Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1

  Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur

  Receta Gatimi

  kjo eshte 1 toturial si te fitoni para duke e len pc-n tuaj te dhezur, (kuptohet duhet te ket internet)
  eshte nje website, i cili mundson qe nqofse leni pc-n tuaj dhezur, dhe nje faqe te internetit te hapur,
  do te fitoni ne fillim per nje or 0.45$, dhe pastaj shkon duke u rritur, maximumi eshte 0.75$/ORA,
  Parat mund ti dergoni ne paypal (hapet shum leht, dhe eshte FALAS http://www.paypal.com )
  E si ta beni ket?

  do tju tregoj un ne vazhdim..

  1.
  Se pari vizitoni ket link : http://www.surfjunky.com/ REGJISTROHU
  Dhe do te shihni diqka si kjo, Klikoni SIGN UP nga ana e majt.  2.
  Mbushini te dhenat, EMRI, PASSWORDI, EMAILI, DATA E LINDJES,
  VEJE TIKUN, DHE KLIKO SIGN ME UP


  3.
  Mbushini edhe te dhenat te tjera te cilat NUK jan shum te rendesishme,


  4.
  Edhe ktu zgjedhni nje pytje dhe shkruani nje pergjejgje qe se harroni.
  (vlen nqofse e harroni passwordin per ta kthyer),


  5.
  Tani shkojm tek OPTIONS per ti ja dhen accountin e PAYPAL,
  Pagesa behet me daten 15, te qdo muaji,
  Dmth nqofse keni 20 dollar, me daten 15 do te kalojn nga sajti ne PAYPALIN tuaj.
  REGJISTRIMI DHE KONFIGURIMI PERDUNDOJ


  6.
  Tash jemi te pjesa ku ne fitojm te holla $$$$$$ .
  kliko ne anen e majt EARN MONEY , dhe VINI TIKUN tek I AGREE.....


  7.
  pastaj klikojm tek shkronjat me njgyr PORTOKALLT,
  ku shkruna "CLICK HERE TO START SURF JUNKY BROWSER!"


  8.
  Dhe ketu shohim se sa kam fituar un, per nje or te kaluar ne ket webfaqe,
  pa dyshim qe kam accountin tjeter, ne te kam rreth 84$, por ky ishte aj qe e hapa
  per ta ber tutorialin,


  PRA JA KU E KENI MUNDSIN, SA RRINI TON DITEN NE MSN, LEJENI EDHE NJE FAQE
  TE HAPUR DHE FITONI "PAK" TE HOLLA....

  Sinqerisht.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur

  Ju faleminderit, interesante duket.

 3. #3

  Re: Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur

  hey po pastaj a mundesh me i mar parat ne te vertet ose veq loj oshte ? edhe nese mundesh ather ku me shku edhe me i mar edh e qysh me than atje kur shkon e i mer ?hehe ok tun te pershendes shum me pelqej kjo nese eshte me te vertet do tme pelqente edhe me shum heheh ok tung

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur

  Po kur ben nje minimum te caktuar mund ti marresh leket. Por nuk eshte se shkon gjekundi per ti terhequr leket, ato behen me trasfert ne llogarin tuaj paypal.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fitoni 100 Euro!
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2018, 02:46 AM
 2. Si tė fitoni Astet nė eBay
  Nga Lirenti nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 10:09 PM
 3. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 11:18 AM
 4. Nuk ju dihet se qfar do te fitoni
  Nga atit nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2009, 04:52 PM
 5. Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-09-2008, 08:55 PM