Rihanna shumė shpejt ėshtė bėrė rivale e femrės mė seksi nė botė, Megan Fox, pasi qė votuesit ia kanė dhėnė asaj ēmimin pėr kėmbėt, flokėt dhe barkun mė seksi ndėrmjet tė famshmeve.

E dyta nė listė ėshtė renditur aktorja e hollė, Keira Knightley, nė bazė tė paraqitjeve tė saja me kostume karakteristike nė filmat si “Bend It Like Beckham” dhe” King Arthur”.

Ndėrsa nė vendin e tretė ėshtė renditur e moshuara, Dame Helen Mirren, e cila pavarėsisht viteve tė saja i kishte impresionuar fotografėt pas daljes me bikini gjatė njė pushimi nė Itali.