Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 17 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 331
 1. #81
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  Horoskopi ditor, 25 korrik 2011

  Dashi

  Dita e sotme do te jete e qete, por pas pak ditesh fillojne veshtiresite. Planetet do ja u bejne jeten sentimentale me te nderlikuar. Duhet te komunikoni sa me shume me partnerin per te mos lejuar qe gjendja te perkeqesohet. Flisni me takt. Ne pune do jeni shume te duruar, por nuk duhet te rini duarkryq. Zgjidhni mundesine me te mire per te pasur sukses.

  Demi

  Sot duhet te beni kujdes kur flisni me partnerin. Te dy jeni pak me nerva dhe nje fjale e pavend mund te perkeqesoje situaten. Mundohuni te shkoni me pushime sepse ne kete menyre gjendja do qetesohet. Ne pune do ndihmoni nje koleg qe eshte ne veshtiresi. Ai do jua dije per nder. Edhe ju do ndjeheni mire kur e dini se keni ndihmuar dike dhe ai ja ka dale mbane.

  Binjaket

  Sot planetet do ju ndihmojne te keni sukses ne lidhjen tuaj. Edhe ditet ne vijim do jene te mira. Dashuria dhe lumturia do ju rrethojne. Ndiqni horoskopin cdo dite per te pare cilat do jene ditet me me fat. Nese nje pjestar i familjes ka probleme me financat mundohuni ta ndihmoni. Ne pune tregohuni diplomate dhe do ja dilni mbane. Priten dite te mira. Sot planetet do ju ndihmojne te keni sukses ne lidhjen tuaj. Edhe ditet ne vijim do jene te mira. Dashuria dhe lumturia do ju rrethojne. Ndiqni horoskopin cdo dite per te pare cilat do jene ditet me me fat. Nese nje pjestar i familjes ka probleme me financat mundohuni ta ndihmoni. Ne pune tregohuni diplomate dhe do ja dilni mbane. Priten dite te mira.

  Gaforrja

  Ne jeten private do keni shume mundesi zgjedhjeje. Degjoni zemren. Intuita do ju orientoje gjithmone ne rrugen e duhur. Ne jeten profesionale doni te beni hapa para dhe te ndermerrni projekte. Bashkojini forcat me dike tjeter qe ka me shume eksperience se ju dhe do ja dilni mbane. Suksesi eshte ne anen tuaj, mundohuni ta arrini me cdo kusht.
  Luani

  Sot do komunikoni shume me partnerin. Do jete nje dite shume e mire per te shprehur ndjenjat tuaja. Tregohuni te sinqerte. Nje lidhje e forte dhe me plot besim ndertohet avash avash. Pushime te mbara! Ne pune ka ardhur koha te shihni me larg dhe te realizoni projekte me te medha. Kembengulja eshte nje nga aftesite tuaja me te mira.

  Virgjeresha

  Sot duhet te perdorni me shume sharmin tuaj dhe te joshni sa me shume. Do jeni ne kerkim te me se mires. Buzeqeshni sa me shume dhe silluni mire me ata qe do takoni. Pergatituni per surpriza. Gjithēka mund te ndodhe si me magji. Thelle brenda jush keni shume ambicie. Perdoreni kete per te pasur sukses ne profesion dhe per te realizuar endrrat tuaja.
  Peshorja

  Sot do keni disa probleme me partnerin. Zenkat mund te arrijne deri atje sa te mendoni edhe ndarjen. Qendroni pak larg njeri tjetrit qe t’i kuptoni me mire gjerat. Mos u nxitoni per asgje. Ne pune do te mundoheni shume per te arritur ato qe doni. Perdorni intuiten. Argumentat tuaj te forte nuk mund t’i kundershtoje dot askush. Do keni sukses.

  Akrepi

  Sot do jeni pak te merzitur me partnerin. Mundohuni ti rregulloni gjerat dhe do jeni me te qete. Marredhenia me miqte do jete e mire. Dilni sa me shume dhe takoni njerez te rinj. Ka ardhur koha te harroni te shkuaren dhe te mendoni vetem per te ardhmen e jetes suaj. Financat s’jane te mira. Ne pune zgjidhni drejtimi qe ju pelqen me shume dhe qe do ju jape me shume sukses.

  Shigjetari

  Sot do merrni nje telefonate apo nje mesazh shume te bukur nga personi i zemres suaj. Do ndjeheni mire, sepse do e kuptoni qe ai ju mendon. Mund te kete edhe disa ndryshime ne jeten tuaj. Financat mund te rriten nese ju do mundoheni te keni shume sukses ne profesion. Keni mjetet e duhura, perdorini! Kerkoni ndihmen e profesionisteve nese ju nevojitet.

  Bricjapi

  Mos mendoni per lidhjen e shkuar dhe mos u mundoni te gjeni pergjigjen e ndarjes. Ashtu ishte shkruar. Gjithcka ndodh per nje arsye. Shikoni perpara dhe do gjeni dike edhe me te mire. Ne pune eshte gjithmone e njejta rutine. Do merziteni shume. Fatmiresisht prane do ju gjendet nje person zemergjere i cili do ju beje te ndjeheni mire dhe te hiqni trishtimin.

  Ujori

  Do jete nje dite e mire per dashurine dhe per familjen tuaj. Eshte vetem nje person me te cilin do keni disa grindje te vogla. Behuni me te duruar dhe me tolerante qe gjerat te mos perkeqesohen. Keni punuar aq shume keto kohe saqe tani cdo gje eshte me e thjeshte. Beni nje pushim dhe kujdesuni me shume per shendetin.

  Peshqit

  Sot do jete nje dite e qete per lidhjen tuaj, por pas pak ditesh planetet do te sjellin disa probleme. Durimi juaj dhe komunikimi me partnerin do zgjidhin cdo gje. Mundohuni qe edhe ne pune te perfitoni nga mundesite qe ju dalin perpara. Duhet te jeni pak mosbesues me koleget, sepse dikush po kerkon t’ju prishe planet

 2. #82
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shohim e bejme ...

  flm labe

 3. #83
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 30 korrik 2011

  Dashi
  Puna: Keni shumė vetėbesim
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė shpine
  Dashuria: Nuk komunikoni sa duhet


  Demi
  Puna: Zbatoni idetė tuaja
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Largojeni barrėn nga vetja


  Binjakėt
  Puna: Bėni atė qė kėrkohet nga ju
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė pėr ēdo lėvdatė


  Gaforrja
  Puna: Keni filluar mbarė
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun tuaj
  Dashuria: Meritoni mė shumė


  Luani
  Puna: Nuk ėshtė njė nga ditėt mė tė mira
  Shėndeti: Vizitoni njė psikolog
  Dashuria: Po kaloni ditė tė mira


  Virgjėresha
  Puna: Kėrkoni liri nė fushėveprim
  Shėndeti: Konsumoni supė dhe jogurt
  Dashuria: Shtoni romancė lidhjes tuaj


  Peshorja
  Puna: Mos u ndikoni nga tė tjerėt
  Shėndeti: Pėrcilleni shtypjen e gjakut
  Dashuria: Ju nuk jeni fajtor pėr gjithēka


  Akrepi
  Puna: Suksesi varet nga angazhimi juaj
  Shėndeti: Lehtė mund tė sėmureni
  Dashuria: Pranė jush gjendet personi qė kėrkoni


  Shigjetari
  Puna: Tė gjitha projektet kėrkojnė angazhim
  Shėndeti: Probleme me traktin tretės
  Dashuria: Xhelozia nuk ėshtė e mirėseardhur


  Bricjapi
  Puna: Mundėsitė janė para jush
  Shėndeti: Mos merrni barna pa nevojė
  Dashuria: Oferta juaj ėshtė e duhura


  Ujori
  Puna: Sot mos investoni
  Shėndeti: Dhimbje fyti, vizitoni mjekun
  Dashuria: Mos bini nė grackėn e tė tjerėve


  Peshqit
  Puna: Reagoni shpejtė
  Shėndeti: Kokėdhimbje e lehtė
  Dashuria: Njė aventurė mund t’ua largojė dhimbjen

 4. #84
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 8 gusht 2011

  Dashi
  Puna: Moment vendimtar pėr tė ardhmen
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Jeni tė lumtur


  Demi
  Puna: Menaxhoni shpenzimet
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Kaloni mosmarrėveshjet


  Binjakėt
  Puna: Tė tjerėt nuk i zgjidhin problemet tuaja
  Shėndeti: Kokėdhimbje
  Dashuria: Do t’ia fitoni zemrėn


  Gaforrja
  Puna: Keni nevojė pėr para
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Probleme tė kohėpaskohshme


  Luani
  Puna: Keni arritur siguri financiare
  Shėndeti: Mos e teproni me ushtrime
  Dashuria: Gjithēka nis nga ju


  Virgjėresha
  Puna: Gjithēka do tė vijė nė vend tė vet
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė e brishtė


  Peshorja
  Puna: Nganjėherė thyeni rregullat
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun tuaj
  Dashuria: Jeni me fat


  Akrepi
  Puna: Dita juaj e fatit
  Shėndeti: Shqetėsoheni sė tepėrmi pėr shėndetin
  Dashuria: Komunikoni mė shumė


  Shigjetari
  Puna: Njė ditė e tensionuar
  Shėndeti: Kujdes mbipeshėn
  Dashuria: Bėni tė ndjehet me fat


  Bricjapi
  Puna: Projektoni sipas ideve tuaja
  Shėndeti: Konsumoni pemė dhe perime
  Dashuria: Partneri ndjen se ėshtė braktisur


  Ujori
  Puna: Krizė financiare
  Shėndeti: Bėni disa analiza
  Dashuria: Qėndroni pranė njėri-tjetrit


  Peshqit
  Puna: Vendimi juaj ėshtė i duhuri
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Vetėm ju keni rėndėsi

 5. #85
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mir jo keq .

 6. #86
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  .

 7. #87
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  .
  mos i var turinjt

  Demi
  Puna: Menaxhoni shpenzimet
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Kaloni mosmarrėveshjet

  sa te kesh shendetin...te tjerat rregullohen !!!

 8. #88
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahaha po de po , do behet mire , vec shendosh me qene

 9. #89
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa kohe kisha pa e lexuar, ma gjen do te te dates 9? jam kurioz ēfare me thot

 10. #90
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  jo se gjeta dot :S....pse cfar te ka ndodh ne 9 gusht ???

 11. #91
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 17 gusht 2011

  Dashi
  Puna: Do tė gjeni zgjidhje kreative pėr problemet e biznesit.
  Shėndeti: Dėgjojeni zėrin tuaj tė brendshėm.
  Dashuria: Nė mėnyrėn mė tė mirė do ta shpėrfaqni sot veten.


  Demi
  Puna: Me intuitė do t’i zgjidhni gjėrat e mėrzitshme.
  Shėndeti: Mos mendoni shumė.
  Dashuria: Mos u merrni me realitetin, por mė shumė me ėndrrat.


  Binjakėt
  Puna: Do tė jeni tė balancuar dhe do tė dini ku tė goditni.
  Shėndeti: Do tė ndjeheni tė hareshėm.
  Dashuria: Para jush ėshtė njė ditė e duhur pėr shoqėrime dhe njohje tė reja.


  Gaforrja
  Puna: Mos u shprehni se nuk do t’ju kuptojė askush.
  Shėndeti: Gjejeni njė distancė pėrmes meditimit dhe paqes shpirtėrore.
  Dashuria: Ndonėse jetėn e keni tė trazuar, besoni nė dashuri.


  Luani
  Puna: Prezantohuni nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme.
  Shėndeti: Do t’ju kaplojė pagjumėsia.
  Dashuria: Njė ditė e mirė pėr plane dhe shkėmbimin e ideve.


  Virgjėresha
  Puna: Me hamendje do tė arrini te zbulime tė papritura.
  Shėndeti: Do tė keni dhembje koke.
  Dashuria: Papritmas mund tė hidheni nė njė romancė erotike.


  Peshorja
  Puna: Me hapa tė sigurt do t’i pėrballoni sfidat.
  Shėndeti: Shikojini gjėrat pozitivisht.
  Dashuria: Do tė sfidoheni me ide ndryshe tė gjinisė sė kundėrt.


  Akrepi
  Puna: Kolegėt do t’ju ngarkojnė me detyra tė reja.
  Shėndeti: Testojini aftėsitė qė keni.
  Dashuria: Bėni gjithēka qė ta kėnaqni gjininė e kundėrt.


  Shigjetari
  Puna: Do ta keni mbėshtetjen e sinqertė nga tė rinjtė dhe kolegėt e vjetėr.
  Shėndeti: Jeni nė humor tė mirė.
  Dashuria: Nėse je ēift – kėnaqu, nėse je vetėm – vardisu.


  Bricjapi
  Puna: Dėshirat e juaja nuk mund tė pėrmbushen.
  Shėndeti: Relaksohuni.
  Dashuria: Gjinia e kundėrt do t’ju provokojė, por mos reagoni.


  Ujori
  Puna: Pėrqendrohuni te bashkėpunimi me tė tjerėt.
  Shėndeti: Bėhuni mjeku i vetvetes.
  Dashuria: Shėtitja do t’ju sjellė befasi tė mira.


  Peshqit
  Puna: Do ta pranoni njė ofertė tė pazakontė financiare.
  Shėndeti: Jetoni shėndetshėm.
  Dashuria: Kushtojini vėmendje njė personi nga punėa.

 12. #92
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E imja paska dal fiks

 13. #93
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ishalla hajr se sjom ka di sen ...

 14. #94
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ishalla hajr se sjom ka di sen ...
  nuk te kuptova

 15. #95
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nuk te kuptova
  hehe ma mori mendja

  Ishalla hajr them (dmth po shpresojme qe te behet mire ...) se nuk po di asgje ca po ndodh ...

 16. #96
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shkurt i ka ik mendja ices

 17. #97
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shkurt i ka ik mendja ices
  aaa tani e kuptova
  na duhes ti majdi

 18. #98
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  per sot e sollem von horoskopin
  Horoskopi ditor: 18 gusht 2011

  Dashi
  Puna: Jepni gjithēka nga vetja.
  Shėndeti: Do tė jeni nė formė tė mirė.
  Dashuria: Lidhja juaj sot do t’i jap frytet e veta


  Demi
  Puna: Ditė e suksesshme pėr t’u mbajtur gjatė nė mend.
  Shėndeti: Duhet tė jeni mė kėmbėngulės.
  Dashuria: Sekretet sot do tė dalin nė shesh.


  Binjakėt
  Puna: Do tė merrni informacione pėr njė ēėshtje me rėndėsi.
  Shėndeti: Nuk keni telashe.
  Dashuria: Jeta juaj romantike dhe shoqėrore po zhvillohet mė mirė se qė mund tė prisni.


  Gaforrja
  Puna: Angazhimi juaj nuk po shkon kot.
  Shėndeti: Shkoni herėt nė shtrat.
  Dashuria: Mos i refuzoni ftesat.


  Luani
  Puna: Ēdo fillim ėshtė i vėshtirė.
  Shėndeti: Rritu pak.
  Dashuria: Jepeni atė qė e kėrkoni nga tė tjerėt.


  Virgjėresha
  Puna: Hulumtimi i mėparshėm do t’ju ndihmojė nė biznes.
  Shėndeti: Mos gėnjeni.
  Dashuria: Diskrecioni juaj sot mund tė jetė i dobishėm.


  Peshorja
  Puna: Do ta zhvilloni atė qė keni ndėrtuar deri tash.
  Shėndeti: Kujtojeni tė kaluarėn.
  Dashuria: Ikni me buzėqeshja nga situatat konflktuoze.


  Akrepi
  Puna: Do tė gjeni gjuhė tė pėrbashkėt me vartėsit dhe eprorėt tuaj.
  Shėndeti: Nuk do tė jeni imun.
  Dashuria: Sot duhet ta dini se ēfarė flasin tė tjerėt.


  Shigjetari
  Puna: Shfrytėzojeni ēdo shans qė mund tė kontribuojė nė zhvillimin tuaj personal.
  Shėndeti: Mos flini shumė.
  Dashuria: Jeni tė lumtur sepse jetėn po e ndėrtoni ashtu si doni.


  Bricjapi
  Puna: Balancojeni kėmbėnguljen me durimin.
  Shėndeti: Gjejini pesė minuta pėr paqen e brendshme.
  Dashuria: Me durim, takt dhe pėrmbajtje, do t’ia dilni mbanė.


  Ujori
  Puna: Do tė jetė shumė bashkėpunues.
  Shėndeti: Njeriu i menēur jeton thjesht.
  Dashuria: Takimet e rastėsishme mund tė japin fryte.


  Peshqit
  Puna: Disa gjėra do tė bien nė vendin e vet.
  Shėndeti: Gjėrat e vogla sjellin lumturi.
  Dashuria: Do tė rrini me njė person qė e pėlqeni.

 19. #99
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  DASHI
  Sot qėndroni larg diskutimeve dhe rivaliteteve, sepse nuk jeni nė humorin e duhur. Me ardhjen e Mėrkurit qė ėshtė nė kundėrshtim me shenjėn tuaj situatat do tė marrin njė rrjedhė tjetėr. Do tė keni ndjesinė sikur nuk jeni tė sigurt nė vetvete dhe kjo ndjesi do ju shoqėrojė gjithė ditėn e sotme.
  DEMI
  Intuita tė shkėlqyera pėr sa u pėrket vendimeve qė duhet tė merrni sot. Argėtohuni dhe hidhni pas krahėve skemat e vjetra tė menduarit dhe tė sjellit. Mėrkuri kalonte nė sektorin e punėve tė pėrditshme duke ju ndihmuar nė tė gjitha aktivitetet profesionale.
  BINJAKET
  Nė momente vėshtirėsie ku situatat duken shumė komplekse pėr t’u pėrballuar njė sjellje mė e qetė do ju ndihmojė shumė. Mėrkuri gjithashtu do ju ndihmojė tė fitoni ekuilibrin nė njė periudhė ku humori juaj nuk ėshtė nė maksimum.
  GAFORRJA
  Edhe pse jeni tė kujdesshėm, kohėt e fundit do tė hasni vėshtirėsi nė momentet decizive ku duhet tė merrni njė vendim. Kjo vjen si shkak i pozicionit aspak tė favorshėm tė Mėrkurit me shenjėn tuaj qė kushtėzon aftėsitė tuaja gjykuese. Kjo periudhė ėshtė kalimtare.
  LUANI
  Pėrpara se tė merrni rrugė tė reja dhe vendime tė rėndėsishme duhet tė vlerėsoni ēdo mundėsi. Duke filluar qė sot, ndikimi i mirė i Mėrkurit do tė favorizojė aftėsinė pėr tė gjykuar mė mirė. Kėshtu qė vendimet tuaja do tė jenė mė tė ekuilibruara se zakonisht.
  VIRGJERESHA
  Falė njė sjelljeje serioze dhe mjaft tė pėrpiktė do tė arrini sukses nė punė dhe nė ēdo ambient qė do tė frekuentoni. Si rrjedhim do ju paraqiten njė sėrė mundėsish mjaft tė favorshme, tė cilat duhet t’i vlerėsoni me kujdes.
  PESHORJA
  Jeni pėrballė njė periudhe shumė tė mirė falė pozicionit tė favorshėm tė Mėrkurit me shenjėn tuaj. Mėnyra juaj e ekuilibruar dhe e qetė do ju ndihmojė pėr tė drejtuar si duhet situata tė vėshtira. Partneri do ju vlerėsojė mė shumė se zakonisht pėr sjelljen tuaj.
  AKREPI
  Planetėt do ju shoqėrojnė nė njė rrugė qė bėhet ēdo ditė dhe mė e shndritshme, mjafton tė zgjidhni mirė personat qė do frekuentoni. Tė favorizuara udhėtimet e shkurtra. Nė dashuri do ju duhet tė prisni dhe pak pėr tė realizuar gjithēka qė keni ėndėrruar.
  SHIGJETARI
  Sot do paraqitet para jush njė ditė aspak e qetė. Sidomos nė sektorin profesional, ku nuk do tė mungojnė okazionet qė do tė prekin ndjeshmėrinė dhe aftėsinė tuaj pėr tė mbaruar punėt me efikasitet dhe pėr tė dhėnė pėrgjigjet e duhura.
  BRICJAPI
  Gjėrat po shkojnė pėr mirė. Aftėsia pėr tė bėrė pėr vete eprorėt nė ambientin profesional do tė ngjyroset me njė dritė tė re falė ndikimit tė favorshėm tė Mėrkurit. Do tė ndiheni mirė edhe nė fushėn sentimentale falė Afėrditės nė shenjė.
  UJORI
  Sot mundohuni tė mos i lini gjėrat pėrgjysmė. Imagjinata juaj e bukur do ju ndihmojė tė vlerėsoheni siē e meritoni. Nė dashuri nxirrni nė pah ėmbėlsinė tuaj si njė diamant nė njė minierė qė do ju bėjė tė shkėlqeni.
  PESHQIT
  Ditė e gjallėruar dhe pozitive, do tė kėrkoni kontakte me tė tjerėt pėr tė qartėsuar disa ide qė keni. Nė dashuri mos jini shumė posesiv, partneri ka nevojė tė marrė frymė lirisht. Qėllimet tuaja janė serioze, por do tė prisni pėr tė vlerėsuar mirė partnerin.

 20. #100
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 23 gusht 2011

  Dashi
  Puna: Pėrparim nė karrierė
  Shėndeti: Merruni me ndonjė aktivitet
  Dashuria: Mos e kufizoni veten


  Demi
  Puna: Nuk duhet qė gjithēka ta lidhni me punėn
  Shėndeti: Mund tė keni problem me shėndetin
  Dashuria: Besoni intuitės suaj


  Binjakėt
  Puna: Shfrytėzojeni kreativitetin tuaj
  Shėndeti: Nuk keni nevojė pėr ngarkesė psikike
  Dashuria: Besoni nė vetvete


  Gaforrja
  Puna: Gjeni mėnyra tė reja tė tė vepruarit
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Ju nevojitet kompromis


  Luani
  Puna: Hidhuni nė projekte tė reja
  Shėndeti: Vizitojeni nefrologun
  Dashuria: Pėrdoreni imagjinatėn


  Virgjėresha
  Puna: Zgjeroni horizontet
  Shėndeti: Dobėsim
  Dashuria: Partneri kėrkon pėrkushtim


  Peshorja
  Puna: Me kohė do tė pėrparoni
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė nė shpinė
  Dashuria: Dilni nga roli i zakonshėm


  Akrepi
  Puna: Suksesi i pėrcjell tė guximshmit
  Shėndeti: Kokėdhimbje
  Dashuria: Zbuloni diēka tė re pėr njėri-tjetrin


  Shigjetari
  Puna: Jeni tė lumtur me karrierėn
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Filloni planifikimet


  Bricjapi
  Puna: Para jush gjenden hapa tė rėndėsishėm
  Shėndeti: Mungesė apetiti
  Dashuria: Shfrytėzojeni rastin


  Ujori
  Puna: Mos u frikėsoni nga ndryshimet
  Shėndeti: Lodhje muskujsh
  Dashuria: Pėrshtateni mirė


  Peshqit
  Puna: Ndiqni ėndrrat
  Shėndeti: Dėgjoni kėshillat e mjekut
  Dashuria: Qėndroni pranė njėri tjetrit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM