U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Receta Gatimi

  Nje burre ne Kine, qe u betua ne emer te Zotit se nuk i kishte leke borxh nje komshiut te tij, pak minuta me vone u godit nga rrufeja.
  Zoti Hu, nga qyteti Fuqing, u betua perpara turmes se komshinjve se nuk i ka borxh leke zotit Huang. Zoti Huang kembengul se komshiu i tij i kishte marre borxh perpara 3 vjetesh 50 euro.

  Zoti Huang thote: Me kerkoi 50 euro borxh se donte te blinte nje dhurate per martesen e shokut te tij, por qe atehere kundershtoi te mi jepte leket. I kerkova qe te betohej tek Zoti dhe nese e bente nuk do tia kerkoja me leket.

  Zoti Hu u betua ne emer te Zotit se nuk kishte borxh dhe disa minuta me vone u godit nga rrufeja.
  U transferua me shpejtesi ne spitalin me te afert ku doktoret vertetuan se ishte goditur nga rrufeja dhe thane se do permiresohej.


  © 2009 Lirenti.com

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Kjo histori eshte si puna e atyre qe jep Top Radio tek emisioni "Bote e cuditshme". Vetem budalliqe.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  per 50 Euro e goditi rrufeja, pale te kishte marre ndonje 10 000 Euro

  hihihi

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Kjo histori eshte si puna e atyre qe jep Top Radio tek emisioni "Bote e cuditshme". Vetem budalliqe.

  Heres tjeter do gjej ndonje lajm qe ti pelqej edhe dakut

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  dakut kohet e fundit nuk pelqejne as historite dhe as temat e forumit tone

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Heres tjeter do gjej ndonje lajm qe ti pelqej edhe dakut
  Jo jo, me pelqeu! Ja tregoj goces ne darke qe ta zeje gjumi!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  dakut kohet e fundit nuk pelqejne as historite dhe as temat e forumit tone
  Te them te drejten futem perdite dhe i lexoj! Pervecse te kolegut tim coca coles! Sepse te lagjja vet ai eshte njeshi!

  Vetem njera eshte njeshi ne kete forum! Po pres ndonje histori te bukur nga ajo!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Emaus, nxito ta gjesh ate lajmin

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e VANI1975
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  loutraki grecce
  Postime
  41
  Reputacioni
  0

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  hahahaaaaaaaaaaaaa epo mendohuni
  para se te betoheni her tjeter
  se si dihet rrufeja sishte vetem
  per hu nnnnnnnnnnnn
  hahahahahaaaaaaaaaaaaa
  prandaj dhe un sbetohem se po te ishte tani do isha djegur fareeeeeeeeeeeeeeeeeee

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  ti vani rruaju akoma me shume se je dhe ne vendin e zotave

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Emaus, nxito ta gjesh ate lajmin
  Jo mo Reni se nuk e ka per mua Daku, se nuk jam une njeshi ketu

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  qe me nje te seksit femer e ka kete mbaje emaus

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  e gjeta une me perpara po smorra lek

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: U betua ne emer te Zotit se skishte borxh dhe e goditi rruf

  Ckeni pse merziteni ju, pyes dakun une

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  hahahah e bukur per tu treguar si barcalete

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kijo me pelqene qe keni diskutuare ki ishte teme e bukur eshte diskutuar shume

 16. #16
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ka qene thjesht rastesi....
  S'besoj qe Zoti te denon per te tilla gjera.

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e paola
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  26
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa me te qeshur e keni marr kte histori,zoti eshte i madh,dhe ne kur genjejm sduhet te eprdorim emrin e tij.zoti vonon po nuk harron.

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  zoti te denon se mir ai me 50 euro po nonjeri me nonje shum shum te madhe edhe te genjeje athere ti bien 2 rrufe jo nje

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  eh qeshtu po mendojn se ska zot apeshef qat gjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 187
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 08:48 PM
 2. Si tė veprosh kur ke dhėnė borxh dhe nuk ta kthejnė !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 05:57 PM
 3. Trageti goditi shkėmbin pasi kapiteni u bllokua nė WC
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 03:40 PM
 4. Nuk e bleva se skishte garazh per makinen....
  Nga carolina nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 01:47 PM