Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.

  Receta Gatimi

  Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.


  [attachment=0:2ylwubvn]7c1114bd42f67c03f0da4ff798d40a7b.jpg[/attachment:2ylwubvn]


  Mohammadu Bello Abubakar, nigeriani qe ka 86 gra dhe me te cilat ka 170 femije, do te ndahet me 82 prej tyre.

  82 vjecari ka vendosur qe ti bindet ligjit islamik qe e ndalon te mbaje me shume se 4 gra. Javen e kaluar ai i denua nga Jamatu Nasril Islam me vdekje dhe ky vendim do te pezullohet vetem nese ai do ti nenshtrohet ligjit islamik.

  Me pare ai pat thene se askund ne Kuran nuk parashihen denime per burrat qe mbajne me shume se 4 gra.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.

  wow ca i paska bere ky me kalamaq, i mban ment te gjithe Urime Urime!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.

  dhe themi ne pse jan shtu kaq shume zezaket, si puna kti mund te jet trecereku Afrikes.


  P S : Reno si i ma me kalomoj! thuj si ma men grat?

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e noemi
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  10
  Reputacioni
  0

  Re: Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.

  burre me fat .ta ken kete fat dhe grate.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  P S : Reno si i ma me kalomoj! thuj si ma men grat?
  opo grat i ka marr radh ky... po te pakten mos te hidhet nga femijet

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  wow ca i paska bere ky me kalamaq, i mban ment te gjithe Urime Urime!


  ca gra e kan fatin por ama u ngjitet ai emri nga mbrapa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 09-08-2012, 09:46 PM
 2. Tuna ndahet nga Rilindi, ėshtė biseksuale
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-06-2011, 02:45 PM
 3. Ndahet nga bashkėshorti pėr shkak tė TV-sė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:35 PM
 4. Ndahet nga gruaja duke derguar SMS
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-04-2009, 09:22 AM
 5. Ndahet nga jeta Sulejman Pitarka
  Nga EMAUS nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-10-2007, 02:59 PM