Receta Gatimi

[Kerkese]Nje llogo...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  [Kerkese]Nje llogo...

  Hej cuna u bera i tepert mellogo po skam ku te kerkoj tjeter pasi jam 0 ne design

  OK Me duhet nje llogo me gjatesi sa ishte ajo me perpara qe kishte Reni ne profil qe shkruante Lirenti.com ju uron festat e fundvitit me duket..
  Ok me ate gjatesi me duhet nje llogo qe te shkoje me faqen http://www.albmp3.net dhe te ishte me .GIF te levizin shkronjat dhe te shkruaj :

  Keni firme apo nje website?Deshironi te merrni qindra klikime ne dite? atehere reklamoni biznisin tuaj tek AlbMp3.net , lire dhe mire , KLIKO KETU

  Nese mundet te jete llogo e punuar mire si dini ju

  Faleminderit...

  Nuk e kam edhe shum per ngut..

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Nje llogo...

  Ej cuna,bejeni me emer albmp3.com ju lutem pasi albmp3.net nuk funksionon me.
  FLM

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ta bėj njė Kėrkesė pėr Bursė
  Nga Bessart nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:12 PM
 2. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM
 3. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM
 4. [Kerkese]Dy llogo 100 x 100
  Nga vigan nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-01-2007, 09:13 PM