Foto me karakter biblik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto me karakter biblik

  Receta Gatimi

  Foto me karakter biblik.

  Ketu mund te fusi gjithkush foto me karakter biblik, foto te personazheve te ndryshem te bibles, kryqe, foto te Jezusit etj.


  Jezusi duke folur perpara turmes

  [attachment=4:3cvtbxxb]0636_Jesus_teaching_christian_clipart.jpg[/attachment:3cvtbxxb]

  Kryqezimi i Jezusit, gozhdet e ngulura ne duart e Tij.

  [attachment=3:3cvtbxxb]Christ_Nailed_large.jpg[/attachment:3cvtbxxb]

  Jezusi dhe Bibla.

  [attachment=0:3cvtbxxb]jesus-bible-14g.jpg[/attachment:3cvtbxxb]

  Jezusi i ulur

  [attachment=2:3cvtbxxb]gentle-jesus-meek-mild.jpg[/attachment:3cvtbxxb]

  Jezusi me nje femije ne krah

  [attachment=1:3cvtbxxb]Jesus06.jpg[/attachment:3cvtbxxb]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto me karakter biblik

  Foto me vargje nga bibla ne anglisht.

  Isaia 25:1

  O Zot, ti je Perėndia im, unė do tė tė pėrlėvdoj dhe do tė kremtoj emrin tėnd, sepse ke bėrė gjėra tė mrekullueshme, projekte tė konceptuara shumė kohė mė parė, dhe tė realizuara me besnikėri dhe vėrtetėsi.
  Isaia 65:24

  Dhe do tė ndodhė qė, para se tė mė kėrkojnė, unė do tė pėrgjigjem; do tė jenė akoma duke folur, dhe unė do t'ua plotėsoj.
  Isaia 41:10

  Mos ki frikė, sepse unė jam me ty, mos e humb, sepse unė jam Perėndia yt. Unė tė forcoj dhe njėkohėsisht tė ndihmoj dhe tė mbaj me dorėn e djathtė tė drejtėsisė sime.
  Mateu 19:24

  Dhe po jua pėrsėris: Éshtė mė lehtė tė kalojė deveja nga vrima e gjilpėrės, se sa i pasuri tė hyjė nė mbretėrinė e Perėndisė''.
  Psalmi 28:7

  Zoti ėshtė forca ime dhe mburoja ime; zemra ime ka pasur besim tek ai dhe unė u ndihmova; prandaj zemra ime ngazėllen dhe unė do ta kremtoj kėtė me kėngėn time. 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto me karakter biblik

  Mateu 5:14

  Ju jeni drita e botės


  [attachment=4:3djpyaif]yelight.jpg[/attachment:3djpyaif]

  Bibla;Jezusi do te rikthehet.

  [attachment=3:3djpyaif]jesusrisinggq7.gif[/attachment:3djpyaif]

  Fuqia e lutjes.

  [attachment=2:3djpyaif]Fgallery5-9.jpg[/attachment:3djpyaif]

  Kryq shprese

  [attachment=1:3djpyaif]1091021f60235hgeo.gif[/attachment:3djpyaif]

  Fli i qete, Jezusi kujdeset per ty.


  [attachment=0:3djpyaif]56a9b0b9830e384009f4bbc281f95b26.gif[/attachment:3djpyaif]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto me karakter biblik  Jezusi dhe delja e humbur


  Jezusi duke u pagezuar


  Jezusi ne Tempull kur ishte 12 vjec


  Jezusi i kryqezuar


  Perendia ne Fron


  Jozefi dhe Maria me Jezusin e porsalindur


  Jezusi i kryqezuar dhe engjejt rreth Tij


  Pergamenat me Shkrimet e Shenjta


  Ardhja e Dyte e Jezusit


  Jezusi dhe dishepujt e Tij duke peshkuar

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Foto me vargje nga Bibla.+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-10-2012, 07:57 PM
 3. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 4. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 5. Foto 3D, etj
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 05:20 PM