Verejtje per lojrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Verejtje per lojrat

  Receta Gatimi

  E di qe ska asnje njeri faj, por do te ankohesha per lojrat, pasi shpesh here pasi kemi luajtur per nje kohe te gjate (edhe 3 ore) dhe duam te dalim nga lojrat loja annullohet dhe nuk rregjistron rezultatin. Kjo te ben te te grihen nervat kacurrel dhe te maresh pc e ta thyesh.

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Verejtje per lojrat

  Sigurohuni te keni ndjekur hapat e meposhtem:

  1. Gjate identifikimit klikoni dhe kutizen me titull: Mė identifiko automatikisht ēdo vizitė

  si ne fig:


  2. Fshini here pas here historine e cache/cookie te shfletuesit tuaj web

  Lexoni kete teme si te veproni:

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje per lojrat

  ore...ato lojrat qe jane mbi 18vjec cfare passwordi duan....un i kam kaluar te 18

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Verejtje per lojrat

  per te pasur passin e lojrave mbi 18 vjet duhet te shkruani nje pm antarit renix dhe me pas ai ju furnizon me passin qe ju nevoitet.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Verejtje per lojrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]
  Nga albanianboy nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 01:33 PM
 2. Verejtje
  Nga Cuore RossoNero nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 10:40 PM
 3. Pse nuk luaj dot lojrat?
  Nga atit nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 06:59 AM
 4. si te luhen lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:49 PM
 5. Kam nje verejtje per LAKEN
  Nga EMAUS nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 04:45 PM