Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 17 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 331
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Po ma thot dhe horoskopi

  F LM

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Horoskopi ditor: 15 prill 2011

  Dashi
  Puna: Veproni sipas planit
  Shėndeti: Mungesė vitaminash
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin


  Demi
  Puna: Tė tjerėt po pėrfitojnė
  Shėndeti: Mos ushtroni tepėr
  Dashuria: Nevojiten ndryshime


  Binjakėt
  Puna: Ju mungon motivi
  Shėndeti: Largoni stresin
  Dashuria: Keni arritur atė qė dėshironi


  Gaforrja
  Puna: Jeni tė arsyeshėm
  Shėndeti: Probleme me tretje
  Dashuria: Ditė e mirė pėr lidhjen


  Luani
  Puna: Tė tjerėt shfrytėzojnė mirėsinė tuaj
  Shėndeti: Dhimbje barku
  Dashuria: Ofroni mė shumė partnerit


  Virgjėresha
  Puna: Jeni tė befasuar nga eprorėt
  Shėndeti: Gjendje e qėndrueshme
  Dashuria: Konfuzion pėr raportet tuaja


  Peshorja
  Puna: Nuk ndryshoni asgjė nė profesion
  Shėndeti: Mbani higjienėn
  Dashuria: Zėnkė e panevojshme


  Akrepi
  Puna: Probleme financiare
  Shėndeti: Dhimbje koke
  Dashuria: Qėndroni me partnerin


  Shigjetari
  Puna: Jeni tė stimuluar dhe ambicioz
  Shėndeti: Gjendje e mirė mendore
  Dashuria: Miqėsia i pengon lidhjes


  Bricjapi
  Puna: Kolegėt nuk ju kuptojnė
  Shėndeti: Ecni mė shumė
  Dashuria: Duhet tė vendosni


  Ujori
  Puna: Nuk bėni aspak kompromis
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Partneri pret hapin tuaj


  Peshqit
  Puna: Angazhime tė reja
  Shėndeti: Mos anashkaloni vaktet e ushqimit
  Dashuria: Lehtė arrini kėnaqėsinė

 3. #23
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Mungese vitaminash ?

  Ose po ha une ushqime keto kohet e fundit, ose spo ha njeri mu ka shtuar oreksi tani qe kam lene cigaren, sa se ke idene e ky thot mungese vitaminash

  neyse kjo kuptohet qe nuk eshte vetem per 1 person, se ka miliona persona me ate shenje horoskopi, por mua nuk e di as1here nuk po me pershtatet

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Horoskopi ditor, 17 prill 2011


  Dashi

  Ndonjėherė aftėsitė tuaja dėgjuese ndihen si te ndryshkura, por ne njė dite si kjo e sotmja, ju duhet te gjeni se ēdo gjė shkon vaj. Nėse ju e bėni atė klient, fėmijė apo figure me autoritet te hapet me ju, ju do te merrni atė qe keni nevoje.

  Demi

  Bėheni ditėn tuaj te kėndshme me njė shėtitje spontane ose njė lėvizje nga fundi ne krye te zyrės. Ju duhet et merrni njė taks nga pothuajse ēdo ndryshim, veēanėrisht nėse ėshtė njė gjė qe ju doni te mbėshteteni pėr njė kohe te gjate.

  Binjaket

  Trutė tuaj janė akoma me te fuqishėm sesa zakonisht sot, prandaj shikoni nėse mund et shkoni ne pune pėr te zgjidhur njė problem te ri – ose te krijoni diēka te re pėr te luajtur me te dhe ne fund t’ja lini trashėgim shokėve.

  Gaforrja

  Prisni njė sherr sot, ose te paktėn njė mosmarrėveshje, me familjen ose me shokėt e dhomės. Nėse ju jetoni i vetėm, qetėsia juaj do te prishet nga njė alarm makine i cili nuk mund te ndalet ose prej njė diēkaje te ngjashme irrituese. Ju mund ta duroni.

  Luani

  Njerėzit qe kane qene kundėrshtar ditėn qe shkoi, sot janė duke u rreshtuar pėr te firmosur tek vija me pika. Ēfarė ndryshoi? Durimi juaj i beri qe ju ti fitoni atė, kjo ėshtė e gjitha. Qėndroni me te!

  Virgjeresha

  Ju mund te qėndroni me rutinat tuaja pėrgjithmonė – sot ju duhet te bėni njė ndryshim te vėrtetė. Surprizoni familjen tuaj ose koleget duke i bere gjerat mbrapsht ose duke filluar mbi diēka krejtėsisht te re.

  Peshorja

  Ju mund te mos jeni njė kritik arti, por ju e dini se ēfarė pėlqeni – dhe sot, ndjenjat tuaja estetike janė pompuar ne maksimum. Ėshtė njė kohe e shkėlqyer pėr te zbuluar njė muzikė te re ose burime frymėzimi.

  Akrepi

  Ju jeni ne terma me te mira me mendjen tuaj te pandėrgjegjshme sesa shumica e njerėzve, por ne njė dite si e sotmja, ju dėshironit qe ajo te mos kishte njė akses kaq te lehte. Ndjenja dhe ide te ēuditshme vazhdojnė te lundroje, dhe te paktėn njėra prej tyre ėshtė fituese.

  Shigjetari

  Energjia juaj sociale ėshtė ende e gjalle, dhe ju duhet te gjeni se ju mund te bindni pothuajse kėdo qe te mbaje anėn tuaj – ju praktikisht jeni hipnotizues. Mos u shtyni se tepėrmi ose ju do ta gjeni veten me ne vėshtirėsi pėr ta pėrballuar nesėr.

  Bricjapi

  Shtyni me bėrryla deri sa te arrini ne krye te radhės dhe sigurohuni qe ju te merrni atė qe ėshtė duke ardhur pėr tek ju. Ajo mund te mos vije ne mėnyrė te natyrshme tek ju, por ėshtė krejtėsisht jetėsore qe ju te bėni ne ketė mėnyrė pėr momentin.

  Ujori

  Energjia sociale ėshtė e gjitha e ndezur, dhe ju jeni duke kėrkuar diēka (ose dike ) te re. Zgjerojini disi kufjet tuaj dhe gjeni dike i cili me te vėrtetė ju sfidon mėnyrėn sesi ju mendoni rreth jetės.

  Peshqit

  Mund te jete koha pėr njė pastrim pranverore – emocionalisht dhe fizikisht. Nxirrni jashtė gjerat e vjetra qe thjesht ju zėne vendin dhe krijoni hapėsire pėr diēka te freskėt, te re dhe emocionuese. Kjo kėrkon pune por ja vlen.

 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  me kishte munguar ky horoskopi!! por qenka cik mbrapa!

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  DASHI (20/III-20/IV)

  Jeni ne forme te mire si fizike ashtu edhe shpirterore. Kjo do te beje qe ju te shkelqeni diten e sotme dhe kjo gje te viret re jo vetem nga ata qe ju rrethojne.

  DEMI (21/IV-20/V)

  Keni shume dilema ne koke te cilat po ju pengojne te beni gjumin e qete. Pritet qe ne rruge e siper te beni edhe nje ndonje gabim. Nese nuk keni nje alternative te sakte per dilemat tuaja, atehere kerkoni nje keshille.

  BINJAKET (21/V-20/VI)

  Jeni i apasionuar pas garave pavaresisht nese dilni apo jo fitimtar. Kjo ne thelbe nuk eshte gje e keqe, por duhet te tregoni kujdes sepse ndonjehere mund te lendoheni.

  GAFORRE (21/VI-22/VII)

  Do te kaloni nje dite jo fort te favorshme ne aspektin financiar. Nese merreni me biznes, disa vendime qe do te merrni mund te rezultojne shume te rrezishme. Per kete arsye, sot shnangni veprimet me rendesi te veēante ne kete sektor.

  LUANI (23/VII-22/VIII)

  Do te kaloni nje dite te ngarkuar me pune. Mund te keni shume detyra te cilat jane te rendesishme, por qe i tejkalojne aftesite tuaja. Mesoni te thoni jo dhe te jepni arsyet e duhura per kete.

  VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

  Jeni ne kerkim te dashurise se vertete, por gjerat nuk po ju ecin sipas planit. Mos e humbisni durimin sepse yjet do ju favorizojne ne kete fushe gjate diteve ne vijim.

  PESHORJA (23/IX-22/X)

  Ndiheni i zhgenjyer nga disa thashetheme qe mund te keni degjuar keto dite. Edhe pse mund te ishit ne dijeni te permbatjes, ajo qe ju shqeteson eshte se nuk e prisnit qe keto thashetheme te dilnin nga nje miku juaj i ngushte.

  AKREPI (22/X-21/XII)

  Sot mund te kaloni me shume kohe me familjen tuaj. Do te kuptoni se kete gje duhet ta beni me shpesh sepse do te zhvilloni disa biseda konstruktive dhe teper cilesore, veēanerisht me parnerin.

  SHIGJETARI (22/XI-21/XII)

  Nje koleg i punes mund t’ju kerkoje qe ta ndihmoni pasi po kalon nje problem. Ndihmojeni me aq sa keni mundesi sepse te gjithe mund te kalojme situata te nderlikuara.

  BRICJAPI (22/XII-20/I)

  Jini me shume mirenjohes ndaj nje personi i cili ju ka ndihmuar pak kohe me pare. Kohet e fundi nuk i keni kushtuar vemendjen e nevojshme duke humbur respektin qe ai ka per ju.

  UJORI (20/I-19/II)

  Jeni shume pesimit kohet e fundit. Ju duket sikur gjerat nuk po ecin sipas planit, por jo gjithmone gjerat shkojne sipas planit. Duhet te jeni i gatshem te prisni ēdo rezultat.


  PESHQIT (20/II-19/III)

  Pergatituni per nje jave te ngarkuar me pune. Eproret do te kerkojne shume nga ju dhe ju sigurisht qe nuk do te doni t’i zhgenjeni. Megjithate mendja juaj do te jete e perqendruar te familja.

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  200 % i vertet

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Horoskopi ditor: 17 maj 2011

  Dashi
  Puna: Tė vendosur drejt suksesit
  Shėndeti: Merruni me sport
  Dashuria: Lehtė mund ta pėrfundoni lidhjen


  Demi
  Puna: Diskutoni detajet me kolegėt
  Shėndeti: Jeni ftohur
  Dashuria: Jepni rėndėsi emocioneve


  Binjakėt
  Puna: Jeni nė rrugė tė drejtė
  Shėndeti: Probleme me lukth
  Dashuria: Moment jo aq i mirė nė lidhje


  Gaforrja
  Puna: Jeni nė njė situatė tė vėshtirė
  Shėndeti: Pushoni mė shumė
  Dashuria: Vlerėsoni atė qė bėn partneri pėr ju


  Luani
  Puna: Jeni tė pakėnaqur me tė hyrat
  Shėndeti: Ju rekomandohen vitaminat
  Dashuria: Jini mė tė durueshėm


  Virgjėresha
  Puna: Duhet tė jeni mė aktiv
  Shėndeti: Nuk vuani nga ndonjė sėmundje
  Dashuria: Mosmarrėveshje nė ēift


  Peshorja
  Puna: Jeni pranė objektivit
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Ju pret njė udhėtim me partnerin


  Akrepi
  Puna: Pranojeni dėshtimin
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Fajtorin kėrkojeni te vetvetja


  Shigjetari
  Puna: Jeni protagonist kryesor
  Shėndeti: Lodhje muskujsh
  Dashuria: Ju pėlqen situata aktuale


  Bricjapi
  Puna: Do tė shpėrbleheni
  Shėndeti: Lodhje psikike
  Dashuria: Keni mirėkuptim


  Ujori
  Puna: Zbatoni idetė tuaja
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Diēka ju mundon


  Peshqit
  Puna: Vėshtirėsi financiare
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Lidhje e qėndrueshme

  shuuum i vertet

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pse o vlla mu nuk em del kurr i sakte

  Dashi
  Puna: Tė vendosur drejt suksesit
  Shėndeti: Merruni me sport
  Dashuria: Lehtė mund ta pėrfundoni lidhjen

  rrene qofte !

  nen 1 pune ska fare!
  nen 2 me sport skam nevoje te merrem, se sjam aspak i trashe!

  nen 3 cilen lidhje me perfundu kur ende sja kemi nis

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mir jo keq .

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  pse o vlla mu nuk em del kurr i sakte

  Dashi
  Puna: Tė vendosur drejt suksesit
  Shėndeti: Merruni me sport
  Dashuria: Lehtė mund ta pėrfundoni lidhjen

  rrene qofte !

  nen 1 pune ska fare!
  nen 2 me sport skam nevoje te merrem, se sjam aspak i trashe!

  nen 3 cilen lidhje me perfundu kur ende sja kemi nis
  o vlla , je i sigurt qe je dashi ti ...

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hhahahahhahahahahahaha labe

  NO COMMENT

  10.04.1992-sh jam e tash spo di

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hhahahahhahahahahahaha labe

  NO COMMENT

  10.04.1992-sh jam e tash spo di
  paske pas ditlindjen ne 10 prill ti ore ??? dhe sna the asgjeee ......edhe 100 ....(edhe pse von )

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Op op ishte po shkoi pa e vrejt Faleminderit shum

 15. #35
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Horoskopi ditor: 20 maj 2011

  Dashi
  Puna: jeni pa pun
  Shėndeti: keni ca koh qe keni len duhanin...dhe po ja dilni
  Dashuria: Te ka marr shum malli per te
  Familja : Do ju vi tezja neser


  Demi
  Puna: Jeni energjik dhe ambicioz
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Ndiqni ndjenjat


  Binjakėt
  Puna: Shfrytėzoni pėrvojėn tuaj
  Shėndeti: Kujdes ushqimin
  Dashuria: Jeni tė mbushur me dashuri


  Gaforrja
  Puna: Nganjėherė pajtohuni me pėrfitimet
  Shėndeti: Kujdes fytin
  Dashuria: Mos merrni vendime tė ngutshme


  Luani
  Puna: Keni qėndrime konstruktive
  Shėndeti: Ftohje
  Dashuria: Dėgjoni zemrėn


  Virgjėresha
  Puna: Angazhohuni mė tepėr
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Dikush flirton me ju


  Peshorja
  Puna: Ditė e mirė pėr takime profesionale
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Do tė jeni tė gėzueshėm


  Akrepi
  Puna: Po shkoni drejt sukseseve
  Shėndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
  Dashuria: Ju pret njė takim


  Shigjetari
  Puna: Do tė pėrballeni me presion
  Shėndeti: Lodhje muskujsh
  Dashuria: Mos e kritikoni partnerin


  Bricjapi
  Puna: Bėni ndonjė investim
  Shėndeti: Mos merrni barna pėr gjithēka
  Dashuria: Ditė e shkėlqyer pėr lidhjen tuaj


  Ujori
  Puna: Duhet tė keni hapėsirėn dhe lirinė tuaj
  Shėndeti: Konsumoni vitamina dhe ēaj
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin


  Peshqit
  Puna: Nuk keni gjithmonė tė drejtė
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė nė bark
  Dashuria: Do tė fitoni zemrėn e njė personi

 16. #36
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhahahhaha Njėshe je !


 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  thuaj po deshe qe horoskopi ktu ste pershtatet

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha ska fjale

 19. #39
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ujori
  Puna: Duhet tė keni hapėsirėn dhe lirinė tuaj
  Shėndeti: Konsumoni vitamina dhe ēaj
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin
  flm, as te timin ske ku ta kapesh sidomos ekstremet

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Horoskopi ditor: 6 qershor 2011

  Dashi
  Puna: Ju ktheheni vlerave
  Shėndeti: Kushtet klimatike ndikojnė te ju
  Dashuria: Pėrshtatni marrėdhėniet me partnerin


  Demi
  Puna: Njė ditė plot tensione
  Shėndeti: Kujdes mbipeshėn
  Dashuria: Udhėtoni diku me partnerin


  Binjakėt
  Puna: Menaxhoni shpenzimet
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Tregoni nje te fshehte


  Gaforrja
  Puna: Duhet tė vendosni se ēfarė dėshironi
  Shėndeti: Jeni tė lodhur
  Dashuria: Reagoni pa menduar


  Luani
  Puna: Gjithēka shkon pėr mrekulli
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė e brishtė


  Virgjėresha
  Puna: Duhet t’i thyeni rregullat
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun
  Dashuria: Jeni me fat


  Peshorja
  Puna: Dita juaj pėr tė investuar
  Shėndeti: Shqetėsoheni sė tepėrmi
  Dashuria: Ju mungon komunikimi


  Akrepi
  Puna: Punoni sipas ideve tuaja
  Shėndeti: Konsumoni pemė dhe perime
  Dashuria: Partneri ju ndjen tė largėt


  Shigjetari
  Puna: Pritni shumė
  Shėndeti: Vizitoni oftalmologun
  Dashuria: Jini mė tolerantė


  Bricjapi
  Puna: Zgjidhni problemet tuaja
  Shėndeti: Dhimbje qafe
  Dashuria: Ia keni fituar zemrėn


  Ujori
  Puna: Intelekti juaj nė shėrbim tė shoqėrisė
  Shėndeti: Disponim i keq
  Dashuria: Do Zhgenjeheni


  Peshqit
  Puna: Keni nevojė pėr para
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Probleme tė kohėpaskohshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM