Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 17 nga 17 FillimiFillimi ... 7121314151617
Rezultatet nga 321 deri tek 331 prej 331
 1. #321
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  hahahahaha e mire mos i beso po deshe ...edhe une kam ca munges vitamine moj moter....

 2. #322
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ca vitamine moj ??

 3. #323
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  bar miu hahahahahaa....po tallem une a lumadhe dhe ti e ha me vrap hahahhaa...

 4. #324
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po robi kur tallet e ben shaka...i hedh dhe cik krip siper hahahaha....jo kshu shqeto
  po se me the qepar qe jam semur a lumadhe dhe thash cdo ket

 5. #325
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahhhhahahahah jam mire o dreq...madje shume mire do thoja une...

 6. #326
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 08 Dhjetor 2013
  Dashi
  Dashi
  Puna: Shanse pėr lidhje tė reja nė punė
  Shėndeti: Moment i mirė shėndetėsor
  Dashuria: Po shtohen apetitet e dashurisė

  Demi
  Demi
  Puna: Shpesh i harroni obligimet
  Shėndeti: Probleme tė natyrės psikike
  Dashuria: Dėshironi tė kaloni sa mė shumė kohė me partnerin

  Binjakėt
  Binjakėt
  Puna: Do t’i analizoni tė gjitha temat
  Shėndeti: Ndjeheni nė formė
  Dashuria: Situatė e kalueshme nė lidhje

  Gaforrja
  Gaforrja
  Puna: Kėrkoni alternativa
  Shėndeti: Jeni shembull pėr tė duruar
  Dashuria: Shoqėrimi vazhdon edhe sot

  Luani
  Luani
  Puna: Jeni duke hetuar gabimet
  Shėndeti: Ju mundon lodhja
  Dashuria: Duhet tė kaloni ca kohė ndaras

  Virgjėresha
  Virgjėresha
  Puna: Nuk po e gjeni pėrfundimin e duhur
  Shėndeti: Mirėqenie fizike dhe psikike
  Dashuria: Zvogėloni pritjet nga partneri

  Peshorja
  Peshorja
  Puna: Planet afatgjate shkojnė nė rregull
  Shėndeti: Dilni nė natyrė
  Dashuria: Po e ngarkoni veten pa faj

  Akrepi
  Akrepi
  Puna: Ēdo ditė angazhohuni mė shumė
  Shėndeti: Nėse keni ndonjė shqetėsim, shkoni te mjeku
  Dashuria: Mos bini pre e flirteve

  Shigjetari
  Shigjetari
  Puna: Sot nuk ju punohet
  Shėndeti: Relaksohuni nė mėnyrėn tuaj
  Dashuria: Jini vetvetja

  Bricjapi
  Bricjapi
  Puna: Njė takim pune
  Shėndeti: Pėrjetojeni momentin
  Dashuria: Joshjen e keni nė natyrėn tuaj

  Ujori
  Ujori
  Puna: Shfrytėzojeni pushimin pėr t’u kthyer tė fortė
  Shėndeti: Probleme me qafė dhe shpinė
  Dashuria: Ruajeni atė qė keni

  Peshqit
  Peshqit
  Puna: Rezultatet mund tė jenė mė tė mira
  Shėndeti: Mos u shqetėsoni
  Dashuria: Pėr vetmitarėt, ditė pėr tė krijuar lidhje

 7. #327
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Horoskopi dates 14 Dhjetor 2013

  Dashi
  Puna: Keni siguri nė vete
  Shėndeti: Nuk vuani nga ndonjė problem
  Dashuria: Jeta private po zhvillohet mirė


  Demi
  Puna: Veproni pa asnjė kufizim
  Shėndeti: Tension i rritur i gjakut
  Dashuria: Jeni tė lumtur


  Binjakėt
  Puna: Po arrini suksese nė disa aspekte
  Shėndeti: Ju joshin ushqimet me sheqer
  Dashuria: Ditė e pasur me befasi


  Gaforrja
  Puna: Njėkohėsisht bėni edhe punė tė tjera
  Shėndeti: Mbroni kėmbėt duke i lyer me krem
  Dashuria: Gjithmonė tregoni atė qė ndjeni


  Luani
  Puna: Njė shqetėsim i vogėl nė zyrė
  Shėndeti: Bėni njė kontroll neurologjik
  Dashuria: Akoma jeni joshės


  Virgjėresha
  Puna: Dini t’i shprehni haptas pritjet
  Shėndeti: Probleme tė natyrės psikike
  Dashuria: Nuk ka pengesa pėr atė qė dėshironi


  Peshorja
  Puna: Kaloni njė ditė pa menduar pėr punėn
  Shėndeti: Bėni njė sy gjumė gjatė ditės
  Dashuria: Po e teproni me argėtim

  Akrepi
  Puna: Jeni vetvetja, prandaj keni sukses
  Shėndeti: Dhimbje e zakonshme qafe
  Dashuria: Gjithmonė jini spontan

  Shigjetari
  Puna: Filloni me disponim tė mirė
  Shėndeti: Jeni pozitiv pėr shėndetin tuaj
  Dashuria: Keni nevojė edhe pėr tė tjerėt


  Bricjapi
  Puna: Mos u jepni rėndėsi komenteve tė kolegėve
  Shėndeti: Parandaloni alergjitė
  Dashuria: Asgjė nuk ju ndal nė qėllimet tuaja


  Ujori
  Puna: Gjėrat do tė zhvillohen normalisht
  Shėndeti: Kujdes nga reumatizmi
  Dashuria: Lidhja juaj po pėrparon


  Peshqit
  Puna: Jeni mėrzitur paksa nga profesioni
  Shėndeti: Shėtituni nė jar tė pastėr
  Dashuria: Jeni tė afėrt dhe miqėsor

 8. #328
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Horoskopi Dates 26 Dhjetor 2014

  Dashi
  Puna: Jeni tė motivuar
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Shtoni romantikė lidhjes suaj


  Demi
  Puna: Partneriteti ėshtė i suksesshėm
  Shėndeti: Kujdes ushqimin
  Dashuria: Jeni nostalgjik


  Binjakėt
  Puna: Jeni tė pėrkushtuar
  Shėndeti: Konsumoni mė shumė perime
  Dashuria: Jeni pranė njė lidhje tė re


  Gaforrja
  Puna: Nuk jeni efektivė
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Jeni tė lumtur


  Luani
  Puna: Kolegėt nuk ju kuptojnė
  Shėndeti: Ecni mė shumė
  Dashuria: Duhet tė zgjidhni


  Virgjėresha
  Puna: Tė tjerėt ju shfrytėzojnė
  Shėndeti: Dhimbje barku
  Dashuria: Ofroni mė shumė


  Peshorja
  Puna: Probleme financiare
  Shėndeti: Merrni mė shumė vitamina
  Dashuria: Ndani kohė pėr partnerin


  Akrepi
  Puna: Analizoni gjendjen financiare
  Shėndeti: Problem me frymėmarrje
  Dashuria: Kėrkoni pėrvoja tė reja


  Shigjetari
  Puna: Gjithēka sipas planit
  Shėndeti: Kujdesuni pėr veten
  Dashuria: Keni fituar lirinė


  Bricjapi
  Puna: Mos merrni vendime tė shpejta
  Shėndeti: Kokėdhimbje
  Dashuria: Komunikoni mė shumė


  Ujori
  Puna: Nuk bėni kompromis
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Partneri pret veprimin tuaj


  Peshqit
  Puna: Gjėrat po ju ikin nga dora
  Shėndeti: Mos e teproni me stėrvitje
  Dashuria: Ju nevojiten ndryshime

 9. #329
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Dashi
  Puna: Jeni tė motivuar
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Shtoni romantikė lidhjes suaj
  vec me ia qit do kryp e biber...

 10. #330
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ice mos i lexo

  - - - Updated - - -

  Edhe une nuk u besoj po i lexoj

 11. #331
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahaha edhe une si ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 17 nga 17 FillimiFillimi ... 7121314151617

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM