Receta Gatimi

Horoskopi Ditor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 17 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 331
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Horoskopi Ditor

  Horoskopi: E Djele 21/01/2007

  Dashi
  Nuk ėshtė e lehtė tė gjeni pėrgjigje pėr gjithēka, por duhet tė jeni tė vetėdijshėm se ju janė hapur disa shtigje. Pėrpiquni tė kėrkoni njė fillim tė ri brenda vetes suaj. Mos nėnvleftėsoni asnjė mundėsi.

  Demi
  Tė qėndruarit nė qetėsi nuk ėshtė e lehtė, veēanėrisht pėr ju qė e parashikoni me kohė atė se ēfarė do tė ndodhė. Por ėshtė e nevojshme njė periudhė qetėsie pėr tė rikuperuar energjitė.

  Binjakėt
  Sot ėshtė dita kur duhet tė lini pas tė gjitha gjerat qė ju mbajnė nė vendnumėro. Yjet do t’ju dhurojnė frymėzimin e duhur pėr tė pasuruar imagjinatėn. Lėrini idetė tė dalin ashtu sikurse i mendoni.

  Gaforrja
  Njė faturė qė mbėrrin papritur nė adresėn tuaj do t’ju bėjė tė tregoni mė shumė kujdes pėr portofolin tuaj. Yjet ju kėshillojnė gjithashtu t’i kushtoni vėmendje anės emocionale. Nėse nuk arrini tė shprehni me fjalė, flisni me shikimin dhe ngrohtėsinė tuaj.

  Luani
  Sot ėshtė dita kur duhet tė tregoni vetveten. Shtrini kufijtė tuaj tė zakonshme. Zemra, mendja dhe shpirti juaj kanė nevojė pėr mė shumė hapėsira. Hidhni hapa pėrtej asaj qė keni bėrė zakonisht.

  Virgjėresha
  Nuk ėshtė momenti tė vrisni trurin se ēfarė mendojnė tė tjerėt pėr ju. Vetėm idetė tuaja kanė rėndėsi. Telefonojini njė miku dhe shprehni ato qė mendoni. Bėni njė listė tė gjėrave qė ju duhen dhe kėrkoni burimet pėr t’i pėrfituar.

  Peshorja

  Do tė pėrballeni me kritika. Por mos u dekurajoni. Mos harroni se fjalėt kanė njė pushtet te jashtėzakonshėm. Zgjidhni vizionin qė ju pėrshtatet me shumė. Merrni kohėn e duhur pėr tė realizuar planet tuaja.

  Akrepi
  Ndėrgjegjėsohuni pėr ēėshtjet tuaja tė brendshme, sidomos nė aspektin profesional. Pritet tė ketė ndryshime nė disa fusha. Qėndroni nė gatishmėri tė gjithēka tė re qė mund tė ndodhė rreth jush.

  Shigjetari
  Mos hiqni dorė nga ėndrrat qė keni. Pėrkundrazi mund tė imagjinoni mė tė mirėn pėr ju. Do ta kuptoni se ėndrrat do t’ju ndihmojnė tė mbani gjallė perspektivėn e ambicieve tuaja.

  Bricjapi
  Do tė ndiheni tė ripėrtėrirė nga energji tė reja. Kjo do t’ju bėjė qė tė ndiheni tė relaksuar dhe t’u pėrkushtoheni tė tjerėve. Eshtė e pamundur qė tė plotėsoni gjithnjė nevojat e tė tjerėve, dhe pėr kėtė do t’ju duhet mė shumė sakrificė.

  Ujori
  Vini mendjen nė punė. Mėsoni se si do tė paraqisni edhe anė tė tjera tė vetes, si mirėkuptimi dhe dashamirėsia. Dėshira pėr tė arritur standarde tė larta do t’ua bėjė mė tė vėshtirė rrugėn tuaj nė tė gjitha aspektet.

  Peshqit

  Kujdes. Idetė e reja nuk janė gjithnjė mė tė mirat. Kujtojeni kėtė kur dėgjoni sugjerimet e tė tjerėve. Eshtė momenti kur mund tė merrni pa frikė rolin e mbėshtetėsit. Eksperiencat e reja do tė zhvillojnė kapacitetin.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Horoskopi Ditor

  E Djele 28 janar 2007

  Dashi
  Mė nė fund koha ėshtė nė anėn tuaj! Tė veprosh mė dėshirė dhe mirėkuptim do t’ju ndihmojė tė kuptoni njerėzit qė keni pėrreth. Mbase kjo do tė ju ndihmojė shumė dhe nė hapat qė do tė hidhni pėr tė ardhmen tuaj.

  Demi
  Sa mė shumė qė tė pėrpiqeni ti bėni bisht njė situatė tė vėshtirė aq mė e vėshtirė do tė bėhet ajo pėr ju. Hartoni njė plan pėr zgjidhjen e kėtij problemi dhe luftoni frikėn tuaj. Perceptimi juaj ėshtė mė i frikshėm se realiteti.

  Binjakėt
  Reflektoni mbi veprimet *e fundit qe keni bėrė. Njė impulsivitet i tepėrt mund t’ju ēojė drejt diēkaje qė nuk e prisnit. Pėrpiquni qė me anė tė kėtij impulsiviteti tė mos lėndoni personat qė keni pranė vetes suaj.

  Gaforrja
  Keni fuqinė pėr tė ndryshuar diēka qė s’ju pėlqen sot. Nėse nė mendjen dhe zemrėn tuaj keni diēka qė nuk e thoni dot me zė tė lartė atėherė shkruani njė letėr. Kini kujdes! Jo njė e-mail, njė letėr me shkrimin dore tuajin. Nuk keni pse e postoni atė, por thjesht tė shkruarit do ju heqė njė barrė tė madhe qe ju as qė e mendonit.

  Luani
  Jini i duruar, dhe besoni nė faktin qė gjėrat ndodhin atėherė kur ėshtė e shkruar pėr tė ndodhur. Njerėzit ju adhurojnė pėr faktin qė ju i dėgjoni ata. Dhe kjo gjė ju bėn qė tė doni mė tepėr veten tuaj. Madje shpeshherė habisni dhe veten tuaj me rezultatet qė arrini.

  Virgjėresha
  Disa herė njerėzit qė duken tė fuqishėm fizikisht janė tė lodhur mendėrisht. Kalojini kėrkesat tuaja pėr veten. Merruni me ndonjė sport, regjistrohuni nė ndonjė kurs vallėzimi. Ėshtė koha qė tė vini trupi tuaj nė lėvizje. Kjo do t’ju ngrejė shumė lart moralin tuaj. * *

  Peshorja
  Keni rastin qė tė ndihmoni dikė pėr tė ndėrmarrė nj hap tė rėndėsishėm nė jetė. Nuk duhet ta kėrkoni ju kėtė moment, duhet tė prisni qė tė vijė natyrshėm. Mbani sytė dhe veshėt nė gatishmėri pėr tė pritur ēastin e duhur.

  Akrepi

  Qėllimet e mira janė tė vlefshme por tė mjegullta, ndėrkohė qė yjet ju kėshillojnė tė jeni mė praktikė sot, sidomos kur bėhet fjalė pėr ēėshtje parash. Bėni pak pėrpjekje dhe do tė arrini rezultatet *qė prisnit.

  Shigjetari
  Dikush mendon se ju keni ngecur diku, por kjo s’ėshtė aspak e vėrtetė. Ju keni nevojė pėr mė tepėr informacion qė tė fitoni nė *kėtė mision nė mėnyrė qė tė mis humbisni. Shfrytėzoni tė gjithė burimet tuaja: zemrėn, mendjen, shpirtin pėrpara se tė bėni ndonjė lėvizje.

  Bricjapi
  Duke u sjellė si bujar do tė ndikoni dhe njerėzit pėrreth jush tė sillen si tė tillė. Keni njė milion njerėz pėr tė kontaktuar dhe nuk jeni tė sigurt kė tė telefononi tė parin. Merrni frymė thellė. Pastaj merrni njė penė dhe njė letėr dhe fokusohuni nė detaje mbi prioritetet.

  Ujori
  Ėshtė koha e pėrkryer tė shfrytėzoni influencėn tuaj shoqėrore dhe profesionale. Mund ti bėni tė dyja nė tė njėjtėn kohė. Keni mendua ndonjėherė tė merrni pjesė nė njė shoqatė interneti qė kanė tė bėjnė me miqėsitė e reja?

  Peshqit
  Tė ndihesh konfident me tė tjerėt qenka bėrė ngjitėse sot. Ėshtė koha pėr tė parė dallimin mes komunikimit tė pastėr dhe pėrmirėsimit pamor, nė punė dhe nė jetėn tuaj personale. Eliminoni sa mė shumė sot qėndrimet statike.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Horoskopi Ditor

  [align=left]
  HOROSKOPI


  DASHI – Pozicioni i bukur i yjeve nė shenjėn tuaj sot bėn qė pėrgjegjėsitė e
  reja tė mos ju trembin, sepse jeni tė vetėdijshėm qė janė rruga e vetme pėr tė
  krijuar lidhje tė forta dhe jetėgjata. E rėndėsishme ėshtė tė arrini tė ekuilibroni
  kėrkesat tuaja me ato tė personave qė ju rrethojnė.


  DEMI – Do tė jetė ndonjė udhėtim i shkurtėr qė do ta bėjė ditėn e sotme mė
  tė veēantė. Mos humbisni humorin e mirė dhe optimizmin qė ju dhurojnė
  yjet dhe hapuani dyert tė rejave tė rėndėsishme qė do ju paraqiten nė ditėt
  nė vazhdim. Do tė ndiheni mirė si nga ana erotike, ashtu edhe nga ajo intelektuale
  me shenjėn e Gaforres, Akrepit dhe Peshqve.


  BINJAKĖT – Nė qoftė se doni tė jetoni nė sintoni me tė tjerėt, mundohuni tė
  shfaqni njė sjellje modeste dhe tė sinqertė kundrejt personave qė ju qėndrojnė
  pranė. Nė kėtė mėnyrė do tė arrini tė tėrhiqni rreth vetes persona tė vlefshėm
  nė fushėn profesionale.


  GAFORRJA – Hėna ėshtė nė elementin tuaj dhe ju fton tė jetoni e manifestoni
  ndjenjat tuaja nė maksimum. Jeta juaj e brendshme ka nevojė pėr mė shumė
  qartėsi. Nė qoftė se ju bėn tė ndiheni mirė, ndaloni njė moment pėr tė kuptuar
  mė mirė ēfarė ju shqetėson.


  LUANI – Tė nėnvlerėsoni pengesat qė ju paraqiten mund tė jetė njė gabim i
  madh, ndėrsa t’i pėrballoni ato me qetėsi mund tė jetė njė avantazh pėr ju.
  Harroheni tė shkuarėn nė qoftė se jeni zhgėnjyer dhe hapjani dyert e zemrės
  tė ardhmes, qė me ndihmėn e Hėnės ju bėn tė rilindni.


  VIRGJĖRESHA - Hėna kalon nė kundėrshtim me shenjėn tuaj, duke ju krijuar
  ndonjė vėshtirėsi nė komunikim, gjė qė do ju sjellė zėnka, sfi da, keqkuptime,
  pa e kuptuar as vetė se si ndodhėn. Pėrdorni inteligjencėn dhe
  shpirtin tuaj luftarak, duke lėnė mėnjanė personat qė duan t’ju pengojnė.


  PESHORJA – Ditė e shkėlqyer nė gjithēka qė ka tė bėjė me punėn, aktivitetet e
  pėrditshme dhe nė marrėdhėniet me kolegėt. Ndonjė e re e rėndėsishme mund
  tė shfaqet gjatė ditės. Pėrdorni mė shumė kuriozitetin, pa menduar se dini gjithēka.
  Nė dashuri bėni veprime konkrete.


  AKREPI – Duke fi lluar qė sot, do tė keni njė humor mė tė qetė dhe do tė jeni
  mė tė gatshėm pėr tė bashkėpunuar me botėn qė ju rrethon. Do tė keni
  shumė fantazi dhe imagjinatė. Mundohuni ta pėrdorni nė diēka tė vlefshme
  dhe tė bukur. Pėrmirėsime nė dashuri.


  SHIGJETARI – Nuk keni pse tė shqetėsoheni pėr njė person qė nuk ka asgjė
  tė pėrbashkėt me ju. Thjesht largohuni prej kėtij personi dhe mos mendoni
  mė. Hėna e plotė rrit energjinė tuaj tė brendshme. Shfrytėzoni kėtė transit
  pėr tė vlerėsuar mė mirė situata tė ndryshme dhe pėr ta bėrė jetėn tuaj mė
  tė bukur.


  BRICJAPI – Shfrytėzoni favoret qė ju jep Plutoni pėr tė kaluar njė fundjavė tė
  kėndshme me personat qė doni mė shumė. Nė qoftė se keni dėshirė tė fantazoni
  dhe tė argėtoheni, shikoni pėrreth njė person intrigues qė i pėrket shenjės sė
  Demit. Ai mund tė jetė partneri juaj ideal. Tė favorizuara, zgjidhja e problemeve
  profesionale dhe realizimi i njė ėndrre tė rėndėsishme.


  UJORI – Hėna e plotė nė shenjėn tuaj ju ēon nė pėrfundimin e njė pune tė fi lluar
  disa muaj mė parė. Ndėrsa pėr sa i pėrket jetės nė ēift, yjet ju kėshillojnė
  tė mos bini pre e xhelozisė. Duke qenė dyshues e duke mos besuar te personat
  qė ju qėndrojnė pranė, mund t’u bėni keq tė tjerėve, por mbi tė gjitha i
  bėni keq vetes, sepse lini t’ju ikin momentet mė tė qeta qė ju ofron jeta.


  PESHQIT – Hėna e plotė nė shenjėn e Demit, i cili i pėrket shenjės sė
  Tokės, tamam si ju, bėn qė dita e sotme tė jetė perfekte, pėr pėrfundimin
  e projekteve dhe propozimeve profesionale. Shumė tė favorizuara
  do tė jenė udhėtimet qė do tė pasurojnė bagazhin tuaj kulturor. Njė
  udhėtim i shkurtėr do tė jetė i pėrshtatshėm.
  [/align]


  gazeta shqip...

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Horoskopi Ditor

  A besohet horoskopi? Une per vete nuk i besoj dhe nuk e marr mendimin te lexoj ne gazeta!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Horoskopi Ditor

  DASHI (20/III-20/IV)
  Vazhdoni tė punoni nė projektin e ri qė ju ofrohet ,sė shpejti do arrini rezultate pozitive.Pikėrisht sot do ju duhet tė pėrkujdeseni pėr njė pjestar tė familjes qė ka njė gjėndje shėndetsore tė ndėrlikuar.

  DEMI (21/IV-20/V)
  Do ndėrmerrni disa nisma tė rėndėsishme sot tė cilat do ju shėrbejnė nė fushėn profesionale.Evitoni shpenzimet e tepėrta dhe dėshirėn pėr tė blerė njė objekt, lėreni pėr njė moment tjetėr.

  BINJAKET (21/V-20/VI)
  Mundohuni tė tregoheni tė pėrpiktė me detyrimet tuaja ekonomike pėr mos krijuar probleme mė vonė.Nėse po kaloni njė periudhė stresuese sot do jetė dita e pėrshtatshme tė bėnit njė shėtitje nė ajėr tė pastėr.

  GAFORRJA (21/VI-22/VII)
  Pėt ata tė cilėt kėrkojnė njė punė tė re, mundėsi tė mira nė horizont paraqet dita e sotme. Fokusimi juaj i plotė *do tė jetė tek financa. Do ju kalojnė nė mendje ide tė reja tė cilat do ju bėjnė t’i shikoni synimet tuaja mė me optimizėm.

  LUANI (23/VII-22/VIII)
  Njė ditė e pėrshtatshme ėshtė pėr ato tė cilėt kanė lidhje me biznesin *dhe tregėtinė. Pėr arsye tė impenjimeve tė shumta, gjatė fundit tė ditės mund tė ndiheni disi konfuz nga njė propozim qė ju bėhet nga njė person.

  VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)
  Gjatė ditės sė sotme do tė ndiheni optimist dhe i balancuar nė mendime. Stili juaj i punės do tė bėhet mė i organizuar e mė metodik se ditėt e tjera. Do tė ishte mirė sikur tė ruanit kėtė ritėm edhe nė vazhdim se do arrini sukses.

  PESHORJA (23/IX-22/X) *
  Nėse jeni duke punuar *nė njė *fushė artistike, do tė kaloni njė ditė mjaft tė gėzueshme. Do tė keni njė imagjinatė tė zhvilluar pėr tė realizuar njė vepėr tė re. Dashuria dhe romanca do tė jenė gjithashtu tė favorizuara pėr ju.

  AKREPI (22/X-21/XII)
  Do tė ndieni nevojėn tė bėni pak pushim pėr shkak tė stresit tė akumuluar nga puna. Nėse jeni profesionist nė fushėn e kompjuterit, do tė hasni disa vėshtirėsi nė lidhje me produktivitetin nė punė.

  SHIGJETARI (22/XI-21/XII)
  Duhet tė bėni kujdes nga persona tė cilėt ndodhen nė pozita mė tė larta se ju,ecuria juaj e mirė nė punė shihet me ambicie nga kėta persona. Duhet tė bėni kujdes,jo gjithēka qė ju thuhet ėshtė e vėrtetė.

  BRICJAPI (22/XII-20/I)
  Sot do tė jetė koha e pėrshtatshme pėr mbledhje, diskutime nė grup apo tė jepni opinionin tuaj. Personat qė ju rrethojnė do t’ju dėgjojnė me shumė vėmendje.Do tė lini pėrshtypje mjaft tė mira tek eprori juaj.

  UJORI (20/I-19/II)
  Tashmė ndodheni nė drejtimin e duhur pėr tė ecur pėrpara nė planin tuaj profesional. Momente tė kėndshme do tė kaloni me miqtė tuaj sidomos gjatė mbrėmjes sė sotme, pamja juaj do tė tėrheqė vėmendjen e mjaft personave.

  ...............

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Horoskopi ditor: 30 mars 2011

  Dashi
  Puna: Mundėsi pėrfitimi
  Shėndeti: Gjendje stabile
  Dashuria: Kėrkoni aventura


  Demi
  Puna: Keni shumė ngarkesė
  Shėndeti: Kėrkoni ndihmėn e mjekut
  Dashuria: Xhelozia nuk i duhet raportit tuaj


  Binjakėt
  Puna: Bėhuni mė kreativ
  Shėndeti: Probleme me tretje
  Dashuria: Jeni romantik


  Gaforrja
  Puna: Nuk jeni ambicioz si mė parė
  Shėndeti: Probleme me lukth
  Dashuria: Gjėrat e vogla mund ta prishin atė qė keni ndėrtuar


  Luani
  Puna: Nuk keni motivim
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Shmangni takimet e shpeshta


  Virgjėresha
  Puna: Kėrkohen idetė tuaja
  Shėndeti: Dhimbje muskujsh
  Dashuria: Lidhja juaj po bėhet serioze


  Peshorja
  Puna: Filloni nga e para
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Keni gjetur lumturinė


  Akrepi
  Puna: Dita juaj pėr pushim
  Shėndeti: Kokėdhimbje
  Dashuria: Qėndroni pranė personit tė dashur


  Shigjetari
  Puna: Shpenzoni shumė
  Shėndeti: Nuk ankoheni pėr dhimbje
  Dashuria: Mos lejoni t’u kaplojė monotonia


  Bricjapi
  Puna: Jeni tė ngarkuar sė tepėrmi
  Shėndeti: Probleme me veshka
  Dashuria: Raportet po stabilizohen


  Ujori
  Puna: Probleme financiare
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Kėrkoni shumė


  Peshqit
  Puna: Njė mundėsi e mirė pėr ju
  Shėndeti: Mungesė vitaminash
  Dashuria: Shkoni drejt ndarjes

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Bobo na mbyten keto takimet e shpeshta hahaha

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Horoskopi ditor: 2 prill 2011

  Dashi
  Puna: Tė gjitha projektet kėrkojnė angazhim
  Shėndeti: Probleme me traktin tretės
  Dashuria: Xhelozia nuk ėshtė e mirėseardhur


  Demi
  Puna: Mos u ndikoni nga idetė e tė tjerėve
  Shėndeti: Pėrcilleni shtypjen e gjakut
  Dashuria: Ju nuk jeni fajtor pėr gjithēka


  Binjakėt
  Puna: Bėni atė qė kėrkohet nga ju
  Shėndeti: Ngarkesė psikike
  Dashuria: Lidhja juaj ėshtė pėr ēdo lėvdatė


  Gaforrja
  Puna: Zbatoni idetė tuaja
  Shėndeti: Merruni me aktivitet fizik
  Dashuria: Largojeni barrėn nga vetja


  Luani
  Puna: Sot mos investoni
  Shėndeti: Dhimbje fyti, vizitoni mjekun
  Dashuria: Mos bini nė grackėn e tė tjerėve


  Virgjėresha
  Puna: Keni filluar mbarė
  Shėndeti: Kėshillohuni me mjekun tuaj
  Dashuria: Meritoni mė shumė


  Peshorja
  Puna: Mundėsitė janė para jush
  Shėndeti: Mos merrni barna pa nevojė
  Dashuria: Oferta juaj ėshtė e duhura


  Akrepi
  Puna: Reagoni shpejtė
  Shėndeti: Kokėdhimbje e lehtė
  Dashuria: Njė aventurė mund t’ua largojė dhimbjen


  Shigjetari
  Puna: Kėrkoni liri mė tė madhe nė fushėveprim
  Shėndeti: Konsumoni supė dhe jogurt
  Dashuria: Shtoni romancė lidhjes tuaj


  Bricjapi
  Puna: Mos bini pre e vetėbesimit tė tepėrt
  Shėndeti: Dhimbje e lehtė shpine
  Dashuria: Nuk komunikoni sa duhet


  Ujori
  Puna: Nuk ėshtė njė nga ditėt mė tė mira
  Shėndeti: Vizitoni njė psikolog
  Dashuria: Mund tė krenoheni me lidhjen


  Peshqit
  Puna: Suksesi varet nga angazhimi juaj
  Shėndeti: Lehtė mund tė sėmureni
  Dashuria: Pranė jush gjendet personi qė kėrkoni

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Dashi
  Puna: Tė gjitha projektet kėrkojnė angazhim
  Shėndeti: Probleme me traktin tretės
  Dashuria: Xhelozia nuk ėshtė e mirėseardhur

  me shendet jam mire,
  dashuri ska
  pune gjithashtu jo. Kshtu qe si besoj kto sene !

 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Nuk i besoj aspak Horoskopi ,sbaj mend kur e kam lexuar

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  si besoni horoskopit tim ju ...dhe un per inat do e ve prap


  Horoskopi ditor: 3 prill 2011

  Dashi
  Puna: Veprime tė paparamenduara
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Lidhje kaotike


  Demi
  Puna: Keni zgjedhur vėshtirėsitė
  Shėndeti: Nuk ka vend pėr shqetėsim
  Dashuria: Kėnaqeni me pak


  Binjakėt
  Puna: Nuk ėshtė koha pėr vetėpėrmbajtje
  Shėndeti: Dhimbje fyti
  Dashuria: Miqtė ndikojnė negativisht nė lidhjen tuaj


  Gaforrja
  Puna: Mos lejoni qė t’ju manipulojnė tė tjerėt
  Shėndeti: Gjendje stabile
  Dashuria: Jeni shumė tė ndjeshėm


  Luani
  Puna: Po pėrshtateni nė situatėn e re
  Shėndeti: Merruni me sport
  Dashuria: Lidhja juaj pranė fundit


  Virgjėresha
  Puna: Gjithēka po shkon si duhet
  Shėndeti: Ushtrime tė lehta
  Dashuria: Bindeni partnerin se gjithēka ėshtė nė rregull


  Peshorja
  Puna: Vėshtirė ndėrroni qėndrimet
  Shėndeti: Mund tė ftoheni
  Dashuria: Akuzoni njėri-tjetrin


  Akrepi
  Puna: Bazohuni nė intelektin tuaj
  Shėndeti: Kontrolloni sytė
  Dashuria: Takimit shpesh pėrfundojnė me zėnka


  Shigjetari
  Puna: Merrni pėrgjegjėsi tė mėdha
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Vendosni kurthe


  Bricjapi
  Puna: Mbani reputacionin nė shoqėri
  Shėndeti: Probleme me ndryshimet e kohės
  Dashuria: Dėshironi tė ikni


  Ujori
  Puna: Zvogėloni shpenzimet
  Shėndeti: Nervozė
  Dashuria: Entuziazėm nė dashuri


  Peshqit
  Puna: Ėshtė koha tė tėrhiqeni
  Shėndeti: Lodhje
  Dashuria: Jeni tė mahnitur me idetė e partnerit

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Horoskopi ditor: 10 prill 2011

  Horoskopi ditor: 10 prill 2011

  Dashi
  Puna: Mungesė aktiviteti
  Shėndeti: Mos merrni barna pa nevojė
  Dashuria: Ditė e mirė pėr lidhjen tuaj


  Demi
  Puna: Keni qėndrime konstruktive
  Shėndeti: Vizitoni mjekun
  Dashuria: Ndjenjat ju tradhtojnė


  Binjakėt
  Puna: Angazhohuni mė shumė
  Shėndeti: Merruni me ndonjė aktivitet
  Dashuria: Dikush flirton me ju


  Gaforrja
  Puna: Jeni ambicioz dhe energjik
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Dėgjoni zemrėn


  Luani
  Puna: Pajtohuni me pėrfitimet
  Shėndeti: Kujdes ndryshimin e motit
  Dashuria: Mos merrni vendime tė shpejta


  Virgjėresha
  Puna: Jeni tė arsyeshėm nė vendime
  Shėndeti: Probleme me tretje
  Dashuria: Udhėtoni diku bashkė


  Peshorja
  Puna: Pėrballeni me presion
  Shėndeti: Dhimbje muskujsh
  Dashuria: Mos e kritikoni partnerin


  Akrepi
  Puna: Angazhoheni shumė pak
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Do tė befasoheni


  Shigjetari
  Puna: Pranojini gabimet
  Shėndeti: Dhimbje nė bark
  Dashuria: Do t’ia fitoni zemrėn


  Bricjapi
  Puna: Shfrytėzoni pėrvojėn tuaj
  Shėndeti: Kujdes ushqimin
  Dashuria: Jeni pėrplot dashuri


  Ujori
  Puna: Nuk veproni me vėmendje
  Shėndeti: Mungesė vitaminash
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin


  Peshqit
  Puna: Po shkoni drejt sukseseve
  Shėndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
  Dashuria: Ju pret njė takim intrigues

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ujori
  Puna: Nuk veproni me vėmendje
  Shėndeti: Mungesė vitaminash
  Dashuria: Bisedoni mė shumė me partnerin
  Mir e ka horoskopi! duhet biseduar

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Horoskopi ditor: 11 prill 2011

  Dashi
  Puna: Atmosferė e mirė nė zyre
  Shėndeti: Disponim i mirė
  Dashuria: Provoni gjėra tė reja


  Demi
  Puna: Takimi interesant pune
  Shėndeti: Jeni shumė tė ndjeshėm
  Dashuria: Mosmarrėveshje e shkurtė


  Binjakėt
  Puna: Qėndroni mė tė koncentruar
  Shėndeti: Rrini nė vende tė hapura
  Dashuria: Nuk shfaqni atė qė dėshironi


  Gaforrja
  Puna: Befasi e pakėndshme nė punė
  Shėndeti: Mos u shqetėsoni pėr shėndet
  Dashuria: Partneri nuk luan drejtė


  Luani
  Puna: Pėrqendrohuni nė atė qė duhet
  Shėndeti: Mos rrini nė vende tė lagėshta
  Dashuria: Mos xhelozoni pa arsye


  Virgjėresha
  Puna: Jeni tė befasuar nga bashkėpunėtorėt
  Shėndeti: Gjendje e qėndrueshme
  Dashuria: Konfuzion pėr raportet tuaja


  Peshorja
  Puna: Nuk ndryshoni asgjė nė profesion
  Shėndeti: Mbani higjienėn
  Dashuria: Zėnkė e panevojshme


  Akrepi
  Puna: Jeni tė stimuluar
  Shėndeti: Gjendje e mirė mendore
  Dashuria: Miqėsia i pengon krijimit tė lidhjes


  Shigjetari
  Puna: U rezistoni kritikave
  Shėndeti: Ndryshoni ambientet ku qėndroni
  Dashuria: Tregoni me lehtėsi bindjet tuaja


  Bricjapi
  Puna: Po pėrparoni, ngadalė por sigurt
  Shėndeti: Lodhje muskulore
  Dashuria: Nuk dini si tė ndihmoni partnerin


  Ujori
  Puna: Keni komunikim tė mirė me kolegėt
  Shėndeti: Ecni mė shpesh
  Dashuria: Ua besoni miqve problemet tuaja


  Peshqit
  Puna: Keni kritere shumė tė larta
  Shėndeti: Pa shqetėsime
  Dashuria: Nuk dėshironi njė lidhje tė re


  ( se di per ju , po mua me del gjithnje ky horoskopi ktu )

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  we we we si e ka gjet...fiks...vetem te na e kishe shkruar ne mengjes do ishte me mire...haha

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kush je ti Igli! Dhe mua po mi gjen ca!!!

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Horoskopi ditor: 12 prill 2011

  Dashi
  Puna: Sjellja juaj ka efekt
  Shėndeti: Jeni nė formė tė mirė
  Dashuria: Miqtė ju ndihmojnė pėr t’i rregulluar raportet


  Demi
  Puna: Jeni gjithmonė me fat
  Shėndeti: Probleme psikike
  Dashuria: Njė takim nė fshehtėsi


  Binjakėt
  Puna: Kolegėt ju provokojnė
  Shėndeti: Merrni mė shumė vitamina
  Dashuria: Dyshoni pa nevojė


  Gaforrja
  Puna: Mundoheni t’i pėrmirėsoni gabimet
  Shėndeti: Shmangni ushqimin e yndyrshėm
  Dashuria: Jini mė taktik


  Luani
  Puna: Ndikoheni nga tė tjerėt
  Shėndeti: Pėrqendrim i dobėt
  Dashuria: Keni konkurrencė tė fortė


  Virgjėresha
  Puna: Ju ka tradhtuar dikush qė i keni besuar
  Shėndeti: Vizitoni oftalmologun
  Dashuria: Probleme nė ēift


  Peshorja
  Puna: Nuk dėshironi partneritet
  Shėndeti: Ngarkesė nervore
  Dashuria: Po bėheni shumė pasionant


  Akrepi
  Puna: Vėshtirėsi financiare
  Shėndeti: Probleme me dhėmbė
  Dashuria: Dėshironi tė qetėsoni gjakrat


  Shigjetari
  Puna: Jeni nė dilemė pėr tė vendosur
  Shėndeti: Ftohje e mundshme
  Dashuria: Shkoni me kokė drejt murit


  Bricjapi
  Puna: Dėshironi t’i keni gjėrat e qarta
  Shėndeti: Probleme me lukth
  Dashuria: Nuk dėshironi qė askush t’u pėrzihet nė lidhje


  Ujori
  Puna: Rreziku ia ka vlejtur
  Shėndeti: Gjendje e mirė
  Dashuria: Mendoni se askush nuk ju kupton


  Peshqit
  Puna: Keni shpirt konkurrues
  Shėndeti: Qėndroni nė ambiente tė hapura
  Dashuria: Partneri ju kundėrshton pa arsye

 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kush je ti Igli! Dhe mua po mi gjen ca!!!
  Une jam demi...me pak fjale e tregoka horoskopin po me dolen pothuaj te gjitha, pervec asaj te dashurise...

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hehe, dhe mua ma ka ngaterruar dashurin sot

  askush zevendesim me : dikush ju kupton

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Horoskopi ditor: 13 prill 2011

  Dashi
  Puna: Jeni tė kėnaqur me rezultatet
  Shėndeti: Kollitje
  Dashuria: Jeni mėrzitur duke u shfajėsuar


  Demi
  Puna: Jeni nė kėrkim pėr diēka
  Shėndeti: Pa probleme
  Dashuria: Nuk jeni tė vendosur


  Binjakėt
  Puna: Nuk keni kohė pėr detajet
  Shėndeti: Jeni tė rraskapitur
  Dashuria: Jeni tė kėnaqur me lidhjen


  Gaforrja
  Puna: Kėrkoni njė plan tė dytė
  Shėndeti: Dhimbje nė nyje
  Dashuria: Keni kthyer vetėbesimin


  Luani
  Puna: Merreni me profesionin tuaj
  Shėndeti: Keni nevojė pėr tė ecur
  Dashuria: Ju mungon entuziazmi


  Virgjėresha
  Puna: Jeni tė dėnuar tė punoni
  Shėndeti: Ndjeheni mirė
  Dashuria: Keni lidhje serioze


  Peshorja
  Puna: Dėshironi tė ndėrroni ambient
  Shėndeti: Pagjumėsi
  Dashuria: Njė problem i papritur


  Akrepi
  Puna: Jeni ‘tė shpėrndarė’ nė shumė anė
  Shėndeti: Konsumoni mė shumė ushqim
  Dashuria: Ndiheni tė tradhtuar


  Shigjetari
  Puna: Nuk jeni real
  Shėndeti: Depresion
  Dashuria: Planifikoni njė pushim me partnerin


  Bricjapi
  Puna: Tė gjithė duan tė punojnė me ju
  Shėndeti: Reumė
  Dashuria: Hyni nė lidhje me njė person ambicioz


  Ujori
  Puna: Keni rival tė fortė
  Shėndeti: Ndjehuni rehat
  Dashuria: Ju ka shume xhan ; )


  Peshqit
  Puna: Keni njė rast tė mirė
  Shėndeti: Mos e teproni me pije
  Dashuria: Po bini pre e flirtit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 17 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 11:28 AM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 10:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 07:42 PM
 4. Horoskopi...sa me pershatet ?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 03:44 PM
 5. HOROSKOPI i Pranverės !!
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 07:19 PM