Ja si do jete Abetarja e femijeve tane!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ja si do jete Abetarja e femijeve tane!

  Receta Gatimi  Jo vetem si abetare, por fare mire mund ti mesoni femijeve dhe anglishten.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ja si do jete Abetarja e femijeve tane!

  U pa puna, keshtu si ka ardh koha do komunikoje burri me gruan nga e njejta shtepi nga inetrneti

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahaha sa e larte kjo qe ne klas te par femijet duke ndenjur ne internet futet ne fb edhe kur flet jam 18 vjec ku do takohemi ghahahhh

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  U pa puna, keshtu si ka ardh koha do komunikoje burri me gruan nga e njejta shtepi nga inetrneti
  hahahahahahahhahaha sa kam qeshur me kete!....

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Tashme ka ndodhur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Abetarja i bashkon shqiptarėt
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 08:58 PM
 2. Dhjetė gjėrat qė po zhduken dhe fėmijėt tanė ndoshta nuk do ti njohin
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-03-2011, 12:24 PM
 3. “Drita e syve tanė”
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-12-2010, 12:52 PM
 4. Ja cfare i ben gishtat tane te ndjeshem
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-10-2009, 11:36 AM
 5. Heroizmi i prinderve tane
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-07-2007, 10:48 AM