Privatesia dhe Anonimiteti i Anėtarėve tė Forumit

Pėrdoruesit e Internetit mbarė botės, nė kėtė Forum/Bord diskutimesh kanė mundesine te rregjistrohen duke u shoqeruar nje profil me nje Emer Identifikues Unik ne te gjithe forumin.

Ne rregjistrin/databazen tone rregjistrohen dhe ruhen ne menyre sekrete nga stafi dhe anetaret e tjere, te gjitha te dhenat dhe hapesirat ne profilin e anetarit (duke perjashtuar ato publike).

Lirenti.com NUK ndan asnje lloj informacioni me te tjere dhe NUK ben asnje marreveshje per asnje lloj informacioni mbi te dhenat e Anetareve te rregjistruar.

Lirenti.com shton te drejten te rregjistroj dhe arkivoj te gjithe adresat IP te Anetareve ne forum. Per ēeshte sigurie dhe per ēdo thyerje te ligjeve keto informacione do ti raportohen instituteve ligjore ne shtetin perkates.

Si Anetare i Lirenti.com Ju i pranoni Kushtet e Perdorimit te vena ne funksion nga drejtuesit e Forumit!