Receta Gatimi

kerkes per ranksa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  kerkes per ranksa

  ej njeri a mundesh mu mi ba disa Ranksa me ngjyra te ndryshme me madhesi sa fotot qe jan ne home qe jan degjo muzik ose dhuroni tung bami nese mundesh ok tung pershendetje vetem keto bami se po me vyhet me madhesi te madhe se nuk pranon foto ne forumin tim tung

  Administrator -
  Web Master -
  Super Modernator -
  Modernator -
  V.I.P. -
  Fillesta
  Ushtari
  Antar/e
  Antar/e Rregullt
  Antar/e me pervoj
  Antar/e Veteran
  Super Antar/e
  Mega Antar/e

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: kerkes per ranksa

  skenkan as pak

  do ti bej sa me shpejt

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: kerkes per ranksa

  flm shum

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: kerkes per ranksa

  ej njeri nuk mi bane ala ?

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: kerkes per ranksa

  ej a kishit mujt mu mi ba ma shpejt se ranksa ne forumi nuk kam gati hiq e po me vyhen pak me te medhaj

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: kerkes per ranksa

  sa te medhenje ?

  jep permasat!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: kerkes per ranksa

  mundesh mi ba madhesish se qe e kini ne home degjo mzik ose dhuroni tung

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: kerkes per ranksa

  ja ku i ke:  ti gezosh

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: kerkes per ranksa

  shum flm njeri te mira jan super

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: kerkes per ranksa

  flm shum per keto nga tash linku i juaj esht ne webin tim tek partneret nese ban ok edhe ne top list tung

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per progam
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 01:01 PM
 2. [KERKES]Per Ranksa
  Nga B|1n1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 11:21 AM
 3. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM