Kush di program per te pare Satelit TV ne PC


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  Receta Gatimi

  O RENIX as ate qe i dhe ti ai nuk e hap dot pasi nuk e ka ate program qe hap file .rar ose .zip.

  prandaj po ja jap perseri une.

  PoLiGrAfIkSi shkarkoje tani qe ketu dhe pasta instaloje:


  Kodi:
  http://uploaded.to/?id=1j5n9z
  ja dhe register key
  Kodi:
  http://uploaded.to/?id=43ry80
  po nuk te punoi as ky atehere skemi se cfare te bejme me.

 2. #22
  i/e rregjistruar Maska e sabokurti
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Philadelphia .U.S.A
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Program per te pare TV ne PC eshte www.freeintertv.com/view/id-3761/1-1-0-1

 3. #23
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Flm per sugjerimin. Link i mire per te shikuar kanalet e huaja.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Program per te pare sinjalin e routerit
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 12:21 AM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-04-2011, 10:41 PM
 3. Kush me ndihmon ne perdorimin e nje pc apple me program linux
  Nga angelawithangela nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 03:27 AM
 4. Truk per te pare kush ju ka bllokuar ne MSN
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-01-2010, 08:05 PM