Mbi titullin e temave!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e toni83
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  33
  Reputacioni
  0

  Mbi titullin e temave!

  Receta Gatimi

  Kukulla here tjeter mos gjyko te tjeret por ne fillim gjyko veten tende kur ti shohesh lajmerimet e te tjerve lexoi mire rri nja dy-tree ore ti kuptosh pastaj kthe pergjigje mire se po shoh se sqeke aq e afte per te kuptuar pytjet e te tjerve ,sa per temen qe kam shkruajtur une <<NDIHME SA ME SHPEJT JU LUTEM>> ti ske kuptuar asnje gje, une nuk kam kerkuar si te shkarkoj ose spo di me shkarku dhe dua nje program per shkarkim, por kam thene qe sa here qe shkakoj nuk ma hpen videot;-Windows canot open this file- kopton dhe desha nje ndihme te thjeshte se kjo nuk eshte ne forum,ose mund te jete por e sheh vetem ti ok se une se shoh,dhe e dyta e shkrujta te PYESNI EKSPERTET dhe une besoj se ti sje ekspert-(esperte).
  FALIMINDERIT

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Memoria virtuale

  Ishte nje keqkuptim, nuk eshte nevoja ta beni replike.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Mbi titullin e temave!

  Pershendetje Toni,

  Kuklla vetem te keshilloj si duhet te sillesh ne raste te tilla!
  Pikerisht qe te marresh ndihme sa me shepjt, siē e thashe titulli duhet te korespondoj me ndihmen apo problemin tuaj, perndryshe do te spostohet ne koshin e forumit dhe ndihma ne kete rast nuk eshte e vlefshme.
  Pergjigjet jane vullnetare dhe ai qe ka informacione mbi problemin e shkruan kur gjen mundesine apo kohen pa asnje detyrim! Nqs eshte urgjente siē e koncepton fare mire mund te telefonini sherbimit qe ju mundesone lidhjen e internetit pasi ju e pagoni ne kete rast.

  Besoj se nuk ka me gje te paqarte! Kalofsh mire!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje menyre si te gjeni Titullin e Kenges
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 10:58 AM
 2. Si te kerkojme Titullin e nje Kenge!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2010, 05:34 PM
 3. Djali i Vidit mban titullin “Princ i Shqipėrisė
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 08:45 AM
 4. Xhixhi Bufon nuk dorėzohet pėr titullin
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 10:09 AM