Maniak Kompjuterash


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Cool Maniak Kompjuterash

  Receta Gatimi

  Ata qe pa kompjuterin nuk mund te bejne dot 1 sekond.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Maniak Kompjuterash


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Maniak Kompjuterash

  ca ska kjo dynja

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: Maniak Kompjuterash

  Fantastike fare qekan,shume te bukura dhe interesante.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Maniak Kompjuterash

  Po me te vertete ishte interesante

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Maniak Kompjuterash

  hahaha sa bukur ishte ajo foto qe kishte ngjitur mollen tek laptopi.
  versioni origjinal i apple

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te instaloj nje Printer ne rrjet kompjuterash
  Nga nigji nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 09:17 AM
 2. Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 18-04-2012, 06:50 PM
 3. Ka dhe Maniak te tille!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 09:37 PM