[IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  Receta Gatimi

  Disa nga imazhet qe mund ti perdorni si firme ketu ne forum sipas grades qe keni:

  (per te gjithe ate qe duan te kene emrin e tyre mbi imazh, te bejne nje kerkes ne nen-forumin perkates

  Pėr Anėtarėt
  Pėr Moderatorėt/Smod/Admin

  *per ti shtuar te firma kopjoni adresen e imazhit me but e djath te mousit, shkoni te profili dhe modifikoni firmen, aty shtypni ikonen e vogel te imazhit dhe kaloni adresen e imazhit.

 2. #2

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  ej njeri a ma ban edhe mu nje besi tung

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  do te deshiroja qe te me beje nje firem te lutem me emrin anna flm

 4. #4
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  ke imazh do te pelqenit?, zgjidhni nje nga ato siper apo nje pershkrim tjeter

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  do te me pelqente ajo me 2 zemra sepse eshte shume e bukur . flm

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  u tha u be:  ky eshte kodi per te firma: http://img391.imageshack.us/img391/7490/annawv9.gif

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  flm shume RENIX je shume i mire

 8. #8

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  ej njeri a ma ban mu modernator anakonda besi

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  ja ku e ke


 10. #10

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  flm shum super esht

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  EJ MA BENI NJE MUA ME STEMEN E MITSUBISHIT DHE E SHKRUAJTUR POLIGRAFIKSI PO PATI MUNDESI ME NGJYRE BLU

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  hej reno me rregullo kete mua:  ALGENTI DHE LIRENTI.COM SUPERMODERATOR.

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  ja ku i keni djema... ti gezoni

  -----

  per te modifikuar firmen kopjoni adresen e imazhit

  dhe i futni ne tag [ i m g ]

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  O renix, ma bej nje mua: Ngjyra kuq e zi, me simbolin e shqiponjes 2 krenare! Flm!

  "

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  o Renix un desha nje sipuna asaj te pares po ne vent ku shkruan mitsubishi motors vere LIRENTI MODERATOR

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  po shenjen e mitsubishit e do?

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  jo shenjen e lirentit.com

 18. #18
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  ej po mua a do me bej njeri nje te bukur me emrin tim ERLINDI.

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erlindi
  ej po mua a do me bej njeri nje te bukur me emrin tim ERLINDI.
  Cilen nga ngjyrat siper preferon?

 20. #20
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum

  reno ajo e kuqja eshte e lezetshme. faleminderit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kerkese per Firme
  Nga Kliton nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:47 PM
 2. Rroba Firme apo Pazari?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 11:32 AM
 3. Ringtone te personalizuara per Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 06:08 PM
 4. Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum
  Nga Rovi nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-06-2008, 09:37 AM
 5. Kerkes per firme
  Nga anakonda nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 08:56 PM