Kallashnikov prej Ari


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Kallashnikov prej Ari

  Receta Gatimi


  Se sa te rrezikshme jane armet si per ata qe i perdorin dhe atyre qe i drejtohet:

  http://www.youtube.com/watch?v=JWQVCXBk2Hc

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kallashnikov prej Ari

  kush e ka ate prej ari osama...lol...
  jan veret te rezikshme ketu te un ligji eshte u kape me arme ne makine eshte 10 vjet po e pate ne brez a xhep 20 vjet po e pate ne dore gati per shkrepje gjith jeten ne burg

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fotografi prej 70 gigapiksel
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 05:26 PM
 2. Kepucet prej Buke!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 08:22 PM
 3. Kek prej dy milionė kalorive
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 07:48 AM
 4. Keshtjellat prej rere!
  Nga Lirenti nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 08:31 AM
 5. Keshtjella prej rere!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-10-2008, 12:15 PM