Shiten femijen e tyre per 4.000 euro


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Shiten femijen e tyre per 4.000 euro

  Receta Gatimi

  Nje rrjet shites-bleres foshnjash zbuloi policia ne Selanik te Greqise.
  Nje grua me origjine nga bullgaria lindi ne Gusht nje vajze dhe ne mirekuptim me burrin e saj e shiten 4.000 euro tek dy bashkekombesit e saj.
  Bleresit e foshnjes nuk i dhane parate gjate periudhes kohore qe kishin bere marreveshjen, me pasoje qe nena dhe babai i foshnjes ti denonconin ne polici, qe te hakmerreshin.
  Dy bullgaret u arrestuan, por pa u gjendur akoma gjurmet e femijes dhe policia po heton ceshtjen e shitjes tek familja tjeter.


  Lirenti.com ©

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Shiten femijen e tyre per 4.000 euro

  Mire bene qe i kapen, smarrin vesh keta njerez!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tetė milionė Kindle shiten kėtė vit
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 04:00 PM
 2. Shiten 600 milionė ekrane tė ndjeshme nė prekje
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-05-2010, 07:47 PM
 3. Shiten mbi 5 milionė “Playstation 3” nė Japoni
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 03:33 PM
 4. Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2008, 04:14 PM
 5. Shiten 40 milionė licenca tė Vistas
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-10-2007, 07:42 PM