Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 17 FillimiFillimi 123456789101116 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 331
 1. #101
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  DASHI
  Sot qėndroni larg diskutimeve dhe rivaliteteve, sepse nuk jeni nė humorin e duhur. Me ardhjen e Mėrkurit qė ėshtė nė kundėrshtim me shenjėn tuaj situatat do tė marrin njė rrjedhė tjetėr. Do tė keni ndjesinė sikur nuk jeni tė sigurt nė vetvete dhe kjo ndjesi do ju shoqėrojė gjithė ditėn e sotme.


  nese ishte nga dita e djeshme kjo, 100% e ver8

  flm labe

 2. #102
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Horoskopi ditor: 27 gusht 2011


  Dashi

  Puna: Menaxhoni shpenzimet
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Kaloni mosmarrėveshjet  Demi

  Puna: Tė tjerėt nuk i zgjidhin problemet tuaja
  Shėndeti: Kokėdhimbje
  Dashuria: Do t’ia fitoni zemrėn  Binjakėt

  Puna: Keni nevojė pėr para
  Shėndeti: Stres dhe nervozė
  Dashuria: Probleme tė kohėpaskohshme  Gaforrja

  Puna: Nganjėherė thyeni rregullat
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun tuaj
  Dashuria: Jeni me fat  Luani

  Puna: Dita juaj e fatit
  Shėndeti: Shqetėsoheni sė tepėrmi pėr shėndetin
  Dashuria: Komunikoni mė shumė  Virgjėresha

  Puna: Njė ditė e tensionuar
  Shėndeti: Kujdes mbipeshėn
  Dashuria: Bėni tė ndjehet me fat  Peshorja

  Puna: Projektoni sipas ideve tuaja
  Shėndeti: Konsumoni pemė dhe perime
  Dashuria: Partneri ndjen se ėshtė braktisur  Akrepi

  Puna: Krizė financiare
  Shėndeti: Bėni disa analiza
  Dashuria: Qėndroni pranė njėri-tjetrit  Shigjetari

  Puna: Vendimi juaj ėshtė i duhuri
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Vetėm ju keni rėndėsi  Bricjapi

  Puna: Moment vendimtar pėr tė ardhmen
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Jeni tė lumtur  Ujori

  Puna: Keni arritur siguri financiare
  Shėndeti: Mos e teproni me ushtrime
  Dashuria: Gjithēka nis nga ju  Peshqit

  Puna: Gjithēka do tė vijė nė vend tė vet
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė e brishtė

 3. #103
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ice ma trego cik me mesazh ku e ke mar kte horoskop se me ka dal fiksss (pervec shendetit )

 4. #104
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa mire (qe te paska dal fix) se mua pervec asaj lart sme ka dal as1here tjeter fix

 5. #105
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ta kam then je i siguurtt qe je dashi ?

 6. #106
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ta kam then je i siguurtt qe je dashi ?
  hahahaha

  ... :S

 7. #107
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Horoskopi ditor: 28 gusht 2011

  Dashi
  Puna: Raportet tuaja me kolegėt janė zbehur
  Shėndeti: Konsumoni pemė dhe perime
  Dashuria: Ofroni mė shumė


  Demi
  Puna: Bėhuni mė tė vendosur
  Shėndeti: Dhimbje barku
  Dashuria: Njė ditė me befasi


  Binjakėt
  Puna: Riktheni vullnetin pėr punė
  Shėndeti: Konsultohuni me mjekun
  Dashuria: Do tė takoni njė person nga e kaluara


  Gaforrja
  Puna: Tejkaloni vėshtirėsitė
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Mos pritni shumė nga partneri


  Luani
  Puna: Mosmarrėveshje me kolegėt
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Mos e shfrytėzoni partnerin


  Virgjėresha
  Puna: Njė ditė pėrplot angazhime
  Shėndeti: Nuk vuani nga ndonjė sėmundje
  Dashuria: Dėrgoni njė mesazh tė bukur


  Peshorja
  Puna: Tė gjithė ēmojnė punėn tuaj
  Shėndeti: Jeni tė stresuar
  Dashuria: Duhet tė jeni mė tė hapur


  Akrepi
  Puna: Eprorėt ju favorizojnė
  Shėndeti: Ruajuni nga sėmundjet sezonale
  Dashuria: Njė ditė e lumtur pėr ju


  Shigjetari
  Puna: Gjendeni pėrpara sfidave
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Jeni nė fillet e njė lidhjeje


  Bricjapi
  Puna: Filloni njė javė tė mbarė
  Shėndeti: Shmangni yndyrat
  Dashuria: Deserti vjen nė fund


  Ujori
  Puna: Kushtoni mė shumė rėndėsi obligimeve
  Shėndeti: Largoni kilogramėt e tepėrt
  Dashuria: Lidhja juaj nė pėrmirėsim e sipėr


  Peshqit
  Puna: Jeni tė mbushur me energji
  Shėndeti: Kujdesuni pėr shėndetin
  Dashuria: Ju nevojitet besimi

 8. #108
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Konsumoni Peme dhe Perime pa shije, cfare te konsumosh aty ?

  se 2 tjerat sjane per mua

 9. #109
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Konsumoni Peme dhe Perime pa shije, cfare te konsumosh aty ?

  se 2 tjerat sjane per mua
  epo perpiqu qe ti kesh dhe ato te dyja ...me kupton se cf dua te them

 10. #110
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja futi kot tani

 11. #111
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaaha labe po po te kuptoj

 12. #112
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Horoskopi ditor: 6 shtator 2011

  Horoskopi ditor: 6 shtator 2011

  Dashi

  Puna: Pajtohuni me pėrfitimet
  Shėndeti: Kujdes fytin
  Dashuria: Mos merrni vendime tė ngutshme


  Demi

  Puna: Keni qėndrime konstruktive
  Shėndeti: Ftohje
  Dashuria: Dėgjoni zemrėn


  Binjakėt

  Puna: Angazhohuni mė tepėr pėr arritjen e qėllimeve
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Dikush flirton me ju


  Gaforrja

  Puna: Ditė e mirė pėr takime profesionale
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Do tė jeni tė gėzueshėm


  Luani

  Puna: Jeni tė arsyeshėm nė veprim
  Shėndeti: Probleme me tretje
  Dashuria: Ditė shumė e mirė pėr romancėn tuaj


  Virgjėresha

  Puna: Jeni energjik dhe ambicioz
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Ndiqni ndjenjat


  Peshorja

  Puna: Shfrytėzoni pėrvojėn tuaj
  Shėndeti: Kujdes ushqimin
  Dashuria: Jeni tė mbushur me dashuri


  Akrepi

  Puna: Bėni ndonjė investim
  Shėndeti: Mos merrni barna pėr gjithēka
  Dashuria: Ndiqni ndjenjat


  Shigjetari

  Puna: Veproni drejtė
  Shėndeti: Konsumoni vitamina dhe ēaj
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin


  Bricjapi

  Puna: Edhe ju gaboni
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė nė bark
  Dashuria: Do tė fitoni zemrėn e njė personi


  Ujori

  Puna: Po shkoni drejt sukseseve
  Shėndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
  Dashuria: Ju pret njė takim


  Peshqit

  Puna: Do tė pėrballeni me presion
  Shėndeti: Lodhje muskujsh
  Dashuria: Mos e kritikoni partnerin

 13. #113
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Dashi

  Puna: Pajtohuni me pėrfitimet
  Shėndeti: Kujdes fytin
  Dashuria: Mos merrni vendime tė ngutshme

  Vetem puna jo, se kto 2 tjerat fix !

 14. #114
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pak a sh e vertet dhe imja

  Binjakėt

  Puna: Angazhohuni mė tepėr pėr arritjen e qėllimeve
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Dikush flirton me ju

 15. #115
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ai problemi nuk me pelqeu

 16. #116
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Horoskopi ditor: 9 shtator 2011

  Dashi
  Puna: Nuk ėshtė njė nga ditėt mė tė mira
  Shėndeti: Vizitoni njė psikolog
  Dashuria: Mund tė krenoheni me lidhjen

  Demi
  Puna: Suksesi varet nga angazhimi juaj
  Shėndeti: Lehtė mund tė sėmureni
  Dashuria: Pranė jush gjendet personi qė kėrkoni

  Binjakėt
  Puna: Zbatoni idetė tuaja
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Largojeni barrėn nga vetja

  Gaforrja
  Puna: Bėni atė qė kėrkohet nga ju
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė pėr ēdo lėvdatė

  Luani
  Puna: Mos bini pre e vetėbesimit tė tepėrt
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė shpine
  Dashuria: Nuk komunikoni sa duhet

  Virgjėresha
  Puna: Sot mos investoni
  Shėndeti: Dhimbje fyti, vizitoni mjekun
  Dashuria: Mos bini nė grackėn e tė tjerėve

  Peshorja
  Puna: Tė gjitha projektet kėrkojnė angazhim
  Shėndeti: Probleme me traktin tretės
  Dashuria: Xhelozia nuk ėshtė e mirėseardhur

  Akrepi
  Puna: Reagoni shpejtė
  Shėndeti: Kokėdhimbje e lehtė
  Dashuria: Njė aventurė mund t’ua largojė dhimbjen

  Shigjetari
  Puna: Kėrkoni liri mė tė madhe nė fushėveprim
  Shėndeti: Konsumoni supė dhe jogurt
  Dashuria: Shtoni romancė lidhjes tuaj

  Bricjapi
  Puna: Mos u ndikoni nga idetė e tė tjerėve
  Shėndeti: Pėrcilleni shtypjen e gjakut
  Dashuria: Ju nuk jeni fajtor pėr gjithēka

  Ujori
  Puna: Keni filluar mbarė
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun tuaj
  Dashuria: Meritoni mė shumė

  Peshqit
  Puna: Mundėsitė janė para jush
  Shėndeti: Mos merrni barna pa nevojė
  Dashuria: Oferta juaj ėshtė e duhura

 17. #117
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Horoskopi ditor: 11 shtator 2011

  Dashi
  Puna: Bėhuni mė kėrkues
  Shėndeti: Relativisht mirė
  Dashuria: Mos bini pre e thashethemeve

  Demi
  Puna: Vazhdoni si pėrherė
  Shėndeti: Probleme me lėkurė
  Dashuria: Jeni tė kėnaqur nga partneri

  Binjakėt
  Puna: Njė ditė e lodhshme pėr ju
  Shėndeti: Nuk keni ndonjė shqetėsim
  Dashuria: Kėrkoni mė tepėr

  Gaforrja
  Puna: Mos shpenzoni shumė
  Shėndeti: Shmangni ushqimet qė ju shkaktojnė alergji
  Dashuria: Probleme nė ēift

  Luani
  Puna: Njė moment i mirė pėr tė investuar
  Shėndeti: Mos u shqetėsoni pėr dhimbje tė vogla
  Dashuria: Po kaloni ēaste tė lumtura

  Virgjėresha
  Puna: Ankoheni pėr mospėrfitim
  Shėndeti: Duhet tė jeni mė aktivė fizikisht
  Dashuria: Tė gjithė ju xhelozojnė

  Peshorja
  Puna: Kushtoni rėndėsi detajeve
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Jeni me fat pėr lidhjen tuaj

  Akrepi
  Puna: Bėni marketing vetes
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Gjithēka duhet tė bėni vetė

  Shigjetari
  Puna: Projektet drejt finalizimit
  Shėndeti: Probleme me dhėmbė
  Dashuria: Leni pas vetes mosmarrėveshjet

  Bricjapi
  Puna: Sfidat janė para jush
  Shėndeti: Konsumoni lėngje
  Dashuria: Edhe ju jeni fajtor

  Ujori
  Puna: Do tė pėrjetoni njė dėshtim
  Shėndeti: Dhimbje fyti
  Dashuria: Njė moment i ri nė jetėn tuaj

  Peshqit
  Puna: Probleme financiare
  Shėndeti: Vizitoni njė oftalmolog
  Dashuria: Keni kthyer besimin

 18. #118
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Horoskopi ditor: 12 shtator 2011

  Dashi

  Puna: Bėni parapėrgatitjen e duhur
  Shėndeti: Kujdesuni pėr vetveten
  Dashuria: Mos u ndikoni nga thashethemet
  Demi

  Puna: Mosmarrėveshje nė punė
  Shėndeti: Lehtė mund tė sėmureni
  Dashuria: Provoni diēka tė re  Binjakėt

  Puna: Mos lejoni t’u mashtrojnė
  Shėndeti: Mos u shqetėsoni pėr dhimbjet e lehta
  Dashuria: Komunikoni mė shumė  Gaforrja

  Puna: Investoni nė njė projekt tė dobishėm
  Shėndeti: Temperaturė dhe plogėshti
  Dashuria: Bėjeni partnerin tė lumtur  Luani

  Puna: Tė jeni mė tė kujdesshėm me projektet
  Shėndeti: Probleme psikike
  Dashuria: Udhėtoni bashkė  Virgjėresha

  Puna: Duhet ta riktheni pozitėn tuaj
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Ditė e lumtur pėr ju  Peshorja

  Puna: Mos shpenzoni pa arsye
  Shėndeti: Vėshtirėsi nė frymėmarrje
  Dashuria: Shfrytėzojeni kėtė ditė pėr ta befasuar  Akrepi

  Puna: Sot mos mendoni pėr punė
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Gjėrat nė ēift shkojnė pėr mrekulli  Shigjetari

  Puna: Jeni nė qendėr tė vėmendjes
  Shėndeti: Duhet tė humbni nė peshė
  Dashuria: Mos mbani sekrete  Bricjapi

  Puna: Eprorėt ēmojnė angazhimin tuaj
  Shėndeti: Vizitoni njė psikolog
  Dashuria: Fjalėt tuaja kanė ndikim  Ujori

  Puna: Ndoshta duhet tė ndėrroni profesion
  Shėndeti: Konsumoni ushqim tė shėndetshėm
  Dashuria: Nuk jeni ju fajtor pėr gjithēka  Peshqit

  Puna: Si pėrherė, barra ėshtė mbi ju
  Shėndeti: Probleme me shtyllėn kurrizore
  Dashuria: Qėndroni pranė partnerit

 19. #119
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  flm ice )

 20. #120
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  flm ice )
  ya' welcome

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 11:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 04:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:19 PM