[Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  Receta Gatimi

  Admirojeni


 2. #2

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"907
  Admirojeni


  qeka gjith celilut nuk boka

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  avavavav... very sick a.. hahahahha..

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e valiqka
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  prishtin
  Postime
  1
  Reputacioni
  0

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  shum nice aaaaaaaaa

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  dukee pare foton me vemendje pashe se shqiperia qenka afer vrimes anale

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  prandaj nuk eshte me fat vendi yne


 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  po pra nuk jemi me fat por ama jemi me te deshiruarit e kohe te fundit nga vendodhja

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  qenkemi ne nje vend shume ters

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"4312
  po pra nuk jemi me fat por ama jemi me te deshiruarit e kohe te fundit nga vendodhja
  hahahaha pranda dhe Bushi po vjen te vizitoj Shqiperin

  paska vertet interesa kohet e fundit...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 2. A eshte ky iPhone 5 ? (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:14 PM
 3. Bota eshte e IMJA........
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 02:33 PM
 4. Kush ėshtė tipi nė foto? #1
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 01:57 PM
 5. A eshte bota materiale apo ideore?
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 05:27 PM