Njėra nga ish- tė dashurat e George Clooneyt e ka akuzuar yllin hollivudian se ia ka shkatėrruar jetėn seksuale.
Prezantuesja televizive, Lisa Snowden, e cila ka qenė nė lidhje dashurie me Clooneyn, ka thėnė se ajo nuk ka bėrė seks qe njė vit, pasi qė meshkujt kanė frikė tė jenė pasues tė aktorit hollivudian.

“Kam qenė vetėm qe njė vit dhe kam filluar tė mendoj se s’do tė bėj seks mė kurrė. Meshkujt mė shikojnė dhe mendojnė: ‘Ajo ka qenė e dashura e George Clooneyt, ēfarė mundėsish mund tė kem unė?’”, ka shpjeguar Snowden.