Nje 5-vjecar harxhoi 75.000 euro psonisje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Nje 5-vjecar harxhoi 75.000 euro psonisje

  Receta Gatimi

  Nje djale 5 vjec nga Serbia, harxhoi duke psonisur 75.000 euro kur zbuloi parate e babait te tij qe gjendeshin ne kasaforte.
  Djali mori shoket e tij dhe shkuan ne nje qender tregtare ku i harxhoi te gjitha leket se rroba, lodra, bicikleta dhe embelsira.
  Babai i djalit Slobodan Markovic, biznesmen, i kishte vene leket ne kasaforten qe gjendej ne shtepi, dhe kur pa djalin e tij me shoket qe ketheheshin ne shtepi me gjerat qe kishin blere, pesoi shok.
  ``Duhet ta kisha harruar hapur kasaforten, thote ai, pa leket dhe i mori. Do kerkoj nga policia qe te hetoje ceshtjen sepse eshte e pallogjikshme qe pronaret e dyqaneve te lejojne nje femije 5 vjec te harxhoje kaq shume leke.``

  [highlight=#FFFF40:2dmdjga2]Lirenti.com ©[/highlight:2dmdjga2]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nje 5-vjecar harxhoi 75.000 euro psonisje

  E paskan rrjepur ata femijen e shkret! por dhe te ishte ne shqiperi do kishte lene dyfishin haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Big Brother 5, nė shtėpi edhe njė 55-vjeēar
  Nga olsii nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 12:10 PM
 2. Njė 15 vjeēar dhe njė instruktore 41 vjeēare do tė martohen
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 11:34 AM
 3. Gjeniu 15 vjeēar regjistrohet nė Cambridge
  Nga ardona nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 05:06 PM
 4. T.I: Dua Oscar si 40 vjeēar
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:13 PM
 5. Madin Mohammad talenti 6 vjecar
  Nga Klevi88 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 10:28 PM