Receta Gatimi

kerkes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Coca-Cola
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  123
  Reputacioni
  17

  kerkes

  pershendetje antar te forumit lirenti.com deshta vetem me kerku diqka ,kur e pash en rregullore qe kerkohej qe ngjdo postim (lajm)duhej tvendosej edhe linku se nga osht marrr aj mirpoo une mendoj se me vendosjen e ati linku na thjesht po i bojm reklam qati linku kshtu qe jepni edhe ju antar tjer nga ni koment per ktaa sepse mendimi jem osht mos me qit linkun aty

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: kerkes

  Pershendetje Coca-Cola.

  Vendosja e burimit poshte cdo materiali mendoj se duhet te vihet, sepse keshtu eshte rregulli. Duhen respektuar te drejtat e autorit dhe burimit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per progam
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 01:01 PM
 2. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 3. [KERKES]Per Ranksa
  Nga B|1n1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 11:21 AM