Parqe te bukur per lojrat olimpike ne Pekin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Parqe te bukur per lojrat olimpike ne Pekin

  Receta Gatimi

  Shikoni se cfare parqe fantastik kane ndetuar ne Pekin per lojrat Olipmike
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Parqe te bukur per lojrat olimpike ne Pekin

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Parqe te bukur per lojrat olimpike ne Pekin

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nuk ka pėllumba mbi Pekin mė 1 tetor
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 04:57 PM
 2. Kush janė sportistėt mė tė mirė tė olimpiadės “Pekin 2008”
  Nga kuklla nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2008, 10:07 AM
 3. Shqiperia dhe Lojrat Olimpike - Beijing 2008
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 07:30 PM