Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...

  Receta Gatimi

  Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...

  Shumica e burrave, zakonisht merren me tre gjera, grate futbolli dhe politika, sidomos e dyta, ka zene vend te vecante keto dite, per shkak te EURO qe ka filluar ketu e disa dite.

  Ketu keni 11 e posacme te grave te futbollisteve qe do te marin pjese ne organizimin. Ju thjesht shijojini...


  Portier: Ne kete vend nuk do te ishte tjeter pervecse gruas se Bufon (Italia) Alena Serenova. Sic e shikoni edhe vete, veshtire se topi do te shqitet prej saj...[attachment=2:3ks8by9u]alenaseredovabuffonkeeper_m.jpg[/attachment:3ks8by9u]
  Mbrojta 1: Bukuri e ashper por edhe teknike... nga gruaja e Kristjan Kivu (Rumania), ?delina Elisi.
  [attachment=1:3ks8by9u]chivudefender_m.jpg[/attachment:3ks8by9u]
  Mbrojtja 2: Rozaria Panuci (Italia) gruaja e mbrojtesit te njohur te Romes, nderthur bukurine dhe ... levizje te thjeshta.
  [attachment=0:3ks8by9u]panuccidefender_m.jpg[/attachment:3ks8by9u]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Dream... team WAG's ??? EURO

  Mbrojtja 3: Valentina Zabrota (Italia), mund te mos i pelqente jeta ne Spanje, por do ta mbajne mend mire per shume kohe ...[attachment=2:jsv9hj5o]zabrotadefender_m.jpg[/attachment:jsv9hj5o]
  Mbrojtja 4: ?ani ?ajtan gruaja e mbrojtesit te Real Madritit Sergio Ramos (Spanja), e cila ka marre pozicion ... per EURO.
  [attachment=1:jsv9hj5o]nanigaitandefender_m.jpg[/attachment:jsv9hj5o]
  Qender 1: ??emi Lenuar, gruaja e Klod Makelele (Franca) bukuri dhe eksperience bashke.
  [attachment=0:jsv9hj5o]makelelemid_m.jpg[/attachment:jsv9hj5o]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Dream... team WAG's ??? EURO

  Qender 2: ?ksana Anderson, bukuri suedeze e zonja qe te ngacmoje edhe skuadrat e tjera.
  [attachment=2:3ou6ssc3]wilhelmssonmid_m.jpg[/attachment:3ou6ssc3]
  Qender 3: Anin Bing, gruaja e Svenson (Suedi), sigurisht me te tilla gra ne qender, qendra eshte ceshtje suedeze.
  [attachment=0:3ou6ssc3]sxenssonmid_2008_6_10_13_56_20_m.jpg[/attachment:3ou6ssc3]
  Qender 4: Nereida Gajardo, ka qellim te martohet me Kristian Ronaldo (Portugalia) dhe te beje shume femije me te, dhe mes nesh kjo.. e kush nuk do te donte te bente femije me te!
  [attachment=1:3ou6ssc3]ronaldomid_b.jpg[/attachment:3ou6ssc3]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Dream... team WAG's ??? EURO

  Sulm 1: Belen Rodrigez, e dashura e sulmuesit te Italise, Marko Borielo, qe mund te mos marri shume kohe ne pjesemarrje te EURO, por e sigurte qe nuk do te ndjeje vetmi.
  [attachment=1:3hc1ql2r]borieloatt_b.jpg[/attachment:3hc1ql2r]
  Sulm 2: Silvia Fan Der Fart, gruaja e qendersulmuesit te Amburgut, besoj se fjalet jane te teperta, loja qe beri hollandezi ne ndeshjen e kaluar i thote te gjitha...
  [attachment=0:3hc1ql2r]vanderfaaartatt_b.jpg[/attachment:3hc1ql2r]

  Si perfundim cili mendoni se eshte pozicioni qe gjykon perfundimin e nje ndeshjeje???

  © Lirenti.com
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...

  Po te luanin keto, jam e sigurt se nuk do mbetej njeri pa pare futboll, do i shikoje burrat te ngulur para ekranit

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...

  u pa pune, do behemi futbollista hahaha

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Coca-Cola
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  123
  Reputacioni
  12

  Re: Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...

  krejtt futbollistat i kan grat e mirraa valla

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Grate e futbollistave te EURO 2008 ne fushe...

  Lol rovi, duhet te besh ca shkembime, kane ndryshuar partneret me njeri tjetrin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Del Bosque: Jemi Spanja e Euro 2008
  Nga EMAUS nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-07-2010, 07:06 PM
 2. Sa kushtojnė 16 skuadrat e “Euro 2008”-s
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2008, 06:23 PM
 3. Shikoni Euro 2008 Live
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-06-2008, 05:35 PM
 4. Bukuri Sportive - Euro 2008
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2008, 07:25 PM
 5. Fillon Euro 2008
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2008, 06:20 PM