Receta Gatimi

Fitoni 100 Euro!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Angry Fitoni 100 Euro!  Fitoni 100 Euro, duke na rekomanduar!

  Si funksionon?
  Ju i tregoni nje shoku tuaj mbi faqen www.lirenti.com shoku juaj na kontakton dhe na tregon se ju e kishit rekomanduar!

  Sa fiton?
  Deri ne 20% te lekeve qe shoku juaj do te shpenzoj! Per nje minimum prej 100 Euro.

  Si bėhet pagesa?
  Pagesa behet ne llogarin tuaj elektronike Paypal.

  Kush mund tė marrė pjese?
  Te gjithe anetaret e rregjistruar te forumit jane te mirepritur.

  Kisha nje pyetje tjeter per te bere?
  Na shkruani ne email.

  _____________________
  Mundėsuar nga LIRENTI.com © Network 2008
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 01-11-2018 mė 11:56 AM. Arsyeja: link

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e Djana
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1
  Reputacioni
  0

  Re: Fitoni 100 Euro!

  Mua me reokmandoi silva per te hyre ketu. dhe me duket website interesant mete vertete.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Djana Lexo postimin
  Mua me reokmandoi silva per te hyre ketu. dhe me duket website interesant mete vertete.
  Aq interesant moj @Djana sa vetem nje postim ke bere dhe nuk je dukur me e gjalle.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Poshnjari Lexo postimin
  Aq interesant moj @Djana sa vetem nje postim ke bere dhe nuk je dukur me e gjalle.
  Kane kaluar mbi 10 vjet nga postimi Djanes, ēudi qe solle interes per kete postim
  KLM

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kane kaluar mbi 10 vjet nga postimi Djanes, ēudi qe solle interes per kete postim
  KLM

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Nuk po e kuptojme se kush eshte me interesante ketu, Djana apo 100 Eurot?

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mė terhoqi vėmendjen titulli dhe mu duk interesant komenti i saj pastaj. Por si perfundim i fitoj njeri kėto?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė fitoni Astet nė eBay
  Nga Lirenti nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 10:09 PM
 2. 10 Baste qe mund te fitoni disa lek
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2012, 09:30 AM
 3. Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 04:58 PM
 4. Nuk ju dihet se qfar do te fitoni
  Nga atit nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2009, 04:52 PM
 5. Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur
  Nga agon15 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 04:21 PM