Mesuesja seks me tete nxenes te saj.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Coca-Cola
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  123
  Reputacioni
  12

  Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  Receta Gatimi

  Mesuesja beri seks me tete nxenes te saj.

  Nje mesuese ne Alabama ka bere seks me tete nxenes te saj. Djmete jane te moshes nen 16 vjecare dhe jane lojtare te nje klubi bejsbolli.

  Seks ne shtepite e nxenesve.

  Julie Pritchett (34) jipte mesim ne nje shkolle ne Birmingham, Alabama. Sapo u mor vesh historia e saj, ajo nderroi numrin e telefonit.

  Ajo merrej dhe me aktivitetet sportive ne shkolle. Sipas policise ajo nisi nje marredhenie me nje djale 15 vjecar, qe ishte lojtar i ekipit te bejsbollit.

  Por ajo nuk u ndal vetem tek ai, por pati marredhenie dhe me shtate djem te tjere te shkolles, qe te gjithe lojtare te bejsbollit.

  Ajo i kryente marredheniet ne shkolle ose ne shtepite e tyre, ne kohen kur prinderit e tyre nuk ishin aty.

  Ajo akuzohet tani per keqtrajtim seksual te djemve nen moshen 16 vjecare dhe rrezikon deri 20 vite burgim.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e asder
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  kurrgja te keqe nuk ka ka pase qejf voglushja

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  Vajti si e modes kjo, ca nga halli e ca nga qefi!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  Mesuesja kishe ,po qka me ba se i ka hy ne kokė pak si teper sexi pak ju ka dok nje djale i ri,po edhe 7 te tjere.Ketu po shihet qart se kjo mesuese qenka e kallt per sex,me falni per shprehje

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  qenka alamet mesuese...

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  si nuk na rra ne i zyshe si kjo mer ca tersi

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Mesuesja seks me tete nxenes te saj.

  Hahahaha Sa interesante kjoo

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahah qa zyshe oree alamet zyshe kjo

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e elti2007
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  Ferizaj
  Postime
  6
  Reputacioni
  0
  po qejf paska ba , por 20 vjet burgim po e pritka. vall a ia vlen barra qiran.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8 Pro falas per nxenes dhe studente
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-08-2012, 03:22 PM
 2. Bie nė humnerė autobusi me 40 nxėnės
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 03:03 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-05-2010, 07:54 PM
 4. Bie tavani i klasės, plagosen dy nxėnės
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-01-2008, 05:43 PM
 5. Rrihet barbarisht mėsuesja e fshatit.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-11-2007, 06:10 PM