Berlin: Rreth 20.000 letra te padorezuara mbante ne shtepi nje postier skocez qe punonte ne Gjermani sepse, sic tha vete, puna e tij ishte shume e lodhshme.

23 vjecari `` u kap ne flagrance`` kur nje komshi e pa te hidhte ne plehra mijera letra te padorezuara, dhe lajmeroi policine. Skocezi tha se nuk arrinte dot ta ndante posten per shkak te studimeve te tij ne nje shkolle nate dhe nuk u perpoq te mbulonte vonesen sepse ndihej shume i lodhur.


[highlight=#FFFF00:16l9lenc]Lirenti.com ©[/highlight:16l9lenc]