Milioneri, braktisi vilen e tij se kishte fantazmata.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Milioneri, braktisi vilen e tij se kishte fantazmata.

  Receta Gatimi

  [attachment=0:133xd0xi]FANDASMA_907629649.jpg[/attachment:133xd0xi]

  Nje milioner, braktisi vilen e tij ne Britani, sepse kishte frike fantamat. Anuar Rasid dhe familja e tij braktisen vilen qe kishin blere para 8 muajsh 4.5 milione euro, duke qene te sigurt se vila eshte e mbushur me fantazmata. Sic tha ai vete ne gazetat britanike, dhe jo vetem ai, por edhe gruaja e tij degjonin te uluritura dhe zėra nė korridoret e viles se madhe, me 52 dhomat e saj. Gjetėn edhe njolla gjaku nė krevatin e djalit tė tyre, ndėrsa qė ditėn e pare dėgjuan njė yė qė pyeste: Hello, ka njeri ketu?
  Mundet qė Klifton Hol, nė gjysmėshekullin Notighamsair tė jetė njė ndėrtesė e veēantė, por fantazmat e saj duket se nuk duan tė huaj nė shoqėrinė e tyre. Pėr kėtėt edhe familja e 32 vjeēarit Rasid, preferoi tia kthente vilen bankes nga e cila e kishte blerė dhe tė kerkonte dicka me moderrne.

  [highlight=#FFFF80:133xd0xi]Lirenti.com ©[/highlight:133xd0xi]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Milioneri, braktisi vilen e tij se kishte fantazmata.

  Si neper filma!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Milioneri, braktisi vilen e tij se kishte fantazmata.

  jan te verteta un per vetet i besoj.
  ketu ka grupe kastile vetem per vezhgimin e fantzmave biles edhe i xhirojne dhe regjistrojne zerat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 2. Ka thene Faik Konica... Po sa te drejte kishte?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 12:37 AM
 3. Kishte lindur me 8 gjymtyrė: 4 duar dhe 4 kėmbė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-10-2011, 12:27 AM
 4. Vret bashkėshortin, kishte harruar ditėlindjen e saj
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-08-2011, 04:29 PM
 5. E masakruan vellzerit pse kishte pranuar islamin
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 08:22 PM