Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 11 nga 17 FillimiFillimi ... 678910111213141516 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 201 deri tek 220 prej 331
 1. #201
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  Shenja ime ishte.... nuk eshte me

 2. #202
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ....mos je gje merimanga ti ?

 3. #203
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  O Labe pse se bere aty te binjaket qe do kene sherre me njeri tjetrin sot hahahaa

 4. #204
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahaha , po si harrova , me hengert

 5. #205
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ....mos je gje merimanga ti ?
  jo moj dmth ishte po nuk eshte me

 6. #206
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  O Labe pse se bere aty te binjaket qe do kene sherre me njeri tjetrin sot hahahaa
  Imagjino ta degjojne ndonjeher ne horoskop kete loooooool

 7. #207
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam filluar mos t`ja vej veshin ktij horoskopit un

 8. #208
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Imagjino ta degjojne ndonjeher ne horoskop kete loooooool
  Cfar do behej? ku e ke fjalen?

 9. #209
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  O Labe pse se bere aty te binjaket qe do kene sherre me njeri tjetrin sot hahahaa
  e kisha fjalen per kete qe shkruajte, imagjino njerzit qe jane binjaket ta dengjonin 1 gje te tille ne televizor ca do mendonin

 10. #210
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  e kisha fjalen per kete qe shkruajte, imagjino njerzit qe jane binjaket ta dengjonin 1 gje te tille ne televizor ca do mendonin
  Edhe un prandaj ja thash Labes se jemi te dy shenja e binjekeve, dhe ajo e di,
  dhe neve beme pak sherre sot, me shaka kuptohet. e kuptove pse e thash?

 11. #211
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Tani e kuptova

 12. #212
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Horoskopi Ditor date 16 Prill 2012

  Dashi

  Dita do tė jetė pozitive nė ēift. Jeta sentimentale e beqarėve do tė jetė e qėndrueshme dhe me mbėshtetjen e Venusit njė miqėsi e vjetėr do tė kthehet nė njė lidhje me tė fortė. Do tė tregoheni tė kujdesshėm me financat, por duhet tė shmangni marrjen e vendimeve.


  Demi

  Urani do ta bėjė jetėn tuaj sentimentale edhe mė tė bukur. Kėnaqėsitė do tė jenė tė mėdha. Beqarėve do t’u fillojė t’u rrahė zemra fort. Takimet do tė jenė sharmante dhe mjaft argėtuese. Urani dhe Neptuni do ta destabilizojnė sektorin e financave.  Binjakėt

  Marrėdhėnia me atė qė keni nė krah nuk do tė jetė shumė e qetė. Toleranca do tė jetė zgjidhja mė e mirė. Hėna do t’i bėjė beqarėt tė paqėndrueshėm dhe ata nuk do tė dinė ēfarė tė bėjnė. Buxheti do tė jetė i paqėndrueshėm. Shmangni shpenzimet.


  Gaforrja

  Falė ndihmės qė do t’ju japė Mėrkuri dhe falė pėrpjekjeve qė ju keni bėrė kohėt e fundit ju do tė kaloni ēdo vėshtirėsi. Beqarėt do tė kenė shumė takime, por nuk do tė kenė aspak dėshirė tė fiksohen. Financat nuk do tė jenė tė kėqija por as tė mira.


  Luani

  Hėna do tė ndikojė mjaft pozitivisht nė jetėn tuaj nė ēift. Lidhja juaj do tė jetė mė harmonike se kohėt e fundit. Nėse ju beqarė jeni nė kėrkim tė shpirtit binjak, mundėsitė do tė jenė tė mėdha. Kėshtu qė bėjini sytė katėr. Fati do t’ju buzėqeshė nė financa.  Virgjėresha

  Nėse jeni nė ēift duhet tė bėni kujdes nga tundimi pėr tė filluar aventura te reja sepse gjithēka qė kishit ndėrtuar deri mė sot do mund tė shkatėrrohet. Beqarėt do tė jenė gjatė gjithė kohės nė kėrkim. Rregulloni problemet financiare dhe mos i shtyni pėr mė pas.  Peshorja

  Jeta nė ēift do tė jetė plot me tė papritura tė kėndshme. Partneri do t’ju habisė me surpriza. Nėse beqarėt ndeshen me persona interesantė duhet ta shprehin pėlqimin. Nė planin financiar ka ardhur momenti ta shlyeni huanė qė keni marrė.  Akrepi

  Nė ēift do tė ketė njė revolucion tė vėrtetė. Venusi do t’ju mbėshtesė dhe do t’ju krijojė njė ambient tė ngrohtė. Pėrfitoni! Beqarėt do tė jenė mjaft nostalgjikė. As aventura afatshkurtra mos filloni sot. Plutoni do t’ju ndihmojė t’i menaxhoni financat.


  Shigjetari

  Falė Mėrkurit do tė jeni tė gatshėm tė vendosni dialog nė jetėn nė ēift. Sot do tė mund tė sqaroni edhe mosmarrėveshjet qė keni pasur. Edhe pėr beqarėt do tė jetė i njėjti planet qė do tė favorizojė takimet. Nė planin financiar do tė hyni nė njė periudhė plot fat.


  Bricjapi

  Nė ēift do tė shkoni nga surpriza nė surprizė sot dhe do tė ndiheni mė sė miri. Vetėm mos bėni ndryshime radikale sepse nuk ėshtė ditė e favorshme. Ju beqarė nuk duhet tė fshiheni, por tė merrni iniciativa. Nuk do tė keni fare probleme me financat.  Ujori

  Do tė shijoni momente tė kėndshme nėn praninė e partnerit tuaj dhe s’do tė doni tė shkėputeni pėr asnjė moment nga ai. Beqarėt do ta shfrytėzojnė nė maksimum lirinė e tyre. Ēdo gjė do tė jetė nė dorėn tuaj. Paguani borxhet qė tė jeni mė tė qetė.  Peshqit

  Nėn influencėn e Saturnit do tė tregoheni kėrkues ndaj partnerit dhe do e keni mė tė vėshtirė t’i pranoni defektet e tij . Marsi do t’ju sjellė surpriza beqarėve. Ky planet i pasionit dhe sensualitetit do t’ju bėjė edhe mė tėrheqės. Ulni sa mė shumė shpenzimet.

 13. #213
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po po... shi knej na myti :S

 14. #214
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  po po... shi knej na myti :S
  hahahhahahahaha

 15. #215
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Horoskopi i datės 17 prill 2012


  Dashi

  Ata qė janė nė ēift, ashtu edhe beqarėt do tė jenė mjaft joshės dhe sharmantė. Mos u druani tė thoni gjithēka qė ndjeni. Pėrsa ju pėrket financave duhet tė shmangni me ēdo kusht investimet pėr diēka sepse ky do tė ishte gabimi qė do t’ju fundoste.  Demi

  Do tė filloni tė lodheni me rutinėn nė jetėn nė ēift dhe kjo mund t’ju shtyjė tė shihni diēka tjetėr. Beqarėt do tė ndihmohen nga shumė planete dhe mundėsitė pėr takime nuk do t’i mungojnė. Yjet do t’ju sjellin fat edhe nė planin financiar. Pėrfitoni nga kjo ditė.  Binjakėt

  Ēiftet do tė kenė njė ditė tė qetė dhe pa probleme. Gjithėsesi bėni kujdes me ato qė do tė thoni pėr tė mos nxitur konflikte. Beqarėt do tė flirtojnė sot. Ata qė pėlqejnė njė lidhje tė qėndrueshme do t’ju realizohet dėshira. Nė planin financiar duhet tė bėni kujdes.  Gaforrja

  Ambienti yjor do tė favorizojė dashurinė pėr ēiftet. Ata qė janė tė martuar do tė gjejnė pasionin dhe sensualitetin. Beqarėt do tė jenė plot sharm dhe do tė kenė fat nė dashuri. Kujdes nga xhelozia e disa personave. Nė planin financiar do t’ju jepen shumė mundėsi.  Luani

  Marrėdhėnia nė ēift do tė jetė e ngrohtė dhe e bukur. Influenca e disa planeteve do tė sjellė edhe ndonjė konflikt tė vogėl. Beqarėt do tė kenė njė ditė shumė tė lumtur. Klima nė sektorin financiar nuk do tė jetė e zymtė, megjithatė tregohuni tė menēur.  Virgjeresha

  Nuk do tė jetė ditė aspak e mirė pėr dashurinė. Mund tė humbisni gjithēka. Venusi do t’ju ndihmojė tė keni njė takim tė papritur. Nė planin financiar ėshtė e nevojshme pak maturi. Financat do tė jenė tė mira, por do tė keni tendencė tė shpenzoni.  Peshorja

  Nėse kohėt e fundit problemet kanė pushtuar lidhjen tuaj, sot ka ardhur koha tė bėni ndryshime. Beqarėt do tė marrin njė dhuratė nė planin sentimental. Qė sot pritet qė situata financiare tė bėjė hapa para. Mund tė bėni investime afatshkurtra. Do tė keni fat.

  Akrepi

  Nėse jeni nė ēift bėni kujdes nga keqkuptimet qė mund t’ju lindin. Mundohuni qė t’i shmangni ato me sa tė mundeni. Pėr beqarėt pritet njė ditė entuziaste nė dashuri dhe plot pasion. Nė planin financiar nuk do tė mund t’i zgjidhni ngadalė problemet.  Shigjetari

  Duhet tė jeni mė tė kuptueshėm dhe mė tolerantė me partnerin sot. Kėto janė bazat pėr tė pasur njė jetė tė mirė nė ēift. Beqarėt do tė takojnė dashurinė dhe pasionin. Kujdes sepse flaka e tyre edhe mund t’ju djegė. Nė planin financiar duhet tė tregoheni seriozė.  Bricjapi

  Partnerit tuaj do t’i shtoni dėshirėn pėr tė jetuar. Do tė ndiheni mirė dhe do tė keni tė papritura. Beqarėt do tė mendojnė sot se dashuria ėshtė njė lloj sėmundjeje nga e cila janė prekur tashmė. Do tė mundohen t’ju prishin punė sot nė planin financiar.  Ujori

  Jeta nė ēift do tė jetė e qėndrueshme megjithėse pa shumė pasion. Ajo s’do tė ndikohet nga planetet. Sharmi juaj do tė ēmohet dhe do tė mund tė zgjidhni atė qė ju pėrshtatet mė shumė. Nė planin financiar duhet tė ndėrmerrni njė strategji afatgjate.  Peshqit

  Nė ēift do tė jenė tė pranishme disa forca pozitive qė do t’ju shtyjnė t’i shprehni dashurinė partnerit tuaj. Beqarėt do tė jenė nė kėrkim tė mė tė mirės, por nuk do tė mund ta gjejnė sot. Financat tuaja do tė kenė njė lėkundje gati tė pandjeshme.

 16. #216
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Binjakėt

  Ēiftet do tė kenė njė ditė tė qetė dhe pa probleme. Gjithėsesi bėni kujdes me ato qė do tė thoni pėr tė mos nxitur konflikte. Beqarėt do tė flirtojnė sot. Ata qė pėlqejnė njė lidhje tė qėndrueshme do t’ju realizohet dėshira. Nė planin financiar duhet tė bėni kujdes.


 17. #217
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  cfare ke mo? ncncncncnc

  ta ka gjetur me duket ?

 18. #218
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  cfare ke mo? ncncncncnc

  ta ka gjetur me duket ?
  Ka mundesi e ke shkruajtur vete shenjen time ti

 19. #219
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ka mundesi e ke shkruajtur vete shenjen time ti
  edhe kete ma the mo,

  do informacionin ku e mora?............eeeeeeeeeee?

 20. #220
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  edhe kete ma the mo,

  do informacionin ku e mora?............eeeeeeeeeee?
  Ke ti dore aty e di un e di, e ke ndryshuar ti hahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM