Fejohet Rihanna?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Coca-Cola
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  123
  Reputacioni
  12

  Fejohet Rihanna?

  Receta Gatimi

  Mediat kanė filluar spekulimet pėr fejesėn e kėngėtares sė muzikės R&B, Rihanna, me tė dashurin e saj Chris Brown, pasi qė bukuroshja ėshtė fotografuar duke mbajtur njė unazė diamanti nė "gishtin e fejesės".
  Rihanna dhe Brown janė nė lidhje dashurie qe disa muaj, megjithatė tė dy kanė refuzuar tė pranojnė publikisht se janė ēift, pavarėsisht se janė parė duke u puthur.

  Ndėrsa e reja e fundit ėshtė fejesa e dy kėngėtarėve, pasi qė femra me kėmbėt mė seksi ka mbajtur njė unazė tė bukur diamanti nė gisht.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: Fejohet Rihanna?

  Faleminderit Coca Cola per informacionin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fejohet Eliza Dushku?
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 12:00 AM
 2. Fejohet Kim Kardashian
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-05-2011, 08:50 AM
 3. Fejohet me lap-top
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-04-2011, 04:19 PM
 4. Fejohet vajza e Presidentit te Shqiperise
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 04:57 PM
 5. Rihanna do te deshmoje
  Nga kristimcs nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 02:19 PM