Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 21 nga 25 FillimiFillimi ... 1116171819202122232425 I funditI fundit
Rezultatet nga 401 deri tek 420 prej 493
 1. #401
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Duhet ta heqesh njerin. Nuk mund te funksionojne te dy!

 2. #402
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ikam hequr tek paneli i kontrollit ku eshte statusi sigurise me eshte caktivizuar dhe nuk e lejon aktivizimin

 3. #403
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sigurohu qe ti kesh hequr siē duhet te dy antiviruset dhe me pas ri-intaloje nga adresa qe ju kam publikuar ne postimin e meparshem siper:

  Udhezimet me imazhe:
 4. #404
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ai problemi i caktivizimit te windows secyrity center eshte serioz.Vepro keshtu:
  Shko nė run e shtyp services.msc e gjej security center kliko e startup type beje automatic pastaj kliko ok.Beji restart
  Nese nuk funksionon
  mėnyra tjeter
  Start > Run > gpedit.msc>Tani tek computer configuration zgjidh Administrative Templates > Windows Components > Security Center.
  kliko turn on security center NĖ dritaren e hapur shenjo Not configured.Tani ok.

 5. #405
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  asgje nuk po e gjej dot kete qe thot alfa mundet me skic

  - - - Updated - - -

  pergjigje ju lutem i kam hequr nuk eshte se si mer nuk me behet aktvizimi ne shqip nese mundeni

  - - - Updated - - -

  pergjigje ju lutem i kam hequr nuk eshte se si mer nuk me behet aktvizimi ne shqip nese mundeni

 6. #406
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sarasina,

  Shkarko kete Antivirusin AVG nga e para. Dhe me pas instaloje.

 7. #407
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e bera ate veprim pa rezultat .

 8. #408
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ateher provo te shkarkosh kete program per heqjen e virusave instaloje dhe bej skanim. Me pas ri-instalo ndonje antivirus nga adresat siper

 9. #409
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dicka i kam bere tek paneli i kontrollit ,dhe smund ta gjej ,a ka program per ta kthyer pc nga fillimi windows7

 10. #410
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Po eshte System Restore:

  Kerko tek Start:  Me pas zgjidh nje date per te bere Restore, kur mendon se PC ka punuar mire.

 11. #411
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Picture 42.jpgPicture 42.jpg

  - - - Updated - - -

  Picture 42.jpgPicture 42.jpg i bera dhe restaurim nuk e ben prap aktvizimin

 12. #412
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sarasina, ke virus ne kompjuter. Duhet te vazhdosh hapat qe te kam shpjeguar siper.

 13. #413
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Mendoj se do ishte mire te krijohej nje teme e posacme pėr tu dhene ndihme antareve te tjere nėpermjet team viewer.Nuk e di nėse ky program lejon nderhyrjet ne sistem.Ishte thjesht nje ide pasi pashe se nuk po i zbatonte hapat e dhene nga anetaret.

  - - - Updated - - -

  Edhe dicka renix ndoshta ajo vegla nuk funksionon se e fshin virusi.Ajo duhet ndaluar tek startup .

 14. #414
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Secili nga ne jep kontributin e tij per problemet e te tjereve. Per ndihmen nepermjet Teamview, besoj se nuk ka njeri kaq kohe ne dispozicion siē mund te duket. Mbase ndonje sherbim le lek dhe mbase por kush paguan, si paguan?!

  Jo te gjithe e kuptojne apo shum pak, fare pak e kuptojne dhe mund te shqetesohen vetem me "iden" se dikush sikur po i futet ne kompjuter!

  Klm

 15. #415
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ok atehere pėrgjigja ime pėr anetaren eshte te beje format.

 16. #416
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Haha, zgjidhja me klasike

 17. #417
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Po se ato hapat nuk din t'i ndjek.Nuk mundet te identifikoje procesin qe aktivizon virusin ne startingun e pc.

 18. #418
  i/e rregjistruar 10% Maska e sarasina
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  skam virus 100% dicka ka bere ne pc /megjithėte flm

 19. #419
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  sarasina futu ktu shkarkoje kte programin www.teamviewer.com dhe instaloje e zgjedh personal me pas me dergo ne private msg (pm) kodin me 12 shifra dhe passwordin qe te nxjerr programi aty dhe ta rregulloj un nese do..

 20. #420
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  sarasina futu ktu shkarkoje kte programin www.teamviewer.com dhe instaloje e zgjedh personal me pas me dergo ne private msg (pm) kodin me 12 shifra dhe passwordin qe te nxjerr programi aty dhe ta rregulloj un nese do..
  ishallah, por sbesoj se te kuptojne te gjithe .por sbesoj qe ti nga ana tjeter e pc se time te me ndreqesh kompjuterin.personalisht mendoj qe ky problem krijohet qe ne instalimet e programeve trial apo demo ,me pak fjale windows xp wista apo 7 ose 8 ,ose 13 te jep mundesine qe ti provosh 2ose 3 dite programet .qe ne momentin qe kalojne afatet kthehen problemi i vete windows .shqeto problemi qendron tek menyra e vetme .per cfare e perdor pc ? e mar shembull une per vete ,per foto .posi une kam programe per foto ,por per cfare duhet ta lidh me net ?me pak fjale ti bie shkurt ,duhet eleminuar instalimi i programeve te pa nevojshme ne pc per personat qe nuk kane njohuri te plote per pc .mundesisht te pa licensuar . ju ose ne ne qofte kemi mundesi te ndihmojme me programe te licencuare ,ne net ka programe plot por qe nuk jane te plote ,ju i shkarkoni ,pastaj i provoni .dhe pastaj vrasim mendjen ,cfare ndodhi me pc.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 06:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 03:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė