Nje polonez beri me vajzen e tij dy femije


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Nje polonez beri me vajzen e tij dy femije

  Receta Gatimi

  Ne hapat e australianit Xhozef Frixl, ecte dhe nje baba tjeter nga Polonia.
  45 vjecari, emri i te cilit nuk eshte bere akoma i njohur, akuzohet se mbante te burgosur vajzen e tij ketu e 6 vjet.
  Vajza e re, 21 vjec sot, thuhet se ka lindur dy femije, dy djem, njeri 3 dhe tjetri 1 vjec, te cilet u dhane per adoptim. Historine e denoncoi vete vajza dhe mamaja e saj ne polici. Vajza deklaroi se babai i saj e perdhunonte qe 14 vjece, dhe e shoqeronte ne lindjet e femijeve te saj dhe e detyronte qe ti jepte per adoptim.
  Policia e Polonise, kerkon te gjeje se ne cilat familja jane dhene qe te beje test DNA tek femijet qe te vertetoje se kush jane prinderit e tyre.
  Vajza kalonte nje ferr per shkak te babait te saj. Ai e perdhunonte dhe e kercenonte se do ta vriste, thote nje perfaqesues i policise qe heton ceshtjen.


  [highlight=#FFFF40:2prr8wq9]Lirenti.com ©[/highlight:2prr8wq9]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nje polonez beri me vajzen e tij dy femije

  Kane shkare njerezit.

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Nje polonez beri me vajzen e tij dy femije

  cfare sndodh ne kohet e sotme. te arrish deri ketu eshte fundi!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, gruaja tregon se si bėri 20 fėmijė me alienėt
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 12:14 AM
 2. Nusja e zhgėnjyer desh bėri vetėvrasje
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-05-2011, 07:49 PM
 3. Jackson nuk bėri vetvrasje
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-05-2011, 06:13 PM
 4. Katėrvjeēari bėri 1.482 pompa pėr 40 minuta
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-06-2010, 11:25 PM
 5. Pranoi Islamin, bėri sexhde dhe vdiq
  Nga ruwejda nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 10:35 AM