IE nuk mė njeh Flash Player(kam pasė tė instaluar 11.2) Pėrdor WIN 7 Ultimate.Vetėm nė WEB GOOGLE ma njeh.A mun tė mė ndihmoni se si duhet tė veproj qė tė mė njhet edhe nė WEB e tjerė .JU faleminderit.

 4. #384
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga jomina Lexo postimin
  Ka rreth 2 javė qė nė WEB MOZILLA e IE nuk mė njeh Flash Player(kam pasė tė instaluar 11.2) Pėrdor WIN 7 Ultimate.Vetėm nė WEB GOOGLE ma njeh.A mun tė mė ndihmoni se si duhet tė veproj qė tė mė njhet edhe nė WEB e tjerė .JU faleminderit.
  hyn ne get.adobe.com/flashplayer dhe e shkarkon flashplayer per IE ose Firefox!

  Duhet ta hapesh faqen me Firefox nese don ta marresh per Firefox dhe me IE nese don ta marresh per IE!

  E instalon dhe pastaj funksionon (:

 5. #385
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Ju falenderoj pėr ndihmėn.Mė vlejti.

 6. #386
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Me vjen mire qe ju ndihmova (: (:

 7. #387
  i/e rregjistruar Maska e snaijperisti
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Errora ne Pc

  Pershendetje te nderuar, une pata nje pyetje kush mund te me ndihmoj.
  Kam nje llaptop HP windw 7 me licens, mirpo sot dmth para nje ore po me paraqitet nje error ne cilen do webfaqe qe klikoj nuk po mund te dij se qka mund te kete.
  Errori eshte ky

  Untitled.png  Ju lutem kush din diqka te me ndihmoje ju isha faliminderues.
  Faliminderit per pergjigjen

 8. #388
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e ke provuar me tjeter shfletues ? (browser) Te del ky problem ?

  mos harro te prezantohesh!

 9. #389
  i/e rregjistruar Maska e snaijperisti
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  PO te gjithe browser me del ky error, spo mund te dij se qka eshte ky problem

 10. #390
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Provo te besh update java! dhe instalo Firefox, Chrome apo Opera!

  Si te shkarkoj Java

 11. #391
  i/e rregjistruar Maska e snaijperisti
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  RemiX, e bera java update por tash po me hapet e njejta dritare qe e keni me larte mirpo tash po me hapet edhe kjo dritare mbi ate dritaren e mepareshme d.m.th. po hapet dritarja e pare tani kjo dritareja qe po e postoj tani.
  Untitled.png

  Ju lutem kush ka vullnet per pergjigje ne menyre qe te largoj kete problem.
  Se qe 3 ditet e fundķt PC-ja me punon me ngadale.
  Faliminderit per te gjithe ata qe me ndihmojne

 12. #392
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pse vazhdon te perdoresh akoma Internet Explorer?

  1- Fshi filet temporan (internet temporary files)
  2- merr Update te sistemit
  3- Hiq script debugging nga exploreri

  njera nga keto mund te zgjidhi problemin tuaj

 13. #393
  i/e rregjistruar 10% Maska e Real Madrit
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kompjuetri im nuk ben copy past a mundet me me ndihmu dikush

 14. #394
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Real Madrit Lexo postimin
  Kompjuetri im nuk ben copy past a mundet me me ndihmu dikush
  Nga ku ne ku?

 15. #395
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kam nje problem me pc punon gati nje ore ndalon duhet ta fik qe te punoje/ mund te me jepni pergjigje flm

 16. #396
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga sarasina Lexo postimin
  kam nje problem me pc punon gati nje ore ndalon duhet ta fik qe te punoje/ mund te me jepni pergjigje flm
  Sarasina,

  Ka mundesi ta kete zene vapa! - me pak fjale a nxehet ne siperfaqe nese eshte laptop (notebook)?

  Nese po, shiko si ta pastroni kompjuterin tuaj!

 17. #397
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  persh ,se shpjegova mir ,me bllokohet asgje nuk shtup ngec ,kur e fik e ndez punon dhe te njejtin gje ben ,mund te me ndimoni cfare ka

 18. #398
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  persh duke fshire ca programe .tani nuk me del me mbrojta nga viruset,( me thot) /sherbimi i qendres se siguris se windows nuk mund te nise mund te me ndimoni flm

 19. #399
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ah, e kam kuptuar un gabim. Mendova se te fikej!

  Keni ndonje antivirus te intaluar: pershembull shiko per emrat: Norton Antivirus - AVG Antivirus, AVIRA, Kaspersky, NOD32, ESET,Microsoft Security Essential Antivirus.

  Nese JO te keshilloj te shkarkosh nje, pershembull kete meposhte:

  Kliko Download: Antivirus

 20. #400
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kam AVG Antivirus dhe Microsoft Security nuk me lejon ta aktivizoi me del x sherbimi i qendres se siguris se windows nuk mund te nise

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 06:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 03:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė