Kuaj te ndertuar me copa druri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Kuaj te ndertuar me copa druri

  Receta Gatimi

  Ketu keni disa kuaj te punuar me dege dhe copa druri.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kuaj te ndertuar me copa druri

  Shume te bukur Emaus, flm
  sidos tre ishin teper origjinal

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Kuaj te ndertuar me copa druri

  Shume te bukur Ani...

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Kuaj te ndertuar me copa druri

  shum origjinale. te bukura.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kuaj te ndertuar me copa druri

  ja dhe disa te krijuar me goma makinash

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Kuaj te ndertuar me copa druri

  shume te bukura reno....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Copa e fundit e ēokollatės –vėrtet mė e shijshmja
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 11:13 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 04:33 PM
 3. Foto: Druri mė i pazakontė nė botė
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 10:00 AM
 4. Miu “Tron” i ndėrtuar pėr lojėra
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2010, 01:00 PM
 5. Fiat 500 me 265 kuaj fuqi
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 09:23 AM