Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 17 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 331
 1. #41
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  gaforria fixxxx .... :/ ........

 2. #42
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  jo de jo

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Na mbyti Horoskopi

 4. #44
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  jo de jo
  praap tyy .....ku ta gjej un nje horoskop qe te te pershtatet ty ?


 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 7 qershor 2011

  Dashi
  Puna: Keni nevojė pėr pėrqendrim
  Shėndeti: Lėvizni mė shumė
  Dashuria: Jeni tė dobėt nė komunikim


  Demi
  Puna: Jeni tė suksesshėm
  Shėndeti: Stres
  Dashuria: Jini tė hapur


  Binjakėt
  Puna: Kolegėt ēmojnė pėrkushtimin tuaj
  Shėndeti: Pėrdorni lloje tė ndryshme ushqimi
  Dashuria: Jeni tė pėrmbajtshėm


  Gaforrja
  Puna: Asgjė e re nė punė
  Shėndeti: Relaksohuni
  Dashuria: Dikush flirton me ju


  Luani
  Puna: Nuk merrni parasysh sugjerimet
  Shėndeti: Mė pak proteina
  Dashuria: Keni stilin tuaj


  Virgjėresha
  Puna: Gjendje e mirė financiare
  Shėndeti: Kujdes ndryshimin e motit
  Dashuria: Ju mungon pasioni


  Peshorja
  Puna: Dita juaj pėr tė pushuar
  Shėndeti: Dhimbje muskujsh
  Dashuria: Qėndroni pranė partnerit


  Akrepi
  Puna: Pėrballeni me sfidat e reja
  Shėndeti: Dhimbje shpine
  Dashuria: Pritni shumė


  Shigjetari
  Puna: Kėrkoni vendimin e duhur
  Shėndeti: Problem me nyjat
  Dashuria: Leni pas jetėn sentimentale


  Bricjapi
  Puna: Mungesė ambiciesh
  Shėndeti: Merruni me ushtrime
  Dashuria: Partneri kėrkon shumė


  Ujori
  Puna: Vlerėsojeni veten
  Shėndeti: Pa probleme shqetėsuese
  Dashuria: Ju duhet qetėsi


  Peshqit
  Puna: Jeni tė ngadalshėm
  Shėndeti: Probleme psikike
  Dashuria: Silluni mė mirė

 6. #46
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha mendoj qe ket te fundit e ke gjetur

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  yyyy urraaaaaaaaa ...me ne fund...se me plase ....

 8. #48
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe mua mir ....

 9. #49
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 8 qershor 2011

  Dashi
  Puna: Probleme financiare
  Shėndeti: Dhimbje koke
  Dashuria: Qėndroni me partnerin


  Demi
  Puna: Ju mungon motivi
  Shėndeti: Largoni stresin
  Dashuria: Keni arritur atė qė dėshironi (ste pershtatet kjo , e di )


  Binjakėt
  Puna: Angazhime tė reja
  Shėndeti: Mos anashkaloni vaktet e ushqimit
  Dashuria: Lehtė arrini kėnaqėsinė


  Gaforrja
  Puna: Nuk bėni aspak kompromis
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Partneri pret hapin tuaj


  Luani
  Puna: Veproni sipas planit
  Shėndeti: Mungesė vitaminash
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin


  Virgjėresha
  Puna: Kolegėt nuk ju kuptojnė
  Shėndeti: Ecni mė shumė
  Dashuria: Duhet tė vendosni


  Peshorja
  Puna: Jeni tė stimuluar dhe ambicioz
  Shėndeti: Gjendje e mirė mendore
  Dashuria: Miqėsia i pengon lidhjes


  Akrepi
  Puna: Tė tjerėt shfrytėzojnė mirėsinė tuaj
  Shėndeti: Dhimbje barku
  Dashuria: Ofroni mė shumė partnerit


  Shigjetari
  Puna: Tė tjerėt po pėrfitojnė
  Shėndeti: Mos ushtroni tepėr
  Dashuria: Nevojiten ndryshime


  Bricjapi
  Puna: Jeni tė arsyeshėm
  Shėndeti: Probleme me tretje
  Dashuria: Ditė e mirė pėr lidhjen


  Ujori
  Puna: Nuk ndryshoni asgjė nė profesion
  Shėndeti: Mbani higjienėn
  Dashuria: Zėnkė e panevojshme


  Peshqit
  Puna: Jeni tė befasuar nga eprorėt
  Shėndeti: Gjendje e qėndrueshme
  Dashuria: Konfuzion pėr raportet tuaja

 10. #50
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Gaforrja
  Puna: Nuk bėni aspak kompromis
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Partneri pret hapin tuaj

  ca ishte kjo e fundit o.O ???????????????????/ pffffffffffffffffffffffffff

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pret tja thuash ti e para ..

 12. #52
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  pfffffffffffffffffffffffffffffffffffff ......... snk esht per mua

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  me fal qe pyes...ti ke partner ?
  nqs ke ather nuk te pershtatet...nese nuk ke...ska si te jet per ty

 14. #54
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  jo nk kam ... seshte per muaaaaaaaaaa dhe pik

 15. #55
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e praa...po dhe te kishe...cesht ky budallallik te bej vajza hapin e par
  vetem nese djali esht nga...lushnja ..

 16. #56
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahahahhahahhahhahahhah obobooooo rri urt rri urt hajt

 17. #57
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dashi
  Puna: Bėni ndonjė investim
  Shėndeti: Mos merrni barna pėr gjithēka
  Dashuria: Ditė e shkėlqyer pėr lidhjen tuaj

  Demi
  Puna: Merrni ca ditė pushim
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Do tė jeni tė gėzueshėm

  Binjakėt
  Puna: Shfrytėzoni pėrvojėn
  Shėndeti: Kujdes ushqimin
  Dashuria: Jeni tė mbushur me dashuri

  Gaforrja
  Puna: Do tė pėrballeni me presion
  Shėndeti: Lodhje muskujsh
  Dashuria: Mos e kritikoni partnerin

  Luani
  Puna: Angazhohuni mė tepėr
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Dikush flirton me ju

  Virgjėresha
  Puna: Duhet tė keni lirinė tuaj pėr veprim
  Shėndeti: Merrni mė shumė vitamina
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin

  Peshorja
  Puna: Po shkoni drejt sukseseve
  Shėndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
  Dashuria: Ju pret njė takim

  Akrepi
  Puna: Nganjėherė pajtohuni me pėrfitimet e vogla
  Shėndeti: Kujdes fytin
  Dashuria: Mos merrni vendime tė ngutshme

  Shigjetari
  Puna: Keni qėndrime konstruktive
  Shėndeti: Jeni ftohur
  Dashuria: Dėgjoni zemrėn

  Bricjapi
  Puna: Jeni energjik dhe ambicioz
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Ndiqni ndjenjat

  Ujori
  Puna: Nuk keni gjithmonė tė drejtė
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė nė bark
  Dashuria: Do tė fitoni zemrėn e njė personi

  Peshqit
  Puna: Jeni tė arsyeshėm, vlerėsoni ēdo detaj
  Shėndeti: Probleme me tretje
  Dashuria: Ditė shumė e mirė pėr romancėn tuaj


  --------
  pffff sa kot ujori

 18. #58
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Shėndeti: Kujdes ushqimin
  shum e vertet

 19. #59
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  (Virgjėresha) kto ja fusin kot si perher ! :E

 20. #60
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ahha ca shenje je ti Albano

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM