Dysheme prej qelqi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Dysheme prej qelqi

  Receta Gatimi

  Disa pamje nga ndertesat qe kane dyshemt prej qelqi: 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Dysheme prej qelqi


 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Dysheme prej qelqi

  Interesante keto reni. Thanks.

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Dysheme prej qelqi

  shum te bukura. eshte vertet e frikshme qe te rrish siper atij xhami ne ate lartesi

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Dysheme prej qelqi

  mendimi qe shikon token nga nje lartesi e konsiderushme te fut te dridhurat

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Dysheme prej qelqi

  Te dridhurat te fut dhe te merr mend ....nuk duhet te kesh frike nga lartesia

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dysheme prej qelqi

  imagjino mos e kesh menjen te kalosh siper atyre dyshemeve dhe ta shikosh veten ne ajer, per momentit te hik truri fare sa ta kapesh qe eshte xham

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te bukura un e kom provuar te jem mbi kso dyshme me te vertet shum te bukura jon

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Thumbs up gjendar

  shume intresante na argetove me keto pamje une per vete nuk e pasna pare nje gje te till asnje her me pare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 11:03 PM
 2. Fotografi prej 70 gigapiksel
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 05:26 PM
 3. Copy prej www.lirenti.com
  Nga gjendar nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 08:12 PM
 4. Keshtjella prej rere!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-10-2008, 12:15 PM
 5. Kallashnikov prej Ari
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-07-2008, 02:58 AM