NGROHJA - ALARM: Po shkrihen akujt e Antraktides


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  NGROHJA - ALARM: Po shkrihen akujt e Antraktides

  Receta Gatimi

  Njesia australiane e kerkimeve atmosferike deklaron e shqetesuar qe ngrohja e planetit eshte me e shpejte se sa kane treguar parashikimet e Kombeve te bashkuara. Sipas studiuesve ngrohja po ben qe te shkrijne ne mase akujt e Antarktides.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Alarm pėr drogėn “kanibale”
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-06-2012, 04:36 PM
 2. Ngrohja globale, 2012 vit i vėshtirė
  Nga labja nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:00 PM
 3. Ngrohja globale po ndodh mė shpejt
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:17 PM
 4. Gripi i derrave, Shqiperia ne alarm
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 01:19 PM
 5. Itali, alarm per temperatura te larta
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 08:46 PM