Djali me Fat!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Djali me Fat!

  Receta Gatimi

  Mund te thuet pa frik se ka lind me kemish pasi ka rrezikuar me shume se ēduhesh:

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Histori Dashurie!

  Ja dhe nje "Histori Dashurie"
 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Djali me Fat!

  madonna

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Djali me Fat!

  Ahhh! Krokodilin e kam vdekje, kafshe shume e veshtirosur, gjithashtu edhe peshkaqeni: por e di qe prekja e hundes dhe ferkimi ne te, e bejne peshkaqenin jo te rrezikshem!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Kali pa Fat!

  Nga djali me fat, e ktheve na Kali pa fat ja arsyeja

  donte te hante mjalt mbase?!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Djali me Fat!

  e bukur fare kjo po ci duhej te shkretit qe e futi koken aty une e di se kali ha bar e jo
  mjalt..

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Djali me Fat!

  Sa gjynaf i shkreti

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Djali me Fat!

  Jooooo Reniiiiiii

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  per derisa i kan ber foto , dmth qe me von e kan shpetuar , kshu qe mos qani vajza

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ....sepse ka edhe me keq 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Uuuu...la laaaa...gjenaf i shkreti ...dhe shpresoj qe nuk kishte njeri ne makine ...

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ka harruar shoferi qe perdoret dera zakonisht ishalla ska marre njeri perpara kali, se do e kete kafshuar

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  "kafshuar"??????????? hehehe te keqen e kafshimit ,,,,,ti deshe te thoshe e ka ber pet byreku ....

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do ta ket nxjer nga xhami mbrapa haha

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ....sepse ka edhe me keq


  Mos eshte ndonje dublant ky qe ka qene duke luajtur ndonje film????!!!!........

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ....sepse ka edhe me keq


  pak A shume si kjo na pat ndodh dikur heret ne kosove ...

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Tani po ju tregoj se cfare do te thote kur nje njeri lind me kemishe.Legjenda thote se ai qe lind me kemishe ka forcen e nje dragoni.Nese e din me shume se 3 veta se x ka lindur me kemishi ky i fundit eshte i destinuar te vdese.Nje ngjarje e tille i ka ndodhur nje tezeje te mamase time. e cila lindi ne maternitet.Femija ishte shume i vecante sa 6 muajsh pinte qumeshtin e nenes ne kembe.9 muajsh vdiq sepse e kishte marre vesh tan fshati qe ka lindur me kemishe.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Emer Djali
  Nga aurel nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 11:54 AM
 2. Djali me 7 gjymtyre
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-03-2011, 08:56 PM
 3. Djali nga Tirana, si u bė musliman
  Nga Enkelejda_24 nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2010, 07:40 AM
 4. djali i mire
  Nga kabashi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 04:00 PM
 5. Djali Keq O.T.R Sa per perzantim
  Nga djalikeq nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-07-2009, 05:00 AM