Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 17 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 331
 1. #61
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Virgjėresha pse?

 2. #62
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po me vjen nje e qeshur ( mos e mer per keq )

 3. #63
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  qesh majd qesh se per ty paska qen kjo jete ^_^ jo jo mos ki merak..

 4. #64
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAha jo mo po me kujtohesh nje gje, kur thon ca vajza virgjeresha

 5. #65
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 17 qershor 2011

  Dashi
  Puna: Keni marrė vendim tė gabuar
  Shėndeti: Zbokth nė kokė
  Dashuria: Jeta sentimentale ėshtė dėshpėruese


  Demi
  Puna: Ju mungon vetėbesimi
  Shėndeti: Mos konsumoni alkool
  Dashuria: Ju tėrheq dikush qė e njihni


  Binjakėt
  Puna: Shfrytėzoni rastet qė ju jepen
  Shėndeti: Duhet tė ecni
  Dashuria: Keni lidhje tė fshehtė


  Gaforrja
  Puna: Mendoni pėr tė gjitha
  Shėndeti: Nuk keni arsye tė shqetėsoheni
  Dashuria: Merrni hapin


  Luani
  Puna: Nuk keni ambicie
  Shėndeti: Kujdes nga gripi
  Dashuria: Ditė jo e mire pėr lidhjen tuaj


  Virgjėresha
  Puna: Nuk ėshtė njė ditė e mirė
  Shėndeti: Vizitoni njė psikolog
  Dashuria: Po kaloni ditė tė mira


  Peshorja
  Puna: Suksesi varet nga angazhimi
  Shėndeti: Lehtė mund tė sėmureni
  Dashuria: Personi qė kėrkoni gjendet pranė


  Akrepi
  Puna: Nuk merrni vendime
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Jeni tė dashuruar


  Shigjetari
  Puna: Nuk keni mbėshtetjen e kolegėve
  Shėndeti: Dhimbje muskujsh
  Dashuria: Mbani premtimet


  Bricjapi
  Puna: Keni filluar siē duhet
  Shėndeti: Vizitoni mjekun tuaj
  Dashuria: Meritoni mė shumė


  Ujori
  Puna: Shfrytėzoni aftėsitė tuaja
  Shėndeti: Rraskapitje
  Dashuria: Keni lidhje tė qėndrueshme


  Peshqit
  Puna: Kėrkoni siguri financiare
  Shėndeti: Qarkullim i dobėt
  Dashuria: Keni gjetur mėnyrėn pėr t’u kėnaqur

 6. #66
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 4 korrik 2011

  Dashi
  Puna: Jeni tė prirė pėr tė fituar
  Shėndeti: Shmangni yndyrat
  Dashuria: Takim nga e kaluara


  Demi
  Puna: Pėrballeni me presion
  Shėndeti: Dhimbje muskujsh
  Dashuria: Pranojeni partnerin ashtu siē ėshtė


  Binjakėt
  Puna: Gjėrat po rregullohen pėr ju
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Ndėrtoni lidhje tė fortė


  Gaforrja
  Puna: Mos veproni sipas rregullave
  Shėndeti: Vizitojeni mjekun
  Dashuria: Jeni tė lumtur


  Luani
  Puna: Jini tė vendosur
  Shėndeti: Kujdes nga rrezitja
  Dashuria: Mungesė komunikimi


  Virgjėresha
  Puna: Merrni gjithēka me rezervė
  Shėndeti: Mos u shqetėsoni
  Dashuria: Jeni tė dashuruar


  Peshorja
  Puna: Vendimi juaj ėshtė i fundit
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Mund t’i jepni fund lidhjes


  Akrepi
  Puna: Mundohuni pėr tė ardhmen
  Shėndeti: Gjendje e pandryshueshme
  Dashuria: Jeni tė lumtur nė lidhje


  Shigjetari
  Puna: Nga investimet do tė korrni sukses
  Shėndeti: Mos u shqetėsoni tepėr
  Dashuria: Pranojeni njė ftesė


  Bricjapi
  Puna: Ditė e lodhshme pėr ju
  Shėndeti: Reduktoni kilogramėt
  Dashuria: Bėjeni atė tė lumtur


  Ujori
  Puna: Duhet ta provoni fatin
  Shėndeti: Kujdes me barnat
  Dashuria: Lidhja juaj po ec pėr mrekulli


  Peshqit
  Puna: Jeni energjik dhe veprues
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Mos i vini emocionet nė rend tė parė

 7. #67
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 5 korrik 2011

  Dashi
  Puna: Po gaboni shpesh
  Shėndeti: Ndjeheni mė mirė
  Dashuria: Harmoni nė lidhjen tuaj


  Demi
  Puna: Jeni tė vendosur pėr sukses
  Shėndeti: Dhimbje nyjash
  Dashuria: Jeni tė sinqertė


  Binjakėt
  Puna: Keni shumė konkurrencė
  Shėndeti: Pini ēaje shėruese
  Dashuria: Nuk kėrkoni lidhje tė re


  Gaforrja
  Puna: Jeni mjaft praktik
  Shėndeti: Infeksion nė zgavrėn e gojės
  Dashuria: Shkaktoni joshje te personat rreth jush


  Luani
  Puna: Probleme nė zyrė
  Shėndeti: Konsumoni mė pak ushqim
  Dashuria: Shfaqni ndjenjat


  Virgjėresha
  Puna: Ndodhi tė papritura
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Jini mė pak dramatik


  Peshorja
  Puna: Nuk lėshoni pe
  Shėndeti: Analizoni gjakun
  Dashuria: Ju pėlqen ta befasoni partnerin


  Akrepi
  Puna: Angazhohuni mė shumė
  Shėndeti: Ndezje e fytit
  Dashuria: Jini mė tė butė ndaj partnerit


  Shigjetari
  Puna: Kėrkoni punė tė rėndėsishme
  Shėndeti: Konsumoni mė shumė lėngje
  Dashuria: Mos e leni veten pas


  Bricjapi
  Puna: Jeni pėrparimtar
  Shėndeti: Dhimbje nė shpinė
  Dashuria: Partneri ēmon tolerancėn tuaj


  Ujori
  Puna: Merruni me tregti
  Shėndeti: Gjendej e mirė
  Dashuria: Nuk interesoheni pėr tė kaluarėn e partnerit


  Peshqit
  Puna: Jeni tė qetė kur keni ngarkesė
  Shėndeti: Nėnshtrojuni masazhit
  Dashuria: Dashuroni me shpirt

 8. #68
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  aty aty ...

  Flm labe per ket' Horoskop te perditshem

 9. #69
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gaforrja
  Puna: Jeni mjaft praktik
  Shėndeti: Infeksion nė zgavrėn e gojės
  Dashuria: Shkaktoni joshje te personat rreth jush


  Per punen praktik se jam ne shpi
  PEr infeksionin jo per sot ...

 10. #70
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  aty aty ...

  Flm labe per ket' Horoskop te perditshem
  ska perse ice
  (ne fakt kte horoskop e coj vetem kur me pershtatet mua , por mos i thuaj njeriu mir )

 11. #71
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 6 korrik 2011

  Dashi
  Puna: Do tė shpėrbleheni
  Shėndeti: Lodhje psikike
  Dashuria: Keni mirėkuptim


  Demi
  Puna: Jeni tė pakėnaqur me tė hyrat
  Shėndeti: Ju rekomandohen vitaminat
  Dashuria: Jini mė tė durueshėm


  Binjakėt
  Puna: Duhet tė jeni mė aktiv
  Shėndeti: Nuk vuani nga ndonjė sėmundje
  Dashuria: Mosmarrėveshje nė ēift


  Gaforrja
  Puna: Jeni nė njė situatė tė vėshtirė
  Shėndeti: Pushoni mė shumė
  Dashuria: Vlerėsoni atė qė bėn partneri pėr ju


  Luani
  Puna: Zbatoni idetė tuaja
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Gjėrat nuk janė nė rregull


  Virgjėresha
  Puna: Diskutoni detajet me kolegėt
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Jepni rėndėsi emocioneve


  Peshorja
  Puna: Jeni nė rrugė tė drejtė
  Shėndeti: Probleme me lukth
  Dashuria: Moment jo aq i mirė nė lidhje


  Akrepi
  Puna: Tė vendosur drejt suksesit
  Shėndeti: Merruni me sport
  Dashuria: Lehtė mund ta pėrfundoni lidhjen


  Shigjetari
  Puna: Jeni pranė objektivit
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Ju pret njė udhėtim me partnerin


  Bricjapi
  Puna: Pranojeni dėshtimin, vazhdoni pėrpara
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Fajtorin kėrkojeni te vetvetja


  Ujori
  Puna: Momente tė pakėnaqshme financiare
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Lidhje e qėndrueshme


  Peshqit
  Puna: Jeni protagonist kryesor
  Shėndeti: Lodhje muskujsh
  Dashuria: Ju pėlqen situata aktuale

 12. #72
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi Sot

  DASHI
  Lėvizjet e shumta qė planetėt janė duke bėrė nė qiell, janė duke tė lėnė plotėsisht indiferent, tė paktėn pėr sot. Nga ana tjetėr, ti nuk je tipi qė lė nė duart e tė tjerėve fatin tėnd.
  DEMI
  Hėna nė shenjėn e Peshqve ėshtė njė inkurajim pėr ēėshtjet e tua sentimentale, veēanėrisht nė njė histori dashurie qė ėshtė duke kaluar njė moment lodhjeje. Sot rigjallėrohet pasioni.
  BINJAKET
  Hėna dhe Urani, sė bashku nė shenjėn e Peshqve, duket se janė mė shumė nė gjendje tė shkatėrrojnė te gjitha planet e tua. Qetėsia jote e brendshme, e kapur e papėrgatitur, ėshtė vėnė nė dyshim.
  GAFORRJA
  Ke nisur njė diskutim tė rėndėsishėm, duke kapur pėr dore ėndrrat e tua, qė janė duke tė ēuar nėpėr rrugė ideale, ato tė realizimit. Hėna dhe Urani janė ruajtėset e tua.
  LUANI
  Me kėtė qiell, fati nuk duhet tė jetė nga ana jote. Ndaj, mos u inatos nė shtėpi nėse miqtė dhe shifrat nuk korrespondojnė me dėshirat e tua. Kush nuk ka fat nė lojė, ka fat nė dashuri.
  VIRGJERESHA
  Me njė qiell kaq tė ngatėrruar, ėshtė mė shumė se e ligjshme qė ndihet pak konfuz, ndoshta i mbėshtetur nga njė lodhje nė rritje. Saktėsia ekstrem tė lejon tė shkosh pėrpara.
  PESHORJA
  Nuk ėshtė guximi qė tė mungon, pa dyshim. Ke ditur tė kapėrcesh, pėr tė paktėn njė herė nė jetėn tėnde pavendosmėrinė dhe ke ecur drejt pėrpara objektivave tė tua. Je i dobėt para gjinisė tjetėr.
  AKREPI
  Hėna nė shenjėn e Peshqve si dhe Jupiteri po tė ofrojnė rastin qė ishte duke pritur pėr t’u ndarė pėrfundimisht nga e kaluara, duke i dhėnė mė nė fund jetė njė projekti tė rėndėsishėm.
  SHIGJETARI
  Personi qė dashuron, do tė bėjė qė jeta jote, tė ngjyroset me ngjyrė floriri dhe tė bėhet shumė e ēmuar. Humori, kur je pranė kėtij njeriu ėshtė gjithmonė i lartė dhe optimist.
  BRICJAPI
  Pyet veten kur do tė arrinte momenti qė tė qėndroje vetėm, i mbyllur nė shtėpi, pėr tė bėrė llogaritė e kėsaj periudhe tė fundit. Mė nė fund, duket se ky moment ka mbėrritur.
  UJORI
  Mirėsjellja ka gjithmonė njė kompensim, megjithėse ndonjėherė duhen orė, herė tė tjera vite. Por nėse ke vepruar me zemėr, duhet tė jesh i qetė, do tė marrėsh diēka nė shkėmbim.
  PESHQIT
  Ndjeshmėria ėshtė fuqizuar dhe kjo mund tė tė ndihmojė tė gjesh ndjenja interesante, ku pėrfshihet kurioziteti dhe optimizmi. Te ndodh tė veprosh duke u bazuar vetėm tek instikti yt.

 13. #73
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  15 korrik
  Dashi
  Sot mjafton te keni ide te qarta dhe mund te beni gjera pa fund. Mund te shkoni te takoni edhe miqte apo familjen tuaj me te cilet do kaloni momente shume te kendshme. Planetet do te ndikojne ne gjendjen shpirterore. Do jeni te ndergjegjshem dhe te vendosur per ato qe do beni. Duhet te shkoni me mire me personat qe keni ne zyre.
  Demi

  Mund te ndryshoni idete ne lidhje me jeten ne cift. Pranojeni cdo situate qe mund te krijohet. Ka ardhur koha te hapni nje faqe te re ne jeten tuaj. Ne planin financiar gjerat do te rregullohen, eshte nje periudhe shume e mire per ju. Meqe do keni fat sot, pėrpiquni ta shfrytėzoni sa me shume. Nese dikush do te flase me ju, qendroni te gatshem.
  Binjaket

  Nuk keni qejf te jeni te shoqeruar sot. Nuk ju pelqejne fare marredheniet siperfaqesore. Duhet te jeni te duruar dhe te veproni me takt. Ata qe ju vleresojne vertet do ju kuptojne, per te tjeret mos e vrisni shume mendjen. Ne pune evitoni te merrni kritika. Nese e kontrolloni veten, do ju pergezojne per delikatesen.
  Gaforrja

  Nuk do i bindeni shume partnerit sot. Si pasoje e kesaj mund te lindin edhe konflikte, por qe do kalojne shpejt. Ju pelqen shume deti dhe marrja e rrezeve. Pergatituni per pushime. Ne pune do te mundoheni qe me mjetet te thjeshta te rregulloni problemet qe keni perpara. Do jete nje dite shume e mire kjo per te ndermarre rreziqe.
  Luani

  Me mire te jeni vetem sesa ne shoqeri te keqe. Nuk e duroni dot genjeshtren, por duhet te beni nje vesh te shurdher per te mos provokuar konflikte. Dilni sa me shume sot. Ne pune do jeni plot entuziazem dhe motivim. Keni imagjinate te zhvilluar dhe jeni plot ide te reja. Merrni dhe mendimin e nje miku para se te veproni.
  Virgjeresha

  Edhe nese keni shume kohe qe jetoni bashke me partnerin tuaj, ju pelqen te kujtoni fillimet e lidhjes. Keni shume ide dhe nje fantazi te zhvilluar. Ju pret nje dite shume romantike. Cuditeni partnerin duke i propozuar gjera te veēanta. Ne pune mund te keni disa keqkuptime te cilat do i kaloni me veshtiresi. Duhet te jeni te duruar.
  Peshorja

  Jeni shume kritikues dhe i pari qe merr keto kritika eshte partneri juaj. Duhet te jeni pak me te hapur dhe me te bute. Gjithcka do te ndryshoje pas pak kohesh dhe jeta juaj do marre nje rrjedhe tjeter. Do jeni plot sharm dhe shume kembengules. Sot do filloni te rrisni financat. Kjo vere mund te jete vera e arritjeve tuaja.
  Akrepi

  Sot do ju duket sikur dicka nuk shkon mire por nuk do e gjeni dot se cfare. Kjo mund te demtoje lidhjen tuaj. Megjithate kjo gjendje do te jete e pėrkohshme, “pas shiut lind dielli”. Jeni shume te duruar. Ne pune do keni shume per te bere dhe nuk do mėrziteni aspak. Kujdes! Nje person do tentoje t’iu demtoje dhe ju duhet t’i beni balle.
  Shigjetari

  Para se te veproni, sigurohuni mire nese jeni ta afte ta beni sepse pėrndryshe do te vuani vete. Doni te zbuloni mendimet e dikujt qe ka nje pamje te eger dhe autoritare. Keni shume ide por nuk dini nga t’ia filloni. Kerkoni ndihmen e nje miku dhe mund t’ia dilni mbane. Duhet te jeni te forte sepse se shpejti priten ndryshime rrenjesore.
  Bricjapi

  Sot nuk do mund t’i beni dot balle te qenit ekstravagante. Do beni shpenzime pa fund. Sjellja juaj ne publik do te jete e tepruar. Kujdes, mund te merrni kritika qe do ju lendojne mjaft. Nese dikush ju thote se nuk jeni te afte te realizoni dicka, tregojini atij qe e ka gabim. Do ja dilni mbane. Behuni me motivues.
  Ujori

  Eshte dite shume e mire per te bere ftesa dhe per te takuar persona te cilet i doni fort. Edhe miqve do ju pelqeje kjo ide e juaja. Priten ndryshime te mira. Nese nuk keni formimin dhe eksperiencen e duhur, gjeni nje menyre tjeter per t’i bindur koleget. Nese do ja dilni mbane, do fitoni respektin e te gjitheve.
  Peshqit

  Nje takim i rastesishem me dike qe nuk e prisnit mund te prishe qetesine tuaj. Kujdes, mos enderroni shume, qendroni me kembe ne toke. Lerini gjerat te rrjedhin vete. Dashuria do ju beje me krahe dhe do ju gjalleroje. Te gjitha keto do te reflektohen ne jeten profesionale. Do tentoni te futeni ne te tjera fusha studimi dhe kerkimi.

 14. #74
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  DASHI

  "Nga ana tjetėr, ti nuk je tipi qė lė nė duart e tė tjerėve fatin tėnd."

  e ver8 !

  Flm labe

 15. #75
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 20 korrik 2011

  Dashi
  Puna: Nganjėherė thyeni rregullat
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun tuaj
  Dashuria: Jeni me fat


  Demi
  Puna: Gjithēka do tė vijė nė vend tė vet
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė e brishtė


  Binjakėt
  Puna: Keni nevojė pėr para
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Probleme tė kohėpaskohshme


  Gaforrja
  Puna: Tė tjerėt nuk i zgjidhin problemet tuaja
  Shėndeti: Kokėdhimbje
  Dashuria: Do t’ia fitoni zemrėn


  Luani
  Puna: Krizė financiare
  Shėndeti: Bėni disa analiza
  Dashuria: Qėndroni pranė njėri-tjetrit


  Virgjėresha
  Puna: Vendimi juaj ėshtė i duhuri
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Vetėm ju keni rėndėsi


  Peshorja
  Puna: Dita juaj e fatit
  Shėndeti: Shqetėsoheni sė tepėrmi pėr shėndetin
  Dashuria: Komunikoni mė shumė


  Akrepi
  Puna: Menaxhoni shpenzimet
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Kaloni mosmarrėveshjet


  Shigjetari
  Puna: Njė ditė e tensionuar
  Shėndeti: Kujdes mbipeshėn
  Dashuria: Bėni tė ndjehet me fat


  Bricjapi
  Puna: Moment vendimtar pėr tė ardhmen
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Jeni tė lumtur


  Ujori
  Puna: Projektoni sipas ideve tuaja
  Shėndeti: Konsumoni pemė dhe perime
  Dashuria: Partneri ndjen se ėshtė braktisur


  Peshqit
  Puna: Keni arritur siguri financiare
  Shėndeti: Mos e teproni me ushtrime
  Dashuria: Gjithēka nis nga ju

 16. #76
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  FiksS FarE

 17. #77
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ec e dije ...

 18. #78
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ne fund te fundit, dhe aq keq se ka ky horoskopi! Duhen ngren pem!

 19. #79
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk na qenka shum mir ketej

 20. #80
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Horoskopi Ditor per diten 21 Korrik 2011

  horoskopi.gif

  DASHI
  Perpiquni te perdorni sa me shume aftesite tuaja artistike. Jeni ne kornizen e duhur per ta shprehur sa me mire talentin. Efikasiteti juaj eshte ne nivelin e larte. Nga fund ii dites, do te ndiheni shume i permbushur.

  DEMI
  Sot do te ndjeni nevojen per te bere perfunduar gjerat qe keni lene pergjysme. Jeni shume energjik sot dhe keni perqendrimin e nevojshem per te permbushur gjithēka qe deshironi. Kurseni pak energji edhe per neser.

  BINJAKET
  Mos harxhoni shume kohe ne telefon. Gjerat qe keni perbrenda ndaj dikujt eshte mire t’ia thoni ne sy. Kini kuraje te perballeni me te verteten, sado e hidhur mund te jete ajo. Beni kujdes me shendetin. Mos u lodhni shume sot.

  GAFORRE
  Ka disa dite qe i leni pas dore punet tuaja dhe detyrimet. Sot do te vendosni t’i beni te gjitha njeheresh. Megjithate, mundohuni te mos ngaterroheni ne detaje te parendesishme. Kjo mund t’ju pengoje te mbaroni detyrat tuaja.

  LUANI
  Beni me shume kujdes ne sektorin e punes. Koleget kane filluar te mos ju marrin shume seriozisht. Nese perqendroheni me shume ne pune, atehere se shpejti do te vleresoheni siē duhet. Beni kujdes edhe me financat.

  VIRGJERESHA
  Kujdesinu me shume per financat tuaja. Mos harroni te paguani faturat dhe taksat. Kohet e fundit keni filluar t’i lini pas dore disa detyra te rendesishme. Gjate mbremjes yjet ju keshillojne qe te defreheni me shume.

  PESHORJA
  Daljet me miqte do ju bejne shume mire sot. Mos u perqendroni vetem ne pune por edhe ne jeten tuaj private. Gjeni te dashur, shkoni ne kinema ose frekuentoni jeten e nates. Keto aktivitete do ju papin energji per te nesermen.

  AKREPI
  Diteve te fundit ju eshte kujtuar nje mik i vjeter qe keni kohe pa e pare. Mos u habsni nese sot ai ju telefon. Kjo do ju beje shume te lumtur. Ne fushen sentimentale, yjet ju favorizojne per lidhje te reja.

  SHIGJETARI
  Me pak perpjekje mund te arrini shume gjate dites se sotme. Kjo do ju rrise aftesine per te marre mbi vete sfida te tjera. Ceshjtet e biznesit po shkojne shume mire Megjithate jeta sentimentale len per te deshiruar.

  BRICJAPI
  Sot do te merrni vendime te rendesishme qe do te jene domethenese dhe vendimtare per jeten tuaj. Mos nderrmerni veprime qe me pas mund te pendoheni. Jeta sentimentale po shkon siē duhet.

  UJORI
  Bisedat e sinqerta me nje person te dashur ka te ngjare te largoje rete e konfuzionit mes jush. Nepermjet komunikimit, problemet emocionale zgjidhen me mire sesa duke i mbajtur ato te fshehura brenda jush.

  PESHQIT
  Parate mund te jene teme diskutimi sot mes te teje dhe te dashurit tuaj. Keni deshire per te shpenzuar shume, por ai parandjen probleme financiare ne sfond. Beni mire ta degjoni. Intuita e tij mund te jete shume e forte.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM